Temat: Radosna twórczość

http://www.mypokecard.com/pl/my/tmp/1XQcJODNBe.jpg?1366297272
Art autorstwa użytkownika Jameaz666.
Mam nadzieję, że się nie obrazi:)

Miłego dnia

2

Odp: Radosna twórczość

bardzo ładna karta tongue

3 (edytowany przez McLer 2013-04-18 16:47:19)

Odp: Radosna twórczość

Piękny art, karta ze wszech miar zrównoważona (a o to najtrudniej - żeby pokusy stworzenia karty "przegiętej" uniknąć, chociażby takiej, jak Emboar BEZ Ability):
a zatem moja ocena = BDB +

W imieniu jednoosobowego Komitetu Organizacyjnego OTP zapraszam Autora od razu na końcową część Turnieju - w fazie swissa oraz Topów zostanie właśnie dla Pana Cake wyłoniony przeciwnik do gry w Wielkim Finale, wyłoniony w uczciwej, czystej, takiej po prostu sportowej walce, w której... największe szanse zostaną stworzone Autorowi Artu, Panu Jameazowi, bo: równe szanse to wspaniała idea, ale i ideom czasem trzeba pomagać wink

Psyduck, Krejzi Organajzer  cool

PS. BABIDOOF - no i sam zobacz, że można, wystarczyło się tylko postarać... big_smile

McLer,
simply The Best
in every contest

4

Odp: Radosna twórczość

McLer napisał/a:

W imieniu jednoosobowego Komitetu Organizacyjnego OTP zapraszam Autora od razu na końcową część Turnieju - w fazie swissa oraz Topów zostanie właśnie dla Pana Cake wyłoniony przeciwnik do gry w Wielkim Finale, wyłoniony w uczciwej, czystej, takiej po prostu sportowej walce, w której... największe szanse zostaną stworzone Autorowi Artu, Panu Jameazowi, bo: równe szanse to wspaniała idea, ale i ideom czasem trzeba pomagać wink

Hę? Będę w finale? Szybko mi poszła ta faza swissa. To moje DMT musi wymiatać, skoro przed rozpoczęciem turnieju rozłożyłem większość klienteli. smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?