1

Temat: dragonite/gardobor/vizirionEX

dawno nie piasłem talii mojej, wiec napisze

4-1-3x dragonite PF
2-2x Gardobor
1x jirachi EX PS
2x Vizirion EX PS

4x juniper
4x N
2x skyla
2x Ghetsis

2x pokemon cather
3x ultra balle
2x level balle
2x float stone
2x silver bangle
2x silver mirror
4x candy rare
3x HTL
1x virbank city gym
1x computer search

6x trawistych
4x DCE

hmm ... jedyne problemy mam ze nie raz jest ciezko mi wystawic dragonita, ale talia bardzo fajna nie miałem pomyslu na ACE , wiec wybrałem computer search. MOżecie doradzic jakies poprawki,hejtować itp...

2

Odp: dragonite/gardobor/vizirionEX

Według mnie najlepszy ace spec do tego decku to Rock Guard, tą talią nie wbija się dużych obrażeń, a RG to nadrabia. A co najważniejsze, oponent nie usunie go tool scrapperem.

3

Odp: dragonite/gardobor/vizirionEX

hmm o tym nie pomyslalem , dzis zauwazylem ze mam za malo energi , moze jakis super rod albo energy revitalar , ale ten pomysl z rock guardem mi sie podoba.

4

Odp: dragonite/gardobor/vizirionEX

Grałbym 4-1-4 Dragonite z super rodem, bo 4-1-3 to zdecydowanie zbyt cienka linia jeśli to nasz main attacker.
Osobiście wywaliłbym jednak laserbanka a wrzucił więcej piłek, supportu, kart switchujących.
No i rock guard ofc tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

5

Odp: dragonite/gardobor/vizirionEX

no dobra a jaki wrzucic stadion,pilki to heavy z 2 a support to jaki ?

6

Odp: dragonite/gardobor/vizirionEX

Cheren, no chyba, że chcesz nieco mocniejszy draw, to Tierno.

~Prawdziwy Shun

7

Odp: dragonite/gardobor/vizirionEX

Shaun zmarnowałeś taką okazję, żeby napisać "grubszy draw to Tierno" tongue

A co do decku to poleciłbym jednak zostawić laserbanka, w mojej wersji decku grałem nawet 4 htl 2 virb. Jak bijesz tylko po 60 to przeciwnik zdoła coś jeszcze zrobić, chyba, że zakładasz wygraną od razu po założeniu locka Drago/Garbodor.

I zgadzam się z Babidim, a nawet dołożyłbym jeszcze jednego Dragonaira, czyli 4-2-4 i wędka.