51

Odp: Raporty z Bielska

Sobotni turniej 12.05.2018r.

Runda I:
Mikołaj Kliś 2 - 0 Alicja Madzia
Mateusz Lubski 2 - 0 Andrzej Rusek
Kacper Nawojski 2 - 1 Philip Duda
Aleksandra Rusek 2 - 0 Jakub Duda
Tomasz Naglik - BYE

Runda II:
Tomasz Naglik 2 - 0 Mikołaj Kliś
Kacper Nawojski 2 - 1 Mateusz Lubski
Andrzej Rusek 2 - 0 Jakub Duda
Aleksandra Rusek 2 - 1 Philip Duda
Alicja Madzia - BYE

Runda III:
Mateusz Lubski 2 - 1 Alicja Madzia
Kacper Nawojski 2 - 0 Tomasz Naglik
Aleksandra Rusek 2 - 0 Andrzej Rusek
Mikołaj Kliś 2 - 0 Jakub Duda
Philip Duda - BYE

Wyniki:
1. Kacper Nawojski
2. Aleksandra Rusek
3. Tomasz Naglik
4. Mateusz Lubski
5. Mikołaj Kliś
6. Philip Duda
7. Alicja Madzia
8. Andrzej Rusek
9. Jakub Duda

W nagrodach jak zwykle nic się nie trafiło. Nie było nawet kart holo.

52

Odp: Raporty z Bielska

Sobotni turniej 19.05.2018r.

Udało nam się pobić liczbę osób na turnieju. Było nas aż 14.

Runda I:
Mateusz Lubski - Patryk Wójcik
Alicja Madzia - Szczepan Zondek
Marek Bylicki - Justyna Spek
Tomasz Naglik - Rafał Żaba
Andrzej Rusek - Karolina Zondek
Wojciech Żaba - Tymoteusz Dziedzic
Jędrek Rusek - Błażej Wójcik

Runda II:
Mateusz Lubski - Andrzej Rusek
Alicja Madzia - Tomasz Naglik
Patryk Wójcik - Szczepan Zondek
Justyna Spek - Rafał Żaba
Marek Bylicki - Wojciech Żaba
Błażej Wójcik - Tymoteusz Dziedzic
Jędrek Rusek - Karolina Zondek

Runda III:
Marek Bylicki - Alicja Madzia
Mateusz Lubski - Tomasz Naglik
Andrzej Rusek - Patryk Wójcik
Justyna Spek - Szczepan Zondek
Rafał Żaba - Tymoteusz Dziedzic
Błażej Wójcik - Karolina Zondek
Wojciech Żaba - Jędrek Rusek

Runda IV:
Marek Bylicki - Mateusz Lubski
Andrzej Rusek - Justyna Spek
Patryk Wójcik - Tomasz Naglik
Rafał Żaba - Szczepan Zondek
Alicja Madzia - Jędrek Rusek
Wojciech Żaba - Błażej Wójcik
Karolina Zondek - Tymoteusz Dziedzic

Wyniki:
1. Marek Bylicki
2. Mateusz Lubski
3. Wojciech Żaba
4. Alicja Madzia
5. Andrzej Rusek
6. Justyna Spek
7. Jędrek Rusek
8. Patryk Wójcik
9. Błażej Wójcik
10. Rafał Żaba
11. Tomasz Naglik
12. Karolina Zondek
13. Szczepan Zondek
14. Tymoteusz Dziedzic

W nagrodach:
Diantha FLI holo

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

53

Odp: Raporty z Bielska

26.05
Runda 1:
Tomasz Naglik 2:0 Bartosz Romowicz
Patryk Wójcik 2:0 Błażej Wójcik
Kacper Nawojski 2:0 Kamil Pazik
Wojtek Żaba 2:0 Tymoteusz Piliszko
Runda 2:
Tomasz Naglik 2:0 Patryk Wójcik
Kacper Nawojski 2:0 Wojtek Żaba
Tymoteusz Pliszko 2:0 Bartosz Romowicz
Kamil Pazik 2:0 Błażej Wójcik
Runda 3:
Bartosz Romowicz 2:1 Kamil Pazik
Wojtek Żaba 2:1 Patryk Wójcik
Tymoteusz Piliszko 2:0 Błażej Wójcik
Kacper Nawojski 2:1 Tomasz Naglik

Wyniki
SD 1. Kacper Nawojski - Kiawe/Ho-oh
2. Wojtek Żaba - Psychic/Fire Mix
MD 3. Tomasz Naglik (Tchomer) - Alolan Exeggutor/Venusaur
4. Tymoteusz Pliszko - Steel Mix
5. Bartosz Romowicz - Garchomp Base
6. Patryk Wójcik - Alolan Ninetales
JD 7. Kamil Pazik - Electric mix
8. Błażej Wójcik - Passimian

W nagrodach
Ultra Necrozma GX FLI-2

Podziękowali za posta: 14717

54

Odp: Raporty z Bielska

Turniej z okazji dnia dziecka - 2.06.2018r.

I Runda:
Justyna Spek - Patryk Wójcik
Andrzej Rusek - Mateusz Lubski
Tomasz Naglik - Kacper Nawojski
Marek Bylicki - BYE

II Runda:
Marek Bylicki - Andrzej Rusek
Tomasz Naglik - Justyna Spek
Mateusz Lubski - Patryk Wójcik
Kacper Nawojski - BYE

III Runda:
Tomasz Naglik - Marek Bylicki
Mateusz Lubski - Justyna Spek
Andrzej Rusek -remis- Kacper Nawojski

Wyniki:
1. Tomasz Naglik
2. Marek Bylicki
3. Mateusz Lubski
4. Kacper Nawojski
5. Andrzej Rusek
6. Justyna Spek
7. Patryk Wójcik

W nagrodach: Pheromosa GX UPR Rainbow Rare i dużo cukierków

55

Odp: Raporty z Bielska

Sobotni turniej 9.06.2018r.

Runda I:
Mateusz Lubski - Marek Bylicki
Andrzej Rusek - Tomasz Naglik
Mikołaj Kliś - Alicja Madzia
Kacper Nawojski - Tymoteusz Dziedzic

Runda II:
Mateusz Lubski - Mikołaj Kliś
Andrzej Rusek - Marek Bylicki
Tomasz Naglik - Tymoteusz Dziedzic
Kacper Nawojski - Alicja Madzia

Runda III:
Mateusz Lubski - Andrzej Rusek
Tomasz Naglik - Matek Bylicki
Alicja Madzia - Tymoteusz Dziedzic
Kacper Nawojski - Mikołaj Kliś

Wyniki:
1. Mateusz Lubski
2. Kacper Nawojski
3. Andrzej Rusek
4. Tomasz Naglik
5. Mikołaj Kliś
6. Alicja Madzia
7. Marek Bylicki
8. Tymoteusz Dziedzic

Nagrody:
Zielone kodziki

56

Odp: Raporty z Bielska

Sobotni turniej 16.06.2018r.

Runda I:
Rafał Żaba - Andrzej Rusek
Wojciech Żaba - Kacper Nawojski
Jędrek Rusek - Kamil Pazik
Mateusz Lubski - BYE

Runda II:
Mateusz Lubski - Rafał Żaba
Jędrek Rusek - Wojciech Żaba
Kacper Nawojski - Kamil Pazik
Andrzej Rusek - BYE

Runda III:
Mateusz Lubski - Andrzej Rusek
Wojciech Żaba - Kamil Pazik
Kacper Nawojski - Jędrek Rusek
Rafał Żaba - BYE

Wyniki:
1. Mateusz Lubski
2. Kacper Nawojski
3. Jędrek Rusek
4. Rafał Żaba
5. Wojciech Żaba
6. Andrzej Rusek
7. Kamil Pazik

Nagrody:
Yveltal GX FLI-2

57

Odp: Raporty z Bielska

Pierwszy oficjalny League Challenge - 23.06.2018r.

Runda I:
Andrzej Rusek 2-1 Patryk Wójcik
Mateusz Lubski 2-0 Alicja Madzia
Wojciech Żaba 2-1 Kacper Nawojski
Karolina Zondek 2-1 Błażej Wójcik
Szczepan Zondek - BYE

Runda II:
Andrzej Rusek 2-0 Szczepan Zondek
Mateusz Lubski 2-0 Wojciech Żaba
Patryk Wójcik 2-0 Błażej Wójcik
Alicja Madzia 2-0 Karolina Zondek
Kacper Nawojski - BYE

Runda III:
Mateusz Lubski 2-1 Andrzej Rusek
Patryk Wójcik 2-0 Szczepan Zondek
Kacper Nawojski 2-0 Alicja Madzia
Wojciech Żaba 2-0 Karolina Zondek
Błażej Wójcik - BYE

Wyniki:
1. Mateusz Lubski
2. Andrzej Rusek
3. Wojciech Żaba
4. Kacper Nawojski
5. Patryk Wójcik
6. Szczepan Zondek
7. Alicja Madzia
8. Błażej Wójcik
9. Karolina Zondek

W nagrodach trafił się Ultra Necrozma GX FLI

58

Odp: Raporty z Bielska

Gratulacje pierwszego League Challenge'a smile Oby tak dalej!

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: 14717

59

Odp: Raporty z Bielska

Sobotni turniej 30.06.2018r.

W tą sobotę spróbowaliśmy czegoś nowego. Podzieliliśmy się na dwa turnieje. Młodsi (Juniorzy i Seniorzy) grali przeciwko sobie i starsi (Masterzy) grali przeciwko sobie. A do tego przyszły dwie nowe osoby, więc cały czas się rozrastamy.

Część młodsza:
Runda I:
Wojtek - Dominik
Kacper - Błażej
Szymon - Filip
Jędrek - BYE

Runda II:
Kacper - Wojtek
Filip - Dominik
Jędrek - Szymon
Błażej - BYE

Runda III:
Jędrek - Kacper
Filip - Błażej
Wojtek - Szymon
Dominik - BYE

Wyniki:
1. Jędrek
2. Kacper
3. Wojtek
4. Filip
5. Szymon
6. Błażej
7. Dominik

Nagrody: dwie karty holo.

Część starsza:
Runda I:
Mateusz - Tomek
Patryk - Łukasz
Andrzej - Alicja

Runda II:
Andrzej - Patryk
Mateusz - Alicja
Tomek - Łukasz

Runda III:
Mateusz - Andrzej
Tomek - Patryk
Alicja - Łukasz

Wyniki:
1. Mateusz
2. Andrzej
3. Tomek
4. Alicja
5. Patryk
6. Łukasz

W nagrodach: Xerneas GX FLI

60

Odp: Raporty z Bielska

Sobotni turniej 7.07.2018r.

Wszyscy powyjeżdżali na wakacje, więc było tylko 6 osób.

Runda I:
Tomek - Mateusz
Patryk - Alicja
Filip - Maciek

Runda II:
Tomek - Patryk
Mateusz - Maciek
Alicja - Filip

Runda III:
Tomek - Alicja
Patryk - Maciek
Mateusz - Filip

Wyniki:
1. Tomek
2. Patryk
3. Mateusz
4. Alicja
5. Filip
6. Maciek

W nagrodach nic ciekawego