1

Temat: Kraków pomoc

Nie wiedziałem w jakim dziale umieścić swoją wypowiedź mam nadzieje, że trafiłem dobrze.
A więc zacznę , kiedyś(tak bardzo dawno, w tym roku siadło 19 lat) interesowałem się kartami grywałem ale wszystko się pozapominało(czytam wpisy na forum i nie wiem o co chodzi) i przechodząc do sedna rzeczy chciałem zacząć grać znowu , zakupiłem jakieś karty i poszukuję jakieś dobre duszyczki ,  która znajdzie czas np. w weekend albo jak jej będzie pasowało spotkać się i wytłumaczyć o co chodzi. Za pomoc stawiam piwo albo kebaba u Szwagra big_smile Moja lokalizacja Kraków. Ktoś chętny?

2

Odp: Kraków pomoc

Jest dość prężnie działająca grupa graczy w Krakowie.
Spotykamy się regularnie, w soboty i w tygodniu... zwykle we wtorki, choć czasem zdarzają się odstępstwa.
Polecam kontaktować się z ludźmi przez facebookową grupę:
https://www.facebook.com/groups/803063489727233/

Jeśli chodzi o mechanikę gry - niewiele się zmieniło od jej początków. Może kilka kwestii kosmetycznych, ale generalnie jak wiedziałeś o co chodzi w erze Wizard of the Coast, to teraz też będziesz.

3

Odp: Kraków pomoc

Dzięki wielkie za link do grupy na fb, już dołączyłem cool
Lecz jednak wole ,żeby ktoś mi prawie wszystko na spokojnie przypomniał.:P

4

Odp: Kraków pomoc

Dlatego zapraszamy na spotkania które są zwykle we wtorki albo soboty w Dragonusie. Tam możesz się spytać ludzi o wszystko bez ciśnienia, chyba, że wolisz takie stricte indywidualne spotkanie, ale w tej kwestii to trzeba się już bawić w osobne ustalenie terminu. Generalnie, zwłaszcza we wtorki, kiedy gramy bardziej zabawowo i dla testów, możesz się popytać i odświeżyć sobie pamięć. Chyba, że wolisz jakiś inny termin?

5

Odp: Kraków pomoc

Właśnie czytałem o spotkaniach i myślałem , żeby się pojawić jutro pierwszy raz ale mam zawalony tydzień nauką więc może w następny wpadnę ;)Powiem jednak ,że wolałbym się spotkać indywidualnie a co do terminu w każdy postaram się ustosunkować gdyż będę szczęśliwy ,że ktoś znajdzie czas aby coś wytłumaczyć tłumokowi.