1

Temat: Draft Legendary Treasures

Piterr napisał/a:

Wysokie wpisowe, za każdą osobę 4 boostery do puli (w tym przypadku 4x14=56zł). Nie używa się własnych talii, turniej polega na złożeniu talii na miejscu i dołożeniu do niej dowolnej liczby basic energii (nie wszyscy mają, więc albo pożyczamy, albo proxujemy, nie ma czegoś takiego, że ktoś nie może czegoś złożyć, bo nie ma energii). Boostery kładziemy na stół, siadamy naokoło niego. Każdy bierze jeden booster w rękę, otwiera go, wybiera jedną kartę (nie pokazując boostera ani karty innym osobom). Gdy wszyscy to zrobią, booster (teraz tylko z 9-cioma kartami) podaje się osobie po lewej stronie. Tak cały czas, aż wszystkie karty ze wszystkich boosterów się nie skończą. Potem z kart, które wzięliśmy i energii składamy talie 40-sto kartowe. Nie musimy wykorzystać wszystkich wziętych kart.
Potem gramy tymi taliami turniej. Jak turniej się skończy, zwracamy wszystkie rary, rare holo, EXy etc. i robimy z nich drafta (takiego, jak nagrody na zwykłych turniejach, które gramy). Commony i uncommony, które zgarnęliśmy zostawiamy.

Powyżej zasady drafta.

Wpisowe 56zł, gramy w KFC, boostery to Legendary Treasures.

Ankieta, kiedy ma się odbyć draft i kto weźmie w nim udział. Piszemy literę, której odpowiada odpowiadający nam termin (jeśli oba, to obie literki). Jeśli ktoś nie weźmie udziału, to fajnie, żeby też to napisał, żebyśmy wiedzieli, ile dokładnie będzie osób i żeby się każdy Wrocławiak wypowiedział (nie, nie każdy, tylko Ci, którzy są graczami PTCG).

A) 07.12 (sobota) - Piterr, Inumaru, Ad-M
B) 14.12 (sobota) - Piterr, Inumaru,
C) Terminy mi nie odpowiadają - Sebek5000, Schen
D) Nie wezmę udziału bez względu na termin -

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

2

Odp: Draft Legendary Treasures

Na dzień dzisiejszy mi terminy nie odpowiadają, jeśliby coś się zmieniło w tym względzie to dam znać.

3

Odp: Draft Legendary Treasures

Jak tylko dostane grafik myślę że będę w stanie coś powiedzieć ;P

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

4

Odp: Draft Legendary Treasures

Mnie też terminy za bardzo nie odpowiadają.

5

Odp: Draft Legendary Treasures

Mi oba pasują.

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

6

Odp: Draft Legendary Treasures

Absolutnie pasuje mi tylko pierwszy termin tongue 07.12 - będę wtedy na 101%

7

Odp: Draft Legendary Treasures

mi wydaje się że oba tereminy są ok ale będę wiedział dopiero w nastepny poniedziałek ;/

http://modelmylifework.blogspot.com/         polecam

Babidi: + + za wymianę