101

Odp: Raporty z Łodzi

06.05.2018, Gralnia, Standard + Forbidden Light, BO3
Masterzy
1. Dylan 2-0-1 (Zoroark GX/Lycanroc GX)
2. Eryk 2-1-0 (Gardevoir GX/Sylveon GX)
3. seba0333 1-0-2 (Lucario GX/Zoroark GX)
4. Szymon 1-1-1 (Gardevoir GX/Talonflame)
5. Patryk* 1-1-1 (Solgaleo GX/DM Necrozma GX)
6. metalmarian 1-2-0 (metal)

Seniorzy
1. Kacper Smoliński 2-0-1 (Ultra Necrozma GX)
2. Kajetan Jastrzębski 1-2-0
3. Kacper Jastrzębski 0-3-0

Juniorzy
1. Oskar Kamiński 1-2-0 (Greninja GX)

Szymon - Eryk
Dylan - metalmarian
seba0333 - Kajetan Jastrzębski
Oskar Kamiński - Kacper Jastrzębski
Patryk miss
Kacper Smoliński bye

Dylan - Szymon
seba0333 - Kacper Smoliński
Patryk - metalmarian
Eryk - Kacper Jastrzębski
Kajetan Jastrzębski - Oskar Kamiński

Dylan - seba0333
Patryk - Szymon
metalmarian - Kacper Jastrzębski
Kacper Smoliński - Kajetan Jastrzębski
Eryk - Oskar Kamiński

http://estender.ayz.pl/tournaments/107

102 (edytowany przez szymon.przybyl 2018-05-16 18:30:10)

Odp: Raporty z Łodzi

12.05.2018, Gralnia, League Cup, Standard
Masterzy
1. Filip Kawardzikis 4-0-2 (DM Necrozma GX)
2. arturomod 4-2-0 (Zoroark GX/Golisopod GX)
3. Karol Grzymała 2-1-2 (Ho-oh GX/Kiawe)
4. Anna Broma 2-1-2 (Buzzwole GX/Lycanroc GX)
5. Dylan 2-1-1
6. Kars 2-1-1 (Buzzwole GX/Lycanroc GX)
7. Robert Kędziora 2-2-0
8. Krzysztof Jarocki 2-2-0
9. Artur Lorbiecki 1-1-2
10. Szymon 1-1-2 (Sylveon GX)
11. Michał Jarocki 1-3-0
12. Patryk 1-3-0 (Espeon GX/Garbodor)

Seniorzy
1. Adam Zdunek 2-1-1
2. Tomek Cygan 1-2-1
3. Kacper Smoliński 1-3-0
4. Kamil Szczech 0-4-0

Runda 1
Filip Kawardzikis - Michał Jarocki
arturomod - Krzysztof Jarocki
Robert Kędziora - Kars
Artur Lorbiecki - Szymon
Karol Grzymała - Anna Broma
Dylan - Patryk
Kacper Smoliński - Kamil Szczech
Adam Zdunek - Tomek Cygan

Runda 2
Dylan - Robert Kędziora
Filip Kawardzikis - arturomod
Karol Grzymała - Szymon
Artur Lorbiecki - Anna Broma
Michał Jarocki - Krzysztof Jarocki
Kars - Patryk
Adam Zdunek - Kacper Smoliński
Tomek Cygan - Kamil Szczech

Runda 3
Dylan - Filip Kawardzikis
arturomod - Robert Kędziora
Kars - Szymon
Karol Grzymała - Artur Lorbiecki
Anna Broma - Kacper Smoliński
Krzysztof Jarocki - Kamil Szczech
Adam Zdunek - Michał Jarocki
Patryk - Tomek Cygan

Runda 4
arturomod - Dylan
Filip Kawardzikis - Kars
Robert Kędziora - Michał Jarocki
Krzysztof Jarocki - Patryk
Anna Broma - Tomek Cygan
Artur Lorbiecki - Kamil Szczech
Karol Grzymała - Adam Zdunek
Szymon - Kacper Smoliński

Top 4
arturomod - Anna Broma
Filip Kawardzikis - Karol Grzymała

Finał
Filip Kawardzikis - arturomod

103

Odp: Raporty z Łodzi

13.05.2018, Gralnia, League Cup, Standard
Masterzy
1. AdrianK1 3-0-0 (Volcaniony)
2. arturomod 2-1-0 (Zoroark GX/Golisopod GX)
3. Szymon 2-1-0 (Sylveon GX)
4. Eryk 1-1-1 (Espeon GX/Garbodor)
5. Dylan 1-1-1 (Zoroark GX/Lycanroc GX)

Seniorzy
1. Kacper Smoliński 0-2-1
2. Kajetan Jastrzębski 0-3-0

Juniorzy
1. Oskar Kamiński 1-1-1 (Charizard GX)

Szymon - Dylan
arturomod - Eryk
AdrianK1 - Kajetan Jastrzębski
Kacper Smoliński - Oskar Kamiński

arturomod - Szymon
Dylan - Eryk
AdrianK1 - Kacper Smoliński
Oskar Kamiński - Kajetan Jastrzębski

AdrianK1 - arturomod
Eryk - Kacper Smoliński
Dylan - Kajetan Jastrzębski
Szymon - Oskar Kamiński

http://estender.ayz.pl/tournaments/109