Temat: Spotkanie/Turniej listopad

Krótko.

Czy ktoś chciałby się spotkać na graniu/turnieju:

8 listopada
bądź
10 listopada

?

2

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

8 listopada... Byłbym całkiem chętny. Ale na którą godzinę? Wszak, to piątek, trzeba powracać ze szkoły/pracy.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

3

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

A nie chcecie 9 w sobotę turnieju na Ligocie?

4

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

9, 16, 30  mi nie pasuje, preferuje któryś piątek

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

5

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

8 listopada gramy miejscowo w Rybniku, mamy 4 pewniaków także zapraszam, godzina 15 ale do ustalenia smile.

"Clear voice, good jokes."

6

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

Turniej 9 brzmi dla mnie bardzo dobrze

7 (edytowany przez adriank1 2013-11-07 12:36:51)

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

Nie pytałem o 9 bo po prostu mi ta data nie pasuje. Jeśli nie zaczniemy umawiać się szybciej to obawiam się, że mało co z tego wyjdzie.

Przy tym tempie odpisywania to już bym co poniektórym proponował deklarowanie się na grudzień...

8

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

http://strefa-gry.pl/index.php?%2Fpage% … bialej-r80

Tyle w temacie. Wybieram się jutro do Rybnika do chłopaków, a w sobotę do Krakowa (nie wracam), jeśli ktoś chce potowarzyszyć niech da znać.

9

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

"PRZENIESIENIE SKLEPU "STREFA - BATTLETABLE" Z KATOWIC DO BIELSKA-BIAŁEJ

Informujemy, że z dniem 6.11.2013 nasz drugi sklep, mieszczący się w Katowicach - Ligocie, został przeniesiony do Bielska-Białej (połączony z naszym asortymentem w Strefie Gry i Strefie Marzeń, przy ulicy Gazowniczej).

Obsługa klientów, którzy korzystają ze sklepu internetowego Battletable.com, będzie odbywać się nadal. Wysyłki będą już od jutra odbywać się z Bielska-Białej.

Więcej informacji na naszym portalu: http://strefa-gry.pl/index.php?%2Fpage%2Findex.html%2F_%2Fniusy%2Fprzeniesienie-sklepu-strefa-battletable-z-katowic-do-bielska-bialej-r80"


Chyba tyle w temacie turnieju hmm

10

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

Lesiu wpadnij w sobotę z Adrianem, pewnie 5 rund swissa nie dobijemy, ale 4 będą z pewnością na sankcjonowanym wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

11

Odp: Spotkanie/Turniej listopad

Mam na sobotę wieczór inne plany niż powrót z Kraka