Temat: Wziąć, czy nie?

Cześć.
Kiedy ostatnio grałem zdarzyła mi się taka sytuacja: podczas któregoś przeglądania decku odłożyłem jego część na bok, żeby móc obejrzeć resztę. Kiedy skończyłem, zapomniałem o niej, a ponieważ kart nie było dużo zauważyłem ją podczas mojej prawdopodobnie ostatniej tury ( czego bym nie zrobił, atak przeciwnika w jego następnej turze skutkowałby moją porażką)
Co w takiej sytuacji zrobić? Mogę włożyć resztę kart do decku i gra trwa nadal, czy z automatu przegrałem?

Pozdr. Dejvi

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Wziąć, czy nie?

Po pierwsze: wziąć.
Po drugie: zależy, czy dobierałeś karty po "rozdzieleniu" decku.

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

3

Odp: Wziąć, czy nie?

Dawid111.2002 napisał/a:

Cześć.
Kiedy ostatnio grałem zdarzyła mi się taka sytuacja: podczas któregoś przeglądania decku odłożyłem jego część na bok, żeby móc obejrzeć resztę. Kiedy skończyłem, zapomniałem o niej (...)

Czy Twój przeciwnik spał? Powinien patrzyć Ci na ręce i kontrolować co robisz.

4

Odp: Wziąć, czy nie?

1. Mcszuwacz, tak dobierałem. Ten niewielki stosik kart poleżał tam kilka tur.
2. Panda-nie, mój przeciwnik nie spał. Uczyłem go wtedy grać (i wiem, że to trochę głupio z mojej strony z tymi kartami) i bardziej skupiał się na swojej grze, ogarniał co robią karty itp.

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

5

Odp: Wziąć, czy nie?

Jeżeli dobierałeś karty to Game Loss. Przegrywasz z automatu. Sytuacji nie da się w żaden sposób odkręcić.

Panda's Strona

Podziękowali za posta: Dawid111.2002, mcszuwacz, gepir

6

Odp: Wziąć, czy nie?

@piterr