Temat: Pomoc poszukiwana!

Jeśli znasz się na PHP, java-script i chciałbyś wspomóc przepracowanego informatyka, który w pojedynkę buduje dodatki do tego forum i uaktualnia wyszukiwarkę, to się nie krępuj.

Ja nie stosuję polityki, że wszystko chciałbym tutaj zrobić sam - wręcz przeciwnie. Jeśli ktoś miałby pomysł na ulepszenie forum, uważa, że potrafiłby to zaprogramować, to super. Niech się ze mną skontaktuje, ja powiem jak się do tego zabrać, nawet byłbym w stanie nieco pomóc i potem z radością bym to tutaj wgrał. Forum oparte jest na punBB, więc najbardziej cieszyłbym się z paczek, które mają postać rozszerzeń (ang. extensions) kompatybilnych z tym forum, ale oczywiście to jest kwestia dogadania się. Poza forum, na stronie jest też wyszukiwarka oraz serwis z artykułami, elo i quizami - tam też można szukać pola do popisu. (w razie potrzeby udostępnię potrzebne źródła) smile

Aha... i prosiłbym nie podsyłać mi wiadomości w stylu - "mam kumpla z gimnazjum, który dobrze programuje, skontaktuję cię z nim". Sorki, jeśli kogoś obraziłem (nic nie mam do gimnazjalistów) - po prostu wolałbym gadać z osobami, które by mi faktycznie pomagały, a nie na odwórt.

pozdrawiam,
keeshii

Podziękowali za posta: Conquest

2

Odp: Pomoc poszukiwana!

Na stronie głównej znajduje się odnośnik do artykułu Jak zacząć grać. Niestety jeszcze nie miałem okazji wrzucenia tam czegokolwiek. W weekend mam zamiar napisać ten artykuł, ale może ktoś byłby chętny żeby to zrobić za mnie? Myślę, że nowi gracze byliby nam wdzięczni smile

Jakby co, to proszę pisać PW.

3

Odp: Pomoc poszukiwana!

http://forum.pokemony.com/temat-4947-PT … -on-NXD-on

Pisałem jakiś czas temu, poradnik dot. budowy talii. Mogę zupdate'ować o nowe zasady, poprawić błędy, coś rozbudować (?), jeśli uznasz, że na coś się przyda.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

4

Odp: Pomoc poszukiwana!

W podpisie mam instrukcję, trochę nie aktualna, ale możesz przerobić odrobinę do potrzeb wink.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.