Temat: Noobski deck (chociaż ciekawy)

Gram w ptcgo ponieważ żal mi wydać hajsu na karty ponieważ decki typowo turniejowe szybko mi sie nudzą. Z supporterami i itemami mam pewne problemy więc pomóżcie mi. Ostatnio wymyśliłem sobie deck oparty na Croagunku i Ariadosie.

CroagunkSTSx4
Ariados 3-2
ToxicroakEXx2
KeldeoEXx2
AmoongussSTS 2-2

Itemy:
2xSwitch
3xCrushing hammer
4xLevel ball
2xUltra ball
2xVs seeker
2xProffesors letter
2xFFB
2xFloat Stone

Supporterzy:
4xN
3xSYcamore
2xSkyla
2xLysandre
2xTFG

Stadiony:
2xChaos tower
2xForest of giant plants

Energie:
2xDCE
6xWater Energy

Myśle o wymianie Forest of giant plants ns Virbank City Gym.

Bardzo prosze o pomoc w udoskonaleniu tego decku bo zdaje sobie sprawe że ten deck nie wygrywa nawet 3/4 bitew na ptcgo a co dopiero na jakims turnieju.

2

Odp: Noobski deck (chociaż ciekawy)

Nie lepiej Ci do Expanded byłoby złożyć deck na Toxicroak STS i Dragalge FLF z pomocą Virbank City Gym PS i Hypnotoxic Laser PS/Ariados AOR oraz dużej liczby kart, które przeszkadzają przeciwnikowi w rozstawie?

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

3

Odp: Noobski deck (chociaż ciekawy)

No niby że tak ale taki deck już mam. Zastanawiam sie czy nie dodać toxicroaka i shrine of memories i może własnie dragalge ale HTL trudno zdobyc a ja w tym momencie staram sie zdobyć dosyć dużo kart a ariados załatwia sprawę. Croagunki bardzo szybko padają bo 60 HP to raczej nie dużo a 90 HP to już cos a z tym ability to już w ogóle jest dobrze. Myślałem nad virizionem-ex ale za drogi jak dla mnie. Mogę wyrzucić chaos tower bo keldeo sobie radzą. VIrbanka dodałbym tylko po to żeby troche szybciej zabijac i żeby moje 60HP nie musialo byc narazone na naladowanie takiej lugii.
Lista ogólnych zmian:
-1xForest Of Giant Plants
-2xChaos Tower
-2xFigting Fury Belt
-2-2 AmoongussSTS


+3xToxicroak
+3xShrine of Memories
+2-1 Dragalge