51 (edytowany przez szymon.przybyl 2017-05-22 15:20:49)

Odp: OTP 2017?

Gratulacje dla Wrocławia po tej niezwykle wyrównanej walce! wink

adriank1 napisał/a:

chciałbym, o ile Piterr się zgodzi, dodatkowo ufundować na OTP 2017 nagrodę dla najlepszego Łodzianina

Dziękuję w imieniu łódzkiej społeczności smile

Podziękowali za posta: Piterr, Bulbinek, Matilol

52

Odp: OTP 2017?

Cóż powiedzieć? Szacun za gest. O ile nie dojdzie do armagedonu i się łódzka scena nie rozsypie przez najbliższy rok, a Szymon (którego zresztą uważam za świetnego organizatora) nigdzie nie zniknie, następnym razem macie mój głos smile. I tak byście mieli, bo naprawdę mi się Wasza scena podoba, miło widzieć takie zaangażowanie smile.

A ponieważ po wygraniu (a wręcz remisie) w tak zaciętej rywalizacji byłoby wyjątkowo głupio zorganizować słabe OTP, obiecuję - wspólnie z innymi wrocławianami - dopilnować, aby turniej wyszedł naprawdę zarąbiście smile.

Podziękowali za posta: Inumaru, szymon.przybyl

53

Odp: OTP 2017?

Głos Bulbinka nie będzie za rok potrzebny, ponieważ ogłaszam oficjalnie, że za rok Wrocław zrzeknie się chęci organizacji OTP i byłoby świetnie, gdyby udało się je zrobić w Łodzi smile Wtedy przez 5 lat mistrzostwa będą w pięciu różnych miastach, co brzmi uczciwie. Dziękujemy bardzo Szymonowi za oddanie nam możliwości wykazania się w tym roku organizacją i jeszcze na dodatek te promki dla t8!

Promki dla wszystkich uczestników z kolei organizuje charytatywnie Panda, za co również jesteśmy mega wdzięczni i postaramy się rozreklamować Cracow Crew jak tylko się da big_smile

Byłem dziś w tej sali na miejscu, wygląda naprawdę solidnie, łatwo znaleźć, jest na parterze, dostępne toalety i nawet kuchnia, można sobie zrobić herbatę, podgrzać coś w mikrofali, plus mały pokoik jakby ktoś chciał zostawić np. bagaż big_smile Naprzeciwko jest jedzenie, jakieś burgery, może kebaby etc., nie wiem dokładnie, nigdy tam nie byłem, ale podobno smacznie.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę