26

Odp: Jesienny turniej B-stok

Ile czasu w Topach? 60 minut? 75? 90?

27

Odp: Jesienny turniej B-stok

Trochę zależy to też od tego, o której skończymy swissa oraz ile i czy zrobimy przerwę. Tak na 90% będzie 1h w topach.

28

Odp: Jesienny turniej B-stok

Mam pytanie:
Czy muszę posiadać referencje do kart innych niż anglojęzyczne?

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

29

Odp: Jesienny turniej B-stok

Wolałbym, aby one były, gdyż u mnie jest trochę osób, co wszystkich kart nie znają, więc musiałyby Ci wierzyć na słowo co się dzieje. tongue
Ale jak ktoś nie będzie miał no to nie wygonię.

30

Odp: Jesienny turniej B-stok

Profesorowi Babidiemu przypomnę, że tylko języki Europejskie są oficjalnie dozwolone, a do nich nie trzeba referencji (Tylko TO czy sędziego trzeba wezwać, żeby ew. potwierdził co robią =P). Referencje obecnie się stosuje tylko do reprintów w których zmienili efekt tongue.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

31

Odp: Jesienny turniej B-stok

Qzin napisał/a:

Referencje obecnie się stosuje tylko do reprintów w których zmienili efekt tongue.

Tak trochę zbaczając z tematu, ale zaciekawiłem się tym stwierdzeniem, bo wcześniej o nim nie słyszałem. Jest to jakiś wymóg, czy raczej wolna wola grającego? W sensie, czy np. grając sobie starego catchera muszę posiadać referencję do jego aktualnej wersji? (pewności nie mam, ale wydaje mi się, że już jest takowa - jeśli nie ma to niech za przykład posłuży taki great ball).

32

Odp: Jesienny turniej B-stok

Nie, bo Catcher dostał erratę. Tak jak do Potiona nie potrzeba referencji wink. Polecam tutaj zerknąć.

Devolution spray z Base Setu wymaga referencji np wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

33

Odp: Jesienny turniej B-stok

Dzięki za link smile

34

Odp: Jesienny turniej B-stok

Profesorowi Qzinowi zwrócę uwagę, że gdyby przeczytał cały temat, wiedziałby, że turniej nie jest sankcjonowany, więc to, jakimi językami kart gramy jest dżentelmeńską umową.