Temat: Gdzie kupować karty?

Cześć wszystkim!

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem nic na ten temat, więc pytam. Gdzie kupujecie karty? Czy moglibyście podać kilka adresów jakichś sklepów internetowych, które je sprzedają? Dość trudno je znaleźć, nawet w Googlach. Oczywiście jest isa.pl, który ma bardzo imponujący wybór, ale trochę zniechęcają mnie koszty wysyłki... Może znacie jakiś sklep z tanią wysyłką (np. do paczkomatów) albo odbiorem osobistym w Warszawie? A może są jakieś sklepy stacjonarne w stolicy, w których można kupić karty na miejscu? Byłbym bardzo wdzięczny za wskazanie znanych wam i polecanych przez was miejsc, zarówno online jak i offline. smile

2

Odp: Gdzie kupować karty?

Single na portalach a Stanach: trollandtoad.com, ebay.com.
Boostery i boxy to najwygodniej i najtaniej pewnie macie w Isie, ale jest tam też Morion z tego co wiem i może coś w galeriach, w Graalach.
Musisz poczekać, aż odezwąsię ludzie z Wawy smile

3

Odp: Gdzie kupować karty?

W Warszawie karty możesz kupić w kilku miejscach: Po pierwsze Sklep Morion, Po drugie w Graalach, które są m. in. w Jankach, Na Dworcu Centralnym i w niektórych galeriach np. Ken Center na Ursynowie. Morion jest 1, więc jeśli chcesz kupować karty, to raczej w pobliżu znajdziesz jakiegoś Graala. Niestety jest tam "troche" drogo sad. Mam nadzieje, że pomogłem big_smile

I TYLE XD

4

Odp: Gdzie kupować karty?

Niejaki użytkownik misiek_86 wyprzedaje wszystkie swoje karty za bardzo niskie pieniądze. Możesz się z nim skontaktować, tylko napierw musiałbyś wiedzieć czego chcesz. Z wysyłką raczej nie miałbyś problemów, bo on również mieszka w Warszawie. Przeczytaj ten temat: http://ptcg.eu/forum/viewtopic.php?id=55. Jeśli nie masz ŻADNYCH kart, to polecałbym się zainteresować trainerkami i supporterkami - one potrzebne w każdej talii. W sumie to mógłbyś poprosić go o złożenie o odsprzedanie ci jakiegoś gotowego decka... wszystko kwestia dogadania.

5

Odp: Gdzie kupować karty?

Ewentualnie pogadaj z Maklerem. Jak go znam, ma szafę kart, i coś by zmontował smile

6

Odp: Gdzie kupować karty?

Single możesz też kupować na allegro smile . Jeśli chodzi o Warszawę, czasami jest nadmiar na nagrody i możesz w miarę tanio kupić boosterki z zazwyczaj najnowszego dodatku na turniejach.

7 (edytowany przez pietrex 2013-09-14 12:21:33)

Odp: Gdzie kupować karty?

Chodzi mi o kupowanie na początek, od zera, nie mając nic. smile Czy w tej sytuacji jest sens kupować wszystkie karty pojedynczo? Czy na przykład lepiej kupić jakiegoś theme decka i dopiero wtedy go rozwijać pojedynczymi kartami?

EDIT: Oczywiście przeczytałem wasze sugestie dot. kupowania kart czy całych decków od innych osób z tego forum i wezmę to pod uwagę, ale chciałbym też poznać inne możliwości. tongue

8

Odp: Gdzie kupować karty?

Jeśli chcesz grać na takim poziomie żeby godnie rywalizować z większością graczy na turnieju, wtedy najlepiej jest kupować karty pojedynczo. Wielu graczy ma stare decki więc może sprzedać nawet po 10-20 kart na raz, bo stanowią całą koncepcję (np. trainery do czarnego decku na Darkraiach EX)

Theme decki zasadniczo są słabe i trudno jest polecić którykolwiek z nich, choć kilka zawiera parę naprawdę wartościowych kart.

9

Odp: Gdzie kupować karty?

Prawda jest taka, że nawet jak kupisz theme decka, to i tak, żeby dobrze działał musisz kupić do niego single tongue . Polecam poszukać na allegro następujących kart z nowego setu (Plasma Blast): Pokemon Catcher, Ultra Ball, Professor Juniper - w wielu taliach standardem jest granie 3-4 każdej z nich. Kupić po 4 sztuki każdej i tak naprawdę masz już 12 z 60 kart do niemal każdej obecnie granej talii. Do tego jeśli pojawisz się na spotkaniu, to dostaniesz na pewno od starszych graczy trochę kart "themedeckowych" - to znaczy takich, które są mniej grywalne, ale na pewno w talii początkującego dobrze jest mieć kilka: zaliczają się do tego np. Energy Search, Potion, Switch. Bo prawda jest taka, że o ile Pokemony się nie pokrywają w taliach i tutaj możemy tylko ci podpowiedzieć, które są lepsze, które gorsze, to Trainery są podobne w wielu taliach, a na dodatek to właśnie Trainerów jest w theme deckach najmniej, a w turniejowych taliach najwięcej.

10

Odp: Gdzie kupować karty?

Witajcie,

Odświeżam temat. Gdzie w przystępnej cenie kupić booster box? Isa proponuje 522 złote polskie. Czy to jest dobra cena? Wychodzi 14,50 za jeden booster. Jakie inne strony polecacie? Coś powstało przez ten czas gdy miałem przerwę? Czy można gdzieś fizycznie kupić boostery i boxy (Kielce, Warszawa)?

Pozdrawiam!

11

Odp: Gdzie kupować karty?

Wiele osób grających ma na sprzedaż boxy i boostery, między innymi z wygranych turniejów. Ale musiałbyś napisać bardziej szczegółowo, czego dokładnie szukasz.

12

Odp: Gdzie kupować karty?

Co do boxów, boosterów to oczywiście na tę chwilę szukam czegoś z serii Sun&Moon do grania, zgodnie z zaleceniami niektórych, zaś do kolekcjonowania poszukuję kart, boosterów itp. itd. od BreakThrough do Evolutions.

13

Odp: Gdzie kupować karty?

Dzisiaj wrzuciliśmy booster boxy na LootQuest smile https://lootquest.pl/tag-produktu/booster-box/

14

Odp: Gdzie kupować karty?

Wiadomo cos co z ultra prism w tesco? Nieoficjalnie w tesco mowia ze wycofuja sie z kart z powodu znikomego zainteresowania.

15

Odp: Gdzie kupować karty?

Zamawia ktos box forbidden light na maj z trolla?