101

Odp: Raporty z Białegostoku

Graliśmy w 8 osób do redraftu 6 boosterków z Burning Shadows i 2 z Celestial Storm gdzie trafiły się Shiftry GX i Stakataka GX w pozostałych 3 karty holo więc draft nie najgorszy.

Standingi:
1. Rhezus 2-0-1 (Rayquaza/Vikavolt)
2. Olgierd 2-1-0 (BeastBox)
3. Manchox 1-0-2 (Buzzrock)
4. Mateusz 1-0-2 (BeastBox)
5. Paweł 1-1-1 (Malamar/Sableye)
6. Janek 1-2-0 (Wodno/Ognista)
7. Michał 1-2-0 (Garchomp theme deck)
8. Monika 0-3-0 (Sallaze)

R1:
Manchox 2-0 Michał
Mateusz 1-1 Paweł
Olgierd 2-1 Monika
Janek 0-2 Rhezus

R2:
Manchox 1-1 Rhezus
Olgierd 2-0 Paweł
Mateusz 2-0 Monika
Michał 1-0 Janek

R3:
Grzegorz 2-0 Olgierd
Paweł 2-0 Michał
Manchox 1-1 Mateusz
Monika 0-2 Janek

102

Odp: Raporty z Białegostoku

Turniej 18.09, było 9 osób zagraliśmy 4 rundy w tym ostatnia zmieniona na bo1 bo sklep się zamykał plus niektórzy się spieszyli. Wzieliśmy do redraftu Charizard gx boxa bo nic innego nie było z ciekawych rzeczy a w tym secie były spoko boosterki.

Standingi:
1. Mateusz 3-1-0 (Scizor GX/ Dusk Mane Necrozma)
2. Manchox 3-1-0 (Buzzwole/Garbodor/Shrine)
3. Kubakonst 2-0-2 (Malamar/Necrozma GX)
4. ShrimpCards 2-1-1 (Nagandel GX/Stakataka GX)
5. Paweł 2-1-1 (Malamar/Sableye)
6. Rhezus 2-2-0 (Rayquaza GX/Vikavolt)
7. Monika 1-2-1 (Garbodor/Dragalge/Shrine)
8. Michał 1-2-1 (Garchomp theme deck)
9.Jan 1-3-0 (wodno/ognista)

R1:
Mateusz 2-0 Manchox
Paweł 0-2 Rhezus
Kubakonst 2-0 Jan
Michał 1-1 Monika
Shrimp - Bye

R2:
Rhezus 2-0 Mateusz
Kubakonst 1-1 Shrimp
Manchox 2-0 Monika
Michał 0-2 Paweł
Jan - Bye

R3:
Shrimp 2-1 Rhezus
Kubakonst 1-1 Paweł
Jan 0-2 Mateusz
Artur 2-0 Michał
Monika - Bye

R4(bo1):
Shrimp 0-1 Mateusz
Manchox 1-0 Rhezus
Kubakonst 1-0 Monika
Paweł 1-0 Jan
Michał - Bye

W redrafcie tylko Charizard GX z boxa a z grywalnych kart sporo trainerów i Alolan Ninetales.

103

Odp: Raporty z Białegostoku

Dzisja graliśmy w 8 osób do redraftu tin z Sylveonem GX i jakis blister z Alolan Mukiem.

Standingi:
1. Manchox 3-0-0 (Buzz/Garb/Shrine)
2. Rhezus 2-1-0 (Ray/Vika)
3. Mateusz 2-1-0 (Scizor)
4. Kubakonst 2-1-0 (Malamar/Necrozma)
5. ShrimpCards 1-2-0 (Zoroark/Lycanroc)
6. Paweł 1-2-0 (Malamar/Basics)
7. Jan 1-2-0 (Alolan Ninetales/Fire)
8. Hubert 0-3-0 (LycanrocBox)

R1:
Janek 0-2 Mateusz
ShrimpCards 1-2 Kubakonst
Hubert 0-2 Paweł
Manchox 2-0 Rhezus

R2:
Mateusz 2-0 Paweł
Manchox 2-0 Kubakonst
ShrimpCards 0-2 Rhezus
Janek 1-0 Hubert

R3:
Manchox 2-0 Mateusz
Janek 0-2 Kubakonst
Paweł 0-2 Rhezus
ShrimpCards 2-0 Hubert

104

Odp: Raporty z Białegostoku

Spotkaliśmy się w 6. Zrobiliśmy redraft z 6 boosterów w których trafił się Latias <>.

Standingi:
Manchox 3-0 (Buzz/Garb/Shrine)
Kubakonst 2-1 (GasKan)
Paweł 2-1 (MalmarSableye)
Konrad 1-2 (BuzzZoro)
Tymek 1-2 (Swampert/Magcargo)
Janek 0-3 (Ice&Fire)

R1:
Manchox 2-0 Konrad
Tymek 1-0 Janek
Kubakonst 2-0 Paweł

R2:
Manchox 2-0 Tymek
Kubakonst 2-0 Janek
Paweł 2-0 Konrad

R3:
Manchox 2-0 Kubakonst
Paweł 2-0 Tymek
Konrad 2-0 Janek

105

Odp: Raporty z Białegostoku

Spotkaliśmy się w 10 w tym 3 osoby które były pierwszy raz na turnieju.

Standingi:
1. Manchox 3-0-0 (ZoroBuzzRock)
2. Rhezus 2-0-1 (RayVika)
3. Marcin 2-1-0 (GuzzlordHoopa)
4. Mateusz B 2-1-0 (Empoleon)
5. Paweł 1-1-1 (GasKan feat Sableye)
6. Janek 1-1-1 (Alolan Ninetales)
7. Konrad 1-2-0 (BuzzRock)
8. Mateusz K 1-2-0 (Altaria)
9. Tomek 0-2-1 (Alolan Executor theme deck)
10. Tymek 0-3-0 (GasKan)

R1:
Tomek 1-1 Janek
Paweł 2-0 Mateusz B
Rhezus 2-0 Mateusz K
Tymek 0-2 Marcin
Konrad 0-2 Manchox

R2:
Paweł 1-1 Rhezus
Marcin 0-2 Manchox
Tomek 0-2 Konrad
Janek 0-2 Mateusz B
tymek 0-2 Mateusz K

R3:
Paweł 0-2 Manchox
Rhezus 2-0 Konrad
Mateusz K 0-2 Marcin
Tomek 0-2 Mateusz B
Tymek 0-2 Janek

Redraft Steven Resolve's reverse, Apricorn Maker reverse i Copycat też reverse

106

Odp: Raporty z Białegostoku

Spotkaliśmy się w 10 rozegraliśmy 3 rundy.

Standingi:
1. Manchox 3-0-0 (ZoroBuzzRock)
2. Marcin 2-1-0 (GuzzlordHoopa)
3. Paweł 2-1-0 (GasKan feat Sableye)
4. Rhezus 1-1-1 (Herabelt)
5. Mateusz K 1-1-1 (Garchomp/Lucario)
6. Monika 1-1-1 (Ho-oh/Salazzle)
7. Tymek 1-1-1 (GasKan)
8. Konrad 1-1-1 (BuzzRock)
9. Mateusz B 0-2-1 (Empoleon)
10. Janek 0-3-0 (Ice&Fire)

R1:
Tymek 1-1 Mateusz B
Marcin 2-0 Janek
Paweł 1-0 Monika
Manchox 2-0 Mateusz K
Rhezus 2-0 Konrad

R2:
Manchox 2-0 Rhezus
Marcin 2-0 Paweł
Tymek 2-0 Janek
Mateusz B 1-2 Mateusz K
Monika 1-1 Konrad

R3:
Marcin 0-2 Manchox(wzięliśmy ID aby mieć pewne 2 miejsca zagraliśmy o 1 picka)
Tymek 0-2 Paweł
Rhezus 1-1 Mateusz K
Mateusz B 1-2 Konrad
Janek 0-2 Monika

Redraft Rayquaza GX, Banette GX, Shrine, 2x Acro Bike i Mr. Mime GX