1

Temat: [BW-on] Zagłuszenie!!!

Z serii "fundecki, do których trzeba mieć Deoxysy EX, więc czekam na puszki"

Pokemony (14):
4x Dratini PLF
3x Dragonite PLF
4x Deoxys EX (Plasma) PLF
1x Lugia EX (Plasma) PS
2x Emolga DGE

Trainery (35):
4x N
4x Juniper
2x Skyla
2x Colress
1x Ghetsis
4x Ultra Ball
4x Pokemon Catcher
4x Rare Candy
3x Team Plasma Badge
3x Colress Machine
1x Switch
1x Tool Scrapper
1x Super Rod
1x Computer Search (ACE-SPEC)

Energie (11):
4x Double Colorless
4x Plasma
3x Psychic

Strategia jest w miarę prosta: Wystawić Dragonite'a z Plasma Badgem i dużo Deoxysów, bić 80-90 co turę, blokując przy tym Itemy przeciwnika. Jeśli uda się wziąć 3-4 nagrody, dobić przeciwnika Lugią (z Deoxysami Plasma Gale będzie robić dość sporo obrażeń). Niestety nic się w tej talii nie mieści, stąd na przykład tylko 1 Switch przy pięciu nie najlepszych starterach czy linia 4-0-3 Dragonite'a.

2 (edytowany przez Babidi 2013-07-16 17:24:44)

Odp: [BW-on] Zagłuszenie!!!

Grałem trochę na playtcg Dragonite/Garbodor i ogromny problem jest właśnie z kartami switchującymi, bo się nie mieszczą a druga sprawa to duży problem z wystawieniem w pełni naładowanego(do poziomu Deafen) Dragonite t2.
Wygrywałem średnio 1/10~ gier a wygrane mało przyjemności dawały, bo każdy się poddawał jak dostawał pełnego locka na twarz ;(

Gejczisy testowałem, ale one są fajne tylko jak wejdzie lock a jak nie wejdzie to się na nie "psioczy", bo gówno dają tongue

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

3

Odp: [BW-on] Zagłuszenie!!!

Jak się poddają, gdy wiedzą, że przegrali, to pół biedy. Gorzej, że robią to, bo np. przeciwnik zaczął z dobrą ręką...
Trochę trudno uwierzyć w założenie, że: "nie wszystko się mieści", skoro Zgredek u nas grał ten deck z Altariami i jakoś chyba chodził, bez szału, ale też kart chyba nie miał wszystkich.