76

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

adriank1 napisał/a:

Właśnie dostałem uroczego maila, że bielska Strefa Gry rezygnuje z PTCG (i na osłodę proponuje 10% rabatu na ich pokowe produkty), ale następny dodatek ma się tam jeszcze pojawić.

Mam nadzieję, że bielska scena będzie jeszcze grywać od czasu do czasu... Chociaż pewnie im to nie pomoże.

W obliczu tego nie wiem jak z tym pre-lease, pewnie jakoś w tygodniu będę dzwonił do sklepu (o ile będę mógł się wybrać) i dam znać.

Bardzo smutna wiadomość. Jak widać właściciel sklepu ma bardzo dziwną politykę, ale nie chcę się publicznie na ten temat wypowiadać. Boli fakt, że wykorzystał osoby trzecie do rozruszenia interesu, pozbył się ich, a teraz tak samo pozbywa się gier, które wymagają jakiegoś wysiłku, aby przyniosły zysk. 3 lata temu miałem o nim inne zdanie. Widzę jednak, że postępuje jak typowy polski przedsiębiorca.

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Tchomer, 14717, adriank1

77

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Strefa gry odżyła!!!
Zapraszamy do Bielska w soboty o 11.30 i w środy o 16.00.
Jest już grupa zapaleńców, gramy juz tu od początku lutego od premiery ultra p. Najwiecej było nas 12 a najmniej 4. Kto ze starej gwardii to w te pędy niech przynosi talie. Mamy nadzieję na nast prerelease. Pozdro!

Podziękowali za posta: 14717

78

Odp: Turnieje Bielsko-Biała

Pytanko - ten League Cup 6 października potwierdzony i pewny? Bardzo miła odmiana smile