Temat: OTP 2014 - Temat organizacyjny (grupa Śląsk)

Jeśli macie jakieś pytania zadajcie je tu, albo 17 maja na turnieju. Chętnie odpowiem.

Ja na OTP jadę w piątek 6 czerwca w okolicach południa, a wracam w niedzielę z rana.

Najlepsze dojazdy z Katowic siódmego czerwca w dniu OTP to:

IC Ondraszek Katowice-Warszawa Centralna 6:01 - 9:23

Niestety tutaj kończą się sensowne dojazdy pociągiem ale na szczęście dla wszystkich powinno to być wystarczające. Rybnik musi wsiąść w swój pociąg o 4:30 ale trudno mi to jakoś skomentować, bo znam ten bul (i nadzieiję).

BILETY INTERCITY I TLK KUPIONE WCZEŚNIEJ NIŻ DWA TYGODNIE SĄ TAŃSZE O 15% CZYLI DLA STUDENTÓW O 10, A DLA NIESTUDENTÓW OKOŁO 18 ZŁOTYCH! WCZEŚNIEJ NIŻ TYDZIEŃ PRZED = 10% ZNIŻKI

Jedyny sensowny PolskiBus odjeżdża w piątek o 23:45 i dojeżdża na Metro Wilanowską na 4:30. Nie jest to rozwiązanie optymalne bo pod szkołą bylibyście o piątej, ale jeśli ktoś się na to zdecyduje to niech da wcześniej znać, może uda się go gdzieś przezimować po przyjeździe.

Powroty są tanie - w sobotę trzy pociągi TLK

18:20 - 21:51 w Katowicach z bezpośrednim przejazdem do Rybnika
18:50 - 23:52 w Katowicach, ten jest krajoznawczy więc nie polecam
20:09 - 23:45 w Katowicach, a jak ktoś z rozpędu będzie chciał sobie zagrać turniej w Ostrawie albo Wiedniu to może w nim zostać.

Polskiebusy jadą 4:15 i wyjeżdżają z Metro Wilanowska o 18, 19 i 20.

W swoim czasie znajdzie się tutaj mapka dojścia (albo link do niej) z dworca centralnego do szkoły w której odbywa się turniej.

Ale na razie konkrety znajdują się w odpowiednim temacie działu OTP 2014

2

Odp: OTP 2014 - Temat organizacyjny (grupa Śląsk)

Ja rozważam przejazd samochodem. Koszt paliwa na podróż tam i z powrotem wynosi około 200 zł, po rozłożeniu tego na 4 osoby, wychodzi 50 zł. Czas podróży to około 3 godziny, więc żeby zdążyć na turniej trzeba wyjechać o około 6:30, albo dzień wcześniej i znaleźć sobie jakiś nocleg. Nocleg w odległości 10-20 min drogi samochodem od Warszawy kosztuje około 20 zł. Tak więc do rozważenia są jeszcze 2 opcje - przejazd samochodem bez noclegu (50 zł), z noclegiem (70 zł).

Z chętnymi mogę ustalić szczegóły na spotkaniu 17 maja.

EDIT: ok, znalazł się już komplet chętnych na samochód. Pozostałym pozostaje PKP smile

3

Odp: OTP 2014 - Temat organizacyjny (grupa Śląsk)

Na 6 Czerwca jakiś pociąg z Katowic lub Sosnowca?
Cena z 7 czerwca odstrasza, 70zł za dużo dla mnie po wydatkach. Wole jechać z grupą jak by było możliwe.

Zbieram kody PTCGO.
Irytacja. Kiedy ktoś odrzuca naszą pomoc, a potem użala się nad swoją krzywdą.
Shaymin EX na Ace speca

4

Odp: OTP 2014 - Temat organizacyjny (grupa Śląsk)

Tak grzecznie zapytam, stwierdzając, że dojazd 6 wyjdzie taniej policzyłeś, że musisz gdzieś przenocować i to zazwyczaj kosztuje, prawda?

A i strona www.pkp.pl jest dosyć banalna w obsłudze, myślę że sobie poradzisz z wyszukaniem dowolnego połączenia w dowolny dzień.

5

Odp: OTP 2014 - Temat organizacyjny (grupa Śląsk)

Wszystkich którzy chcieliby przyjechać do Warszawy w piątek a nie mają (jeszcze) noclegu proszę o kontakt na PW/gg.