Temat: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Wynalazłem dziś na yt takie cudeńko:

4-4 Cofagrigus (Plasma) PLF
3x Shaymin Ex
3x Emolga

4x Juniper
2x Ghetsis
2x Bianca
2x Skyla
4x N

2x Pokemon Communication
4x First Ticket
4x Lvl. Ball
4x Ultra Ball
4x Catcher
1x Rock Guard
2x Energy Switch
1x Switch

2x SAB

8x [G]

Deck jest, co najmniej, dziwny. Musi działać niezwykle szybko, żeby już w T2 nasz oponent mógł zgarnąć 5 prizów. Tak, najpierw dajemy przeciwnikowi prizy za pomocą ability Cofagrigusa, po czym dobijamy jego Pokemony Shayminem. Ot, prostota. 3 Emolgi, First Tickety, dużo szukajek. Rozłożysz się albo giniesz. Talia jest całkiem zabawna i wydaje się, że potrafi dać dużo satysfakcji z grania jej. Co myślicie?

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

2

Odp: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Z flareonem jeśli już, większe jaja

I TYLE XD

3

Odp: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Flareon to kapa. Walnie 100 za 4 zdiscardowane Trumny i trzeba go ewoluwać. Shaymin jest pedalski, ale zabija Exa na hita. big_smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

4

Odp: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Napchałbym Random Receiverów, żeby do N'ów się dokopywać.
To musi faktycznie wyglądać tak, że zanim opponent się rozstawi oddamy 5 nagród + N. Z linii 4-4 często coś się sprizuje i będą już tylko 3 prizy oddane. W związku z tym polecałbym Ditto x2 albo x3 + ze dwa Super Rody.

5

Odp: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Exp. Share'y dla Shayminów EX które potrzebują dwóch energii co turę?

6

Odp: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Kakel, jeśli dobrze zrozumiałem to tutaj ma bić jeden Shaymin i tyle. Oddajemy 5 prizów, N, Shaymin dojeżdża do końca. Pomysł dziwny ale może nawet można z tym przegrać.

Co prawda ubolewam że odpowiednie Electrody juz wypadły z formatu ale może, może... Proponowałbym jednak dorzucenie jakiegoś Aggro Mewtwo żeby nasza akcja nie była za wolna i przeciwnik mógł się skupić nie na tym co trzeba.

7

Odp: [BW-on] Gwóźdź do trumny

Hmm.. Pomysł Mew2 jest ciekawy, bo tura pomiędzy Emolgą a Shayminem zwykle jest wolna. Co do przegrywania z tym, faktycznie można. big_smile Podpatrzyłem ten deck w filmiku KwandaoRena66 i kilka wygranych gier z rzędu robiło pozytywne wrażenie. Rozważam nawet złożenie tego decku jako wariant zabawowy.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?