1

Temat: Ogłoszenia przed OTP

Za tydzień bez 6 godzin będzie się zaczynać pierwsza runda OTP - zwykle w tym okresie przed turniejem aktywność graczy na forum sprowadza się do dwóch rzeczy: wojny psychologicznej i ogłoszeń - ten temat ma dać miejsce temu drugiemu. OTP jest najlepszą okazją żeby coś załatwić - jest to największe skupisko graczy w roku. Jeśli czegoś szukacie, napiszcie - może ktoś z innego zakątka Polski ma smile .
Może zacznę:
Szukam ognistej odznaki z pierwszych lig. Też jakichś starszych kart - dokładna lista w moim temacie w dziale "Wymiany".

2

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukuję Basic Energy z BW1. Ile której - wszystko w wancie.

~Prawdziwy Shun

3

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukuje, tak samo jak Kakel, odznak z pierwszych lig. Potrzebuje odznaki nr. 4 (roślinnej) i nr. 7 (ognistej)

Dodatkowo mam zamiar skompletować McDonalds Collection, poszukuje kart z tej serii:
- Maractus 2/12
- Tepig 3/12
- Oschawatt 4/12
- Alomomola 5/12
- Munna 7/12
- Sandile 8/12
- Zorua 9/12
- Klink 10/12
- Audino 12/12


A na sam koniec, przyjmę każde skupisko Bidoofów na moje utrzymanie, tak więc, przynoście ile dacie radę udźwignąć, nie ważne, czy stare czy nowe big_smile

I TYLE XD

4

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Potrzebny Lairon Dragons Exalted

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

5

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Ech, niestety, ten post zdradzi, czym zagram na OTP, ale nie ma innej opcji:
Poszukuję śladowych ilości Patratów.


I przyjdę z jakimś wantem w zeszycie, to na miejscu się w razie czego dogadamy.

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

6

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukuję basic energii z HGSS i/lub CoL

7

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukuję japońskich/ koreańskich basic energii.

8 (edytowany przez Robert 2013-06-02 09:51:35)

Odp: Ogłoszenia przed OTP

To ja zgoła odmiennie. Jeśli szukacie jakiś trainerów, pokemonów, stadionów lub niebieskich protektorów na karty to sprzedam tanio cały osprzęt od setów BW1 do BW8 z kilkoma kartami BW9 włącznie.

Spis wszystkich kart w moim temacie w wymianach.

9

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukuję małych słodkich Latiasków EX :3

Szukam gier pokemon na gameboya advance.

10

Odp: Ogłoszenia przed OTP

A ja wyjadę tak tongue

Jak ktoś ma PL karty z DP1 i DP2 to ja chętnie bym dozbierał kolekcję z DP2 smile

Maślak ;P -> Tak poprostu wink Od lat big_smile
+ dla AgentX za udaną i szybką transakcje.
+ dla McLer za udaną i szybką transakcje.

11

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Szukam generalnie rzecz biorąc bardzo wielu kart. Pozakolekcjonerski Want jest w moim temacie. Ale szczególnie szukam Pokemonów * (takie shiningi z ery ex) cool

12

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukiwane Oshawotty z przeróżnych setów + jakieś ładne energie.
+ Tropical Beach x2

Mam również trochę kodów do ptcgo do sprzedania/wymiany. Info na pw lub na miejscu tj. na OTP.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

13

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Widzę, że przed OTP akwizycja w dziale "Wymiany" już nie wystarcza. cool

14

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Tak w ogóle, to jeszcze mega poszukuję Rayquazę EX Full Art. Jak ktoś ma, niech weźmie na OTP - na pewno się dogadamy  smile Podobnie z podstawowymi energiami z BW (boosterowe, ostatecznie mogą być z decków).

15 (edytowany przez Inumaru 2013-06-06 18:52:12)

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Poszukuję 3xSigilyph Dragons Exalted i Mewtwo EX, niestety brak czasu na zrobienie have i want, chociaż mam marne karty więc raczej zapłacę. Jak macie coś z tego na wymianę to po prostu mnie znaleźć c:

"Dawid mimo wszystko pokonał Goliata. Tylko, że oni grali Bo1, a nie Bo3." - słynne słowa przed ćwierćfinałem Gyarados vs Volcanion.

16

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Meh, ostatni już mój post tutaj  roll :
Na OTP chętnię kupię kody PTCGO (nieużyte oczywiście) - najchętniej z Plasma Freeze - w cenie 50gr za sztukę. Z tym, że kto pierwszy, ten lepszy, bo w pewnym momencie może mi już kasy braknąć (zawszę mogę dać zapłatę w kartach, które mam na trade).

Do zobaczenia w sobotę  smile

17

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Spokojnie, szału ta oferta nie robi. smile

18

Odp: Ogłoszenia przed OTP

Trochę późno, ale napiszę: poszukuję kart Koga's oraz Scytherów

Mam Landorusa EX na zbyciu