26

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

7.06 bardzo pasi mi ten termin.

Rybnik bardzo pasi mi to miasto.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

27 (edytowany przez Shun 2014-03-16 23:01:34)

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Propozycja Warszawy

1. Miasto w którym odbędzie się turniej
Warszawa
2. Proponowany termin turnieju
07.06.2014
3. Lokalizacja
LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza (zwane po prostu Witkacym)
ul. Elbląska 51
Dojazd:
- z Dw. Centralnego:
Linia 33 (przystanek jest pod wiaduktem) w stronę Metra Młociny. 11 przystanków, wysiadka na przyst. Włościańska, stamtąd kilku minut piechotą.
- z Metra Młociny (bo wiem, że Wrocławianie stamtąd będą jechać)
Linia 33, jednak tym razem w drugą stronę - Kielecka. 10 przystanków, wysiadka na Włościańskiej, reszta piechotą.
Alternatywa to autobus 114 w stronę Bródno-Podgrodzie, też 10 przystanków do Włościańskiej.

Jeśli ktoś chce dojeżdżać z innego miejsca - PW to dodam.
4. Przewidywane ramy czasowe i system rozgrywania turnieju (clear swiss / swiss + top / pucharowy / BO1/BO3 / inny)
Swiss Bo1, 6 rund + Top 8. Salę mamy w zasadzie od samego rana do 20.00, tak więc spokojnie powinniśmy się wyrobić ze wszystkim

Sankcjonowanie:
1) Dla ilości uczestników większej niż 32 - turniej jest sankcjonowany.
2) Dla ilości uczestników równej 32 lub mniej - turniej nie jest sankcjonowany.
W obu przypadkach gramy 6 rund swissa.
5. Format turnieju (głównie kwestia dopuszczenia XY2)
NXD-XY2 (FF)
6. Przewidywane wpisowe i nagrody (mile widziane rozgraniczenie ile trzeba zapłacić za salę, a ile idzie na nagrody)
Wpisowe: 30 zł (2,5 boostera)
Podział: Wyszliśmy z założenia, że niezwykle nie-fair byłoby gdybyśmy rozdali nagrody tylko Topkom. Dlatego system jest taki jak w zeszłym roku:
Każdy uczestnik z miejsc 9-16 - 2 booster
Każdy uczestnik z miejsc 17-?? - 1 booster
Reszta idzie dla Top 8 w formie pakietów.
Ile dokładnie, tego nie wiem, bo to zależy od ilości osób.
Na argument pt. "Ale to gupie, bo gość z 35 miejsca wydropi Mega Charizarda, a ja Simisage'a" - Losowość była, jest i będzie zawsze obecna. Jak nie pasuje, to proponuję zmienić karciankę. Druga opcja to wpakować wszystko w Top 8 (16), wtedy miejsca dalsze nie dostaną nic.

UPDATE: Zmodyfikowałem system rozgrywania turnieju. Więcej kilkanaście linijek wyżej.

Jak ktoś ma jakiekolwiek propozycje/komentarze/hejty to na PW albo tutaj.

Dziękuję, dobranoc.

~Prawdziwy Shun

28

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Shun mnie twoja opcja bardzo pasuje wink jestem bardzo na TAK i termin jest genialny wprost dla mnie wink

Jeśli chodzi o nagrody jestem za opcją żeby system był taki jak rok temu wink Niech każdy dostanie chociaż nagrodę pocieszenia ;D

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

29

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Uwaga uwaga, poszedł dosyć ważny update.

~Prawdziwy Shun

30

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

To nie jest kwestia możliwości, bo możliwość zasankcjonowania możecie zdobyć po prostu pisząc podanie wink.

Tak samo zasankcjonować mógłbym ja, jak i Matilol. To kwestia CHĘCI sankcjonowania i grania sankcjonowanego.

Jak pisałem Warszawa to dla mnie lokalizacja dobra, nie wykluczam jej, ale wykluczam wszystkie w których OTP byłoby niesankcjonowane. Na sankcjonowane do Warszawy wpadnę o ile tak wskaże demokracja wink.


Powiem więcej, każdy oficjalny OTP podsyłam Danowi jako nasze nationalsy, więc informacje kontaktowe do organizatora muszą być prawdziwe, bo jeśli słowa swojego dotrzyma to spodziewać się należy promek i tego, że będzie to League Challenge wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

31

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Qzin napisał/a:

To nie jest kwestia możliwości, bo możliwość zasankcjonowania możecie zdobyć po prostu pisząc podanie wink.

Tak samo zasankcjonować mógłbym ja, jak i Matilol. To kwestia CHĘCI sankcjonowania i grania sankcjonowanego.

Jak pisałem Warszawa to dla mnie lokalizacja dobra, nie wykluczam jej, ale wykluczam wszystkie w których OTP byłoby niesankcjonowane. Na sankcjonowane do Warszawy wpadnę o ile tak wskaże demokracja wink.


Powiem więcej, każdy oficjalny OTP podsyłam Danowi jako nasze nationalsy, więc informacje kontaktowe do organizatora muszą być prawdziwe, bo jeśli słowa swojego dotrzyma to spodziewać się należy promek i tego, że będzie to League Challenge wink.

A czy to nie jest tak że osoba sankcjonująca nie może grać czy co? Bo w tym problem jest

I TYLE XD

32

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Tak, dlatego ktoś musiałby u was załatwić tytuł TO. Mi się jechać do innego miasta by zasankcjonować i nie grać się nie chciało wink. Jak jechać to pograć smile. Natomiast dlatego w Krk się nie spinam, że bym nie grał, a Matilol na nasze szczęście ma ochotę jechać i być niegrającym sędzią wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

33

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Qzin napisał/a:

Tak, dlatego ktoś musiałby u was załatwić tytuł TO. Mi się jechać do innego miasta by zasankcjonować i nie grać się nie chciało wink. Jak jechać to pograć smile. Natomiast dlatego w Krk się nie spinam, że bym nie grał, a Matilol na nasze szczęście ma ochotę jechać i być niegrającym sędzią wink.

No i właśnie Matilol chce nam zasankcjonować i chwała mu za TO big_smile Otóż dzięki temu że Matilol nie będzie grał na OTP tak czy siak i zadeklarował że może pojechać wszędzie (oprócz Białegostoku) być niegrającym sędzią, to był też tak miły że zgodził się na to że jeśli zechcemy da TO i Wawa będzie miała możliwość zasankcjonować, ale powtarzam możliwość bo jeszcze nie zdecydowaliśmy się jaki chcemy system i nadal z Shunem nad tym myślimy ale to on ma decydujący głos i to on podejmie decyzje jak to w Wawie ma wyglądać

I TYLE XD

34

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Jak tam sprawa z salą w Warszawie? smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

35

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

Kicek91 napisał/a:

Jak tam sprawa z salą w Warszawie? smile

Sala jest i będzie, dokładnie jak w zgłoszeniu Shuna. Wszystko od początku załatwione i ok, czekamy na koniec głosowania wink

I TYLE XD

36

Odp: OTP 2014 - propozycje organizatorów

No to czekam na koniec głosowania i muszę zarezerwować sobie pokój w Hotelu pewnie. wink

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator