Temat: Rangi na forum

Jak pewnie niektórzy już zauważyli wgrałem na forum żółtodziobakowy dodatek. Rangą żółtodzioba mogą się cieszyć użytkownicy posiadający od 15 do 100 postów. Chciałbym się was zapytać jak sobie wyobrażacie kolejną rangę, jak powinna się ona nazywać?

2

Odp: Rangi na forum

Weź zrób od razu pięć rang czy 10 i będzie spokój wink. A jakie one będą, to już czujmy radość z expienia postów i odkrywania niewiadomej wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

3

Odp: Rangi na forum

Może od tysiąca postów wzwyż będzie "Miszcz"? ;P .

4

Odp: Rangi na forum

A ja chyba chciałbym na zawsze ZÓŁTODZIOBEM pozostać...  smile

Psay psay

McLer,
simply The Best
in every contest

5

Odp: Rangi na forum

Kakel napisał/a:

Może od tysiąca postów wzwyż będzie "Miszcz"? ;P .

Miszcz po tysiącu postów? Brzmi fajnie. Byłoby najlepiej, gdyby rangi dawały odpowiednią satysfakcję z "expienia" postów. big_smile Dlatego nazywajmy je bardziej stopniowo. Na przykład po Żółtodziobie będzie "Amator" . Albo może nawiążmy bezpośrednio do tematu forum, czyli Pokemonów. "Początkujący Trener" - "Wykwalifikowany Hodowca" - "Weteran Ligi" - "Złapał je Wszystkie". Co myślicie. big_smile

[10:31] Shellaqdo: Cześć, tu Shellaqdo. Nie wylogowałem się z forum i teraz jestem gejem.
[10:31] Shellaqdo: Także Amphi, pilnuj dupala :*
[10:32] Jameaz666: O rany, Shell jest gejem.
[10:32] Jameaz666: Kto by pomyślał?

6

Odp: Rangi na forum

O ile pamiętam, moja propozycja obejmowała "adepta".

Jednak teraz widzę, że o wiele lepszy po "żółtodziobie" będzie "już nie zielony", a następny w kolejności będzie "czerwonoskóry" i "czarna mamba karcianki"

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

7

Odp: Rangi na forum

Dziękuję za wasze propozycje - rangi zostały ustawione, teraz pozostaje tylko "ekspić" i odkrywać nieznane. Temat zamykam.