1

Temat: Nagrody na spotkania

Otóż dowiedziałem się, że dość krucho się robi z boosterami na nagrody i mogę załatwić z isy coś na nagrody, tylko są dwie opcje:

  • Booster box z XY - myślę, że spokojnie powinien starczyć na 5-6 spotkań, więc do drugiej połowy kwietnia, a potem już chyba poczekamy na XY2. I ku tej opcji osobiście bym się kierował.

  • Czekamy do przyszłego tygodnia, dwunastego wychodzą tiny. Wtedy mamy gwarantowanego Xerneasa EX/Yveltala EX w drafcie, ale w puszkach mogą być boostery ze starszych setów, nie tylko z XY i tego, jakie są dowiemy się dopiero po premierze.

Dajcie znać, która opcja wam bardziej pasuje smile .

2

Odp: Nagrody na spotkania

Ja się dostosuję generalnie rzecz biorąc, ale może warto poczekać żeby dowiedzieć się co będzie w puszkach i wtedy podjąć decyzję? Może nie będzie tak tragicznie z tymi starszymi seriami tongue

3

Odp: Nagrody na spotkania

Ponieważ nikt więcej się nie wypowiedział, to zamawiam boxa. O tiny sobie najwyżej pogramy w Morionie.

4

Odp: Nagrody na spotkania

arturomod napisał/a:

Ja się dostosuję generalnie rzecz biorąc, ale może warto poczekać żeby dowiedzieć się co będzie w puszkach i wtedy podjąć decyzję? Może nie będzie tak tragicznie z tymi starszymi seriami tongue

INFO: te 4 boosterki w puszkach z Xerneasem EX / Yveltalem EX to są ZAWSZE takie:
1 z Plasma Blast
1 z Legendary Treasures
2 z XY1

McLer,
simply The Best
in every contest

5

Odp: Nagrody na spotkania

Warszawiacy i nie tylko: jest możliwość ściągnięcia boxów XY3 na nagrody w cenie poniżej 10zł za booster. Chciałbym zapytać się Was tutaj, czy chcecie w takie 'coś' się pakować - żeby się opłacało trzeba brać co najmniej dwa boxy. Nowy dodatek wychodzi w I połowie listopada, więc legalny będzie dopiero w grudniu. Myślę, że do tego czasu jest szansa te dwa boxy na spotkaniach spożytkować. Tylko napiszcie, co o tym sądzicie i czy może ktoś część kwoty założyć od siebie, bo mi się za bardzo nie uśmiecha 'zamrażanie' ok. 700zł na ponad dwa miesiące...

6

Odp: Nagrody na spotkania

Dokładnie jak Artur piszę, 2 boxy chyba powinny nam wystarczyć przez te 2 miesiące. Możnaby to dzisiaj zamówić i pewnie by przyszło za jakieś 2 tygodnie dzięki Fosgenowi. Cena za boosterka bez cła wyniosła by ~10zł.

7

Odp: Nagrody na spotkania

DOUBLE POST

Widzę, że wszystkich interesuje brak nagród na najbliższe turnieje. Rozumiem, że można być nieaktywnym, ale wypowiedzieć się nie jest trudno.

8

Odp: Nagrody na spotkania

Ja zupełnie nie wiem jak u mnie będzie ze spotkaniami, gdyż mam egzamin itp. Tak więc nwm dokładnie czy dam rade sie pokazywać co tydzień, plus krucho u mnie z kasą więc nie dam rady się złożyć w tej chwili na boxy na nagrody

I TYLE XD

9

Odp: Nagrody na spotkania

O co chodzi z tym zamrażaniem?

10

Odp: Nagrody na spotkania

http://sjp.pwn.pl/slownik/2543203/zamro … i%C4%85dze

Polecam w przyszłości sprawdzić wyrażenie w słowniku jeśli się go nie zna, a potem pytać na forum, jeśli okaże się, że go tam nie ma. Wyjaśnienie zamieszczam w linku powyżej.

11

Odp: Nagrody na spotkania

Chwilowo nie mam wolnej kasy i nie będę pojawiał się jeszcze przez jakiś czas na spotkaniach, więc nie jestem w stanie się dołożyć do boosterków. Ale z doświadczenia powiem, że dwa boxy na stówę zejdą o ile będzie w Warszawie na jesieni jakiś większy turniej.

12

Odp: Nagrody na spotkania

Sounds good. Dopiero co sam sobie zamrażałem część i nie chce tego robić ponownie.

~Prawdziwy Shun

13

Odp: Nagrody na spotkania

Jest sprawa. Z boxa Phantom Forces o który gramy od początku roku zostało 8 boosterów. Starczy na 2 turnieje z bieda-frekwencją albo na jeden porządny. Czyli jeśli za tydzień będzie turniej, to pewnie boosterki się skończą. Data wyjścia Primal Clash to 4 lutego (ale nie wiem, kiedy będą w Polsce), data dopuszczenia kart do gry to zatem 25 lutego. No i powstaje pytanie: czy chcemy przez końcówkę stycznia i luty grać o drugiego boxa Phantom Forces czy przeczekać do momentu, kiedy wyjdzie nowy set i grać już o nowe karty. Bo jeśli okaże się, że w weekend 31.01/1.02. nie ma turnieju, bo wszyscy uczą się do sesji to te boostery z PHF będą się za nami ciągnąć. Z drugiej strony ten set jest super i na Manectrici/Flare Toole nadal wszyscy są łasi.

14

Odp: Nagrody na spotkania

ja jestem przeciwny kupowaniu nastepnego boxa.

15

Odp: Nagrody na spotkania

Ja z kolei jestem za smile

16

Odp: Nagrody na spotkania

dobry set, jestem za.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

17

Odp: Nagrody na spotkania

Ja jestem za nowym boxem

18

Odp: Nagrody na spotkania

Ja jestem za, nawet jak będzie się trochę ciągnąć to:
1. dobre karty, niech się ciągną ;p
2. kolejny set zasysa, na pewno nie będziemy chcieli z niego więcej niż 1 box

EDIT:
Dodam, że tak po przejrzeniu nowego setu to ja chyba byłbym w ogóle przeciwko hmm primal clash to prawie sam syf. ale takie rozkminy na później. ;p

19

Odp: Nagrody na spotkania

Skończyły się boosterki na turnieje, więc jeśli chcecie mieć w przyszły weekend o co grać, polecam szybko się zdecydować czy chcemy jeszcze jednego boxa XY4.

20

Odp: Nagrody na spotkania

Nie wiem, ile razy będę na spotkaniu w lutym (postaram się w pierwszy weekend), ale powalczyłbym o Phantom Forces.

To wszystko niestety prawda.

21

Odp: Nagrody na spotkania

Tak, Phantomy chcę

22

Odp: Nagrody na spotkania

Hejo!

boxy z XY05 mogę pomóc zorganizować (pomogę - praktycznie się tym zajmę... i tak to robię dla siebie, więc kolejnych kilka boxów, to bez różnicy wink )  w cenie 380zł jeśli ktoś by był zainteresowany wink
dolar pustoszy nam kieszenie, więc chętnie pomogę kupić taniej (prowizji żadnej z tego nie mam wink )
czy na turnieje chcecie, czy prywatnie... najlepiej jakby to były wielokrotności 3boxów.
20. lutego by były najpóźniej w Polsce wink


aaa XY04 to chyba 400zł by wyszło

pozdrawiam smile

PS.: chętnych proszę o info na maila: fosgen2004@gmail.com (pisanie tutaj na PW mi się nie sprawdza ;P)

pozdrowienia smile

Podziękowali za posta: Yabol, Shun, arturomod

23

Odp: Nagrody na spotkania

Moja propozycja: box z Primal Clasha za 380 to okazja i proponuję kupić jednego na przyszłość. Jeśli chodzi o Phantom Forces to moim zdaniem kupujemy znowu z isy i mamy o co grać od przyszłego weekendu. Tylko teraz potrzeba ustalić, kto się zrzuca na którego boxa, bo robi się z tego mocne przedsięwzięcie.

24

Odp: Nagrody na spotkania

Zgadzam się z Kakelem. Mogę go zamówić, nawet całość, ale chyba znacznie lepiej będzie, jak ktoś weźmie połowę (albo nawet 1/3), żeby nie było sytuacji, że nie przychodzi jedna osoba i nie ma boosterów.

~Prawdziwy Shun

25

Odp: Nagrody na spotkania

Ja mogę podjechać na Okęcie i kupić jutro, jeśli jest wola w narodzie.