1

Temat: Pomoc przy ocenie kart

Hej, mam pewien problem otóż posiadam trochę kart do Pokemon TCG ale część z nich wydaje mi się nieoryginalna, odrobinkę się tym zainteresowałem i już wstępnie podzieliłem je, ale wolałbym spytać kogoś kto jest obeznany z kartami Pokemona. Karty mam ze starszych setów tj. Base Set, Jungle, Fossil i Base Set 2. Także jak by była okazja to bym chętnie przeszedł się do Dragonusa z tymi kartami w jakimś dogodnym dla was terminie.

2

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Sobota, po 10. Pozdrawiam!

3

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Zapraszamy w każdą sobotę po 10 smile. Kicek pewnie będzie nimi zainteresowany bo on zbiera karty ze starych setów wink. Oryginalność łatwo rozróżnić, głównie po czcionce wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

4

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Tylko trzeba mnie zapytać kiedy będę wink bo akurat w tym tygodniu nie dam rady. Dużo masz tych kart? Mógłbyś zrobić zdjęcia/skany?

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

5 (edytowany przez Kearth 2013-06-13 10:12:04)

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Tu pierwszy rzut
http://imageshack.us/g/23/20130613092912.jpg/
To są karty o wyższym rarity od comona, które wydają mi się oryginalne(ale 100% pewności nie mam)
Edit: Tutaj lecą commony co do których wydaje mi się że są oryginalne.
http://imageshack.us/g/268/20130613094608.jpg/
Edit: A tu są karty które wydają mi się podróbkami chociaż parę dalej mnie zastanawia, jednak technika foliowania kart tu pozwala mi sądzić że co do foilów mam rację.
http://imageshack.us/g/266/20130613095730.jpg/
Przy okazji zrobić też zdjęcie energiom czy się nie bawić?

6

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Z energiami się nie baw wink dam Ci znać wieczorem co do kart i może nawet byłbym chętny na parę jak znajdą się te których mi brakuje wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

7

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Generalnie w większości wypadków DOBRZE Ci się wydaje, które są oryginalne, a które nie smile.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

8

Odp: Pomoc przy ocenie kart

To co Ci się wydaje podróbkami to faktycznie podróbki wink ale reszta spoko smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

9 (edytowany przez Kearth 2013-06-14 12:31:10)

Odp: Pomoc przy ocenie kart

To fajnie, a co do kart ktoś by był wstępnie zainteresowany? Jeżeli tak to ta sobota ewentualnie prawdopodobnie dziś będę na magicu o 17 w Dragonusie.
I miło by było wiedzieć kogo co interesuje ile jest skłonny dać(najchętniej pozbył bym się wszystkiego), ale to najlepiej na PM.

10

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Jesteś pewny, że nie chcesz dołączyć do naszego grona szczęśliwych, grających w pokemony? big_smile

11 (edytowany przez Kearth 2013-06-15 13:52:01)

Odp: Pomoc przy ocenie kart

Wybaczcie wypadło mi coś ważnego, w razie co prawdopodobnie w poniedziałek znowu będę na magicu, chociaż to może się minimalnie zmienić. Ewentualni mogę się z kimś tam po za turniejem umówić.