Temat: [Pomysł] Discordowy serwer Pokemon TCG Polska

Witam

Ostatnio wieczora na czacie wyszedłem z propozycją (nad którą, tak swoją drogą, myślałem już długo) założenia serweru discord dla naszego forum i/lub grupy facebookowej. Przed wprowadzeniem tego pomysłu w życie zatrzymywały mnie dwa problemy: niedobór adminów jak i to, czy ludzie będą chętni na coś takiego. Głównie w celu rozwiązania tego drugiego (acz osoby chętne do nadzorowania czatem mile widziane) powstał ten temat, w którym będzie można głosować za założeniem serwera i przeciw niemu. Uzasadnienie opcjonalne, acz dobrze będzie je widzieć.

Ja osobiście najbardziej chciałbym przenieść się na Discorda z jednego powodów: obecności powiadomień o nowych wiadomościach na komórkach. Poza tym discord zapewnia też wiele innych, przydatnych funkcji takich jak czat głosowy i (wkrótce) czat wideo, archiwum, możliwość podzielenia czatu na działy tematyczne, nadawanie rożnych ról, tworzenie własnych emotek itp.. Poza dwoma ostatnimi, są to funkcje nie koniecznie potrzebnych, ale bardzo przydatnych (przynajmniej według mnie) funkcji, których użytek jest wart rozważenia.

2

Odp: [Pomysł] Discordowy serwer Pokemon TCG Polska

Po pierwsze: Taki czat na discordzie już istnieje https://discord.gg/MB9UBh
Po drugie: Jest on zupełnie martwy

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

Podziękowali za posta: Kars