Temat: Rough Seas

Pytanie z pozoru błahe. Mam w grze Rough Seas PCL. Leczę 30, zbijam go i dogrywam w tej samej turze nowy Rough Seas PCL. Czy wolno mi uleczyć się drugi raz?

2

Odp: Rough Seas

Nie jestem pewny co do zasad, ale przypominam sobie taką sytuację na PTCGO i byłem wtedy w stanie uleczyć się dwukrotnie.

3

Odp: Rough Seas

Można

4

Odp: Rough Seas

Co to znaczy zbijam? Tylko poprzez inny rodzaj stadionu. Tego samego nie można zagrać na ten sam stadion. Ale chyba jest tak że stadion można tylko raz na turę zagrać tak jak supportera.

5

Odp: Rough Seas

lesar napisał/a:

Co to znaczy zbijam? Tylko poprzez inny rodzaj stadionu. Tego samego nie można zagrać na ten sam stadion.

Zbijać czyli wyrzucać.
Zbijać można nie tylko innym stadionem. Można też zbijać kartami trainerów.
Przykładami tego są karty Delinquent BKPPaint Roller AOR.
Tak stadion można grać raz na turę

6

Odp: Rough Seas

Dziękuję za odpowiedzi. @Lesar - masz rację, raz na turę. Opisywana sytuacja wygląda następująco: Zagrałem ture wcześniej Rough Seas, a teraz zbijam go za pomocą jednej z dwóch kart wymienionych wyżej i później - kiedy stadionu już nie ma - gram znowu Rough Seas.

7

Odp: Rough Seas

Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał, oficjalny ruling z kompendium:

Q. Can I use the effect of a Stadium like Rough Seas, then play Delinquent to remove the Stadium, then play another Stadium of the same name as the original and use its effect too?
A. Yes, that is permissible. (Feb 25, 2016 TPCi Rules Team)

Więc tak, jak najbardziej można użyć efektu dwukrotnie smile.