51

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

A ja jednak jadę, bo się przez głupią szkołę nie mogę się przygotować do YGO ;-;
Tylko szkoda, że NXD-on, bo nie umiem składać talii bez moich młotków, ale chyba coś wymyślimy xD

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

52 (edytowany przez xmaslakx 2013-09-13 15:56:40)

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Maślak z Pitterreeemmmm i prawdopodobnie Grzejnikiem Bojlerem Gadułą INU będziemy w warszawie na "Dworzec Autobusowy Metro Młociny peron 1" około 5 rano. Chce komuś z Wawki nas przytulić i przywitać rano ;P i przygarnąć pod swoje skrzydło na te kilka godzinek? big_smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

53

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Erm, sprawa do Warszawiaków jest.
Niestety nie miałem możliwości zakupu biletów na kurs Wrocław - Warszawa wcześniej w związku z czym teraz problem taki, że miejsca na kurs, którym miałem jechać się skończyły. W związku z tym, możliwe, że będę musiał wyjeżdżać wcześniej lub coś w ten deseń - no i cóż, nocować w Wawce. A więc pytanie do was - czy ktoś ewentualnie mógłby przenocować? Nie mówię, że na pewno, ale lepiej jednak wiedzieć, jak sprawa wygląda, czyż nie? ^^

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

54

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

I jak w koncu jedziesz INU?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

55

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Jadę innym autobusem, wracam z wami, więc od razu pytanie:
Czy któryś z Warszawiaków odebrałby mnie ewentualnie w sobotę rano z dworca wschodniego? Wstępnie mam być o 6:45.
A jeśli nie moglibyście odebrać byłbym wdzięczny za wskazówki jak dojechać do paradoxu ^^

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

56

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

OK GOROLE ;P Określi się ktoś czy ogarnie nas Wrocławiaków z rana? Jedni INU inni MAŚLAKA i PITERRRRA?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

57

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Jedno zdanie...
... ogranicz Caps-locka Maślak ;-;

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

58

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

To nie wychodzi po was końsko?

konsko napisał/a:

Jeśli będzie coś zorganizowane to spokojnie mogę po Was wyjść wink

59

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Po nas konsko wlasnie. Musze sie z nim dogadac. Tlko INU jedzie jakos pa ruski i dojezdza gdziesz indziej?

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

60

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Inu radzę sprawdzić, czy pociąg, którym jedzie nie zatrzymuje się na Dworcu Centralnym, bo Wschodni jest na końcu świata. Stamtąd jest blisko do metra i dużo lepszy dojazd dowsząd. Wskazówki, jak z Centralnego dojechać do Paradoxu są w przyklejonym temacie w tym dziale.

61

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Do paradoxu to chyba 2 czy 3 ulice z centralnego.

62

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Że tak się spytam, przyniesie jutro ktoś laptop/komę z programikiem keeshiiego, czy sam mam ręcznie podliczać punkty i parować (co pewnie nie wszystkim się spodoba)?

63

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Mogę wziąć telefon, przetestuje czy wszystko ładnie działa i edytuje ten post wink.
Lekkie lagi przy ponad 20 graczach sad. Poza tym wszystko działa.

[20:14] Kakel: ja byłem Trollem, co chyba nikogo tu nie dziwi ;p

64

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Pelek napisał/a:

Mogę wziąć telefon, przetestuje czy wszystko ładnie działa i edytuje ten post wink.
Lekkie lagi przy ponad 20 graczach sad. Poza tym wszystko działa.


big_smile
+1

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

65

Odp: Większe Wrześniowe Warszawskie?

Babidi napisał/a:
Pelek napisał/a:

Mogę wziąć telefon, przetestuje czy wszystko ładnie działa i edytuje ten post wink.
Lekkie lagi przy ponad 20 graczach sad. Poza tym wszystko działa.


big_smile
+1


big_smile
+2

O wy professory jedne, macie fajne znaczki big_smile

I TYLE XD