1

Temat: Ukryta Scena is REAL!!!!!!!!!!!

Czasami lokalne ugrupowania na prawdę mogą zaskoczyć.

Lokalna grupa facebookowa - Klub Fantastyki w Brwinowie (w którym jeszcze nie miałem okazji uczestniczyć tongue ) wystawił dość zaskakujące ogłoszenie:

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/53f62d01ad982/10517510_717543394984647_7935278110211502078_n.jpg

Od razu mówię, że jakiś czas temu szukałem lokalnych graczy, i niczego nie znalazłem, a w poprzednich "edycjach" o PTCG nie ma wzmianki.

Napisałem już do organizatora, z pytaniami co do sceny i turnieju (choć nie wiem czego się spodziewać, jeżeli ma on trwać godzinę hmm ).

Szkoda tylko, że spotkanie jest na dzień przed moim egzaminem, więc niestety nie wpadnę sad . Ale jeżeli coś z tego wyjdzie, a ktoś będzie chciał sie wybrać, mogę wytłumaczyć najlepszy dojazd z Warszawy smile

2

Odp: Ukryta Scena is REAL!!!!!!!!!!!

Ok, to już wiem gdzie będę w ostatnim dniu wakacji. Pojadę samochodem, jakby co mogę zabrać kogoś z Warszawy ze sobą.

3

Odp: Ukryta Scena is REAL!!!!!!!!!!!

Ok, to jak się spodziewałem:

Sceny oczywiście nie ma tongue Po prostu na tym spotkaniu zdecydowali się ogłosić blok lużnego grania ptcg tongue Unlimited, bez ścisłej formy turniejowej smile