Temat: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Kolejne rozpiskowe spotkanie w Bardzie odbędzie się 25 maja.

Pierwszą rundę startujemy standardowo o godzinie 11:30, zakończenie turnieju między 15 a 16, w zależności od liczby graczy.

Zapraszam wszystkich w najsilniejszym zestawieniu szczególnie, że to będzie jeden z ostatnich sprawdzianów przed Ogólnopolskim Turniejem Pokemon 2013 8 czerwca w Warszawie.

2

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Mały komunikat.

Zasadniczo turniej jest na 10:30 rozpisany więc proponuję Tym razem zacząć o 11:00, bo Mongoła prawdopodobnie NIE BĘDZIE.

Zawsze czekaliśmy z jego powodu, a niektórzy zaczęli to wykorzystywać nie dlatego że nie mają dojazdu, tylko po to, żeby sobie dłużej pospać, nie bacząc na to, że niektórzy już są od 9:50 (!) i czekają, nie wiadomo na co.

Bardzo mi się nie podoba że osoba która się po prostu SPÓŹNI prosi o BYE w pierwszej rundzie mimo że jest on oczywistą nagrodą, a osoba która jest NA CZAS, ale musi wyjść WCZEŚNIEJ nie dostaje za to żadnej rekompensaty i zwykle leci w dół przez ponad połowę tabeli.

Proponuję się dostosować, chyba, że ktoś ma ważny powód o którym powie wcześniej. Ja muszę spadać o 13:30 i wiem że będę musiał zdropować rundę lub dwie mimo tego, że gdybyśmy zaczęli według rozpiski to zagralibyśmy 6 rund i jeszcze byłby czas na drafta.

3 (edytowany przez Jameaz666 2013-05-20 14:11:42)

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Cała reprezentacja gródkowskiego ośrodka zjawi się punktualnie.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

4

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Powinienem się zjawić

5

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Małe pytanie odnośnie spotkania: Czy mógłbym zagrać turniej z jednym proxem w decku? Konkretnie, chodzi o Keldeo, którego kupiłem od Misława, ale nie ma szans, żeby przyszedł do mnie na czas. Wolałem zapytać teraz niż robić lekką zawieruchę przed samym turniejem.

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

6

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Nie widzę problemu, ale postaraj się chociaż mieć referencję do tego proxa.

Bo nie lubię patrzeć jak ludzie przegrywali z Lesiem dlatego że nie wiedzieli co dana karta robi.

7

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Będę miał dokładny skan. Też się wkurzyłem niepotrzebnie kaczerując Snorlaxa, któru okazał się Lugią. big_smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

8

Odp: 25.05 - Bard Rozpiskowy

Jeśli Keldeo będzie trochę osłabiony w stosunku do oryginału to nie widzę problemu. Moja propozycja: 165 hp