1 (edytowany przez adriank1 2013-07-10 16:03:43)

Temat: 19 lipca 2013

O ile ktoś tu jeszcze żyje:

Czy KTOKOLWIEK chciałby zagrać TURNIEJ w piątek 19 lipca na Ligocie? Albo coś na kształt grania?

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: 19 lipca 2013

Rozkładam konsolówkę w Bytomiu

3

Odp: 19 lipca 2013

Soboty mamy do końca lipca zajęte przez bitewniaki. Inne dni tygodnia są w miarę wolne. Co do sierpnia - w dwie soboty na pewno będą turnieje bitewniaków, ale w które dokładnie tego jeszcze nie wiem, więc jak któraś Wam pasuje to poproszę o info tak do ok. 20 lipca, zarezewujemy sklep dla Was.

4

Odp: 19 lipca 2013

@sierpień - Wrocław będzie mógł przyjechać większą ekipią (nawet może całą piątką, kto wie?) jeśli turniej odbędzie się 10.08. Jeśli w inną sobotę, to możliwe, że też będziemy, ale to nie na 100% i na pewno mniej licznie.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

5

Odp: 19 lipca 2013

Proponuję więc zrobić ten turniej 10 sierpnia. I tak nie wszystkim spasuje, ale Wrocław + ja to już tłum big_smile

Ja w wakacje mogę się zjawić w każdą sobotę prócz 27 sierpnia, ale i tak wiele osób jedzie na Krakon.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

6

Odp: 19 lipca 2013

Przepraszam bardzo, zaszła pomyłka, źle się zrozumiałem z Maślakiem. Maślak od 9.08 ma urlop, ale akurat od 9.08 do 12.08 go nie ma. Więc nam najbardziej odpowiadałaby dowolna sobota po tej.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

7

Odp: 19 lipca 2013

No dokładnie tak tongue Szturmem byśmy najechali ŚLUNSK smile wink Ale dopiero 19/20. Myślę że nawet bardziej 20 bo Schen musi mieć wolną sobotę.

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

8

Odp: 19 lipca 2013

Dajcie znać kunkretnie to postaramy się dostosować. I piszcie miesiąc który macie na myśli bo na razie nic z tego nie wyczytałem ;p

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

9

Odp: 19 lipca 2013

19.08.2013

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.