26

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Dzień dobry:D
Chciałem delikatnie zaznaczyć, że prawdopodobnie się pojawię:)

Miłego dnia

27

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Nie ukrywam, że dopinguję was hardo, bo po turnieju w Białymstoku narobiliście ludziom smaka na duży rewanż u siebie smile Dajcie proszę znać jak tylko czegoś się dowiecie.

28

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Mieszkanie? Pomieścimy się? Z Wrocławia jeszcze napiszę, ile osób będzie jechało, ja na pewno. Tylko chcielibyśmy już bilety zamawiać na Polski Bus, póki płacimy ~50zł w jedną stronę, więc kiedy możemy się spodziewać jakiś szczegółowych informacji?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

29

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Piterr napisał/a:

Mieszkanie? Pomieścimy się? Z Wrocławia jeszcze napiszę, ile osób będzie jechało, ja na pewno. Tylko chcielibyśmy już bilety zamawiać na Polski Bus, póki płacimy ~50zł w jedną stronę, więc kiedy możemy się spodziewać jakiś szczegółowych informacji?

Szczegółowe informacje podam kiedy będą na 100% załatwione krzesła i stoliki. Po prostu chcemy uniknąć grania przez część z nas na podłodze wink Samo mieszkanie ma ~90m^2, więc będzie ciasno (zakładam obecność ok. 20 osób), ale pomieścimy się jakoś. Na przypale albo wcale big_smile

30

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Czekamy, czekamy na info, bo w Białymstoku już się ludzie pakują na wyjazd. big_smile

31

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Mam nadzieję, że do piątkowego popołudnia będzie już ugadane wszystko, gdyż w piątek jest liga u mnie i wtedy dobrze byłoby mi wszystkich chętnych zebrać.

Jeszcze mam pytanie, jakie będą nagrody? Czyżby draft z PLB?

32

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Dziś jak tylko Artur i Kakel się pojawią napiszę wstępne ogłoszenie tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

33

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Data: 14.12.2013
Godzina: Start około godziny 11.00, czekamy na info z innych miast
Lokalizacja: Mieszkanie Artura, 4 przystanki tramwajem od Centralnego linie 7,9,25(kierunek Banacha) wysiadka na przystanku Plac Narutowicza a tam już ktoś będzie czekał.
Format: NxD-on
Limit osób: Tyle ile lokal pomieści, dokładniejsze liczby wkrótce, ale coś koło 20.
Nagrody: Draft z boosterów PLB
Wpisowe: 1 lub 1,5 boostera(czekamy na opinie) od gracza do draftu, boosterki po 12.50~
Sędzia główny: Kakel(brawo ON)
Ważniejsi sędziowie: Babidi(brawo JA)
Forma turnieju(czekamy na opinie):
W grę wchodzą 2 rozwiązania:
- zaproponowane przez Kakela:
swiss 5 w porywach do 6, bo3 60 min na rundę, bez topów
- zaproponowane przez Artura:
swiss 7~, bo1 30 min na rundę + top4 bo3

Jak widać czekamy na kilka opinii od ludzi, KTÓRZY SIĘ POJAWIĄ.
Jeszcze raz przytoczę, że chodzi o:
-czas dojazdu gości na miejsce
-wpisowe
-formę turnieju.

Niech zwycięży demokracja albo rozsądek jak kto woli tongue

Wszelkie pytania pisać tutaj tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

34

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ja wolę grę swiss 7 bo1 + top4 bo3. Wpisowe przy liczbie ok. 20 osób 12,50zł to i tak będzie pół boxa, chociaż można np zrobić 20 czy nawet 25 (więcej dobrych nagród po prostu). Jak pamiętam, ostatnio byliśmy w Wawie lekko po 10. smile Może ktoś zechce też po nas wyjść? Przy dobrych wiatrach będzie koło 8. osób z Białego.

35

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Kuba nie widzę problemu żeby ktoś po Was na Centralny wyjechał. Zdzwonimy się tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

36

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

JA jestem za jak najwyższym wpisowym i rozwiązaniem z Top4. Jeszcze tylko zadam pytanie, o której planujecie skończyć?

I TYLE XD

37

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Będę, jako jedyny Wrocławiak. Bus przyjeżdża o 7.30, co do powrotu to mam kilka do wyboru, ale powiedzmy, że ten o 19.00?

Jestem za graniem Swissa BO3 bez topów.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

38

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Mi to jedno. O 17:25 mam pociąg powrotny, więc oba systemy powinny mi spasować o ile nikt nie będzie się opieprzać z grą.

39

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Marlena prawie na pewno odpada, sklepu raczej nie zamknie, a poza tym nikt nie chce się wymienić na kyuremy wink
Ja być może skuszę się, jak zainwestuje w zimówki, odpalę kaszlaka i jadę, nie lubie pociagów tongue
więc start dla mnie obojętny,
format j.w.

40

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Swiss bo3, jeszcze tego nie miałem okazji grać.

41

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Ja głosuję za wersją Artura, czyli:
"swiss 7~, bo1 30 min na rundę + top4 bo3"

/gdyby była np. trzecia wersja - tylko swiss - to bym głosował za nią, no ale takiej nie proponujecie/

Pozostałe sprawy - dostosuję się, niech inni (a zwłaszcza Goście) o nich zadecydują.

McLer,
simply The Best
in every contest

42

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Kuź.a Własnie się zorientowałem, że mam wtedy wolny WEEKEND smile


Ale poobliczałem ważne i ważniejsze wydatki i niestety moja PENSINA nie wystarczy sad ... Ahhhh szkoda ;P

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

43

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Skoro liczba miesjc jest ograniczona, to może zróbmy jakieś zapisy? Bo ciekawie byłoby gdyby ktoś uszłyszał nie grasz big_smile

I TYLE XD

44

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Godzina: Start około godziny 11.00, czekamy na info z innych miast

A czy można by tak z godzinę/pół później zacząć? Jeden autobus mam na 07.30, to 3,5h bym musiał się gdzieś podziać, a drugi o 10.50 (ew. jakieś opóźnienie) mam następny i to znacznie tańszy. Ew. od której godziny dom Artura byłby otwarty dla przyjezdnych?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

45

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Amphi napisał/a:

Skoro liczba miesjc jest ograniczona, to może zróbmy jakieś zapisy? Bo ciekawie byłoby gdyby ktoś uszłyszał nie grasz big_smile

Chyba na razie nie ma takiej potrzeby, od biedy zmieści się 20+ osób.


Piterr - jak nie będziesz miał co ze sobą zrobić, to możesz przyjść wcześniej. Pewnie będę tam nocował z piątku na sobotę. Godzinę 11 uważam za ostateczną jeśli chodzi o rozpoczęcie turnieju - Adrian musi się wyrobić na pociąg, a ekipa z Białegostoku też pewnie by wolała wrócić do siebie wcześniej niż później.

46

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Mam już bilet na busa, przyjeżdża o 7:30 na Młociny. Teraz pytanie, czy dojadę metrem gdzieś blisko miejsca turnieju? Mogę stamtąd liczyć na to, że po mnie wyjdziesz, Artur? Jeśli tak, to o której najwcześniej? Można prosić nr telefonu na PM?

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

47

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Piterr dojedź metrem do Centrum a stamtąd już ktoś Cię odbierze tongue
Ja pewnie będę u Artura już baaaaardzo wcześnie to może nawet ja się przejadę po Ciebie. Telefon zaraz na Pw podeślę.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

48

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Dozobaczenia za tydzień big_smile

49

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

Białystok się zjawi i Warszawa na pewno chyba jeszcze maślak i Piterr będzie ciekawie smile

50

Odp: Większe Grudniowe Warszawskie.

W sumie zmieniam zdanie: Nie jest mi obojętny system rozgrywek.

Jeśli jest to nadal w kwestii rzeczy "do ustalenia" głosuję za wersją Artura, tj top 7 BO1 30 min + top 4 BO3

Sądzę, że będzie tylu ciekawych i dawno (nigdy) niewidzianych ludzi, że nawet w trakcie topów będzie co robić smile