226

Odp: Raporty z Krakowa

W sobotę 13.01 odbył się League Challenge, wzięło w nim udział 13 osób.

Standingi:

1.    Adrian Pałetko 4/0/0 Zoroark/Salazzle
2.    Grzegorz Guzma Żak 3/1/0 Zoroark/Golisopod
3.    Jakub Harmaciński 3/1/0 Buzzwole/Lycanroc
4.    Krzysztof Alechnowicz 3/1/0 Golisopod/Garbodor
5.    Mateusz Wiślański 3/1/0 Garbodor/Lunala/Zoroark
6.    Adam Celarek 2/2/0 Gardevoir Gx
7.    Marcin Kaczmarski 2/2/0
8.    Hubert Cichostępski 2/2/0
9.    Rafał Kaczmarski 2/2/0
10.    Szymon Czekaj 1/3/0
11.    Arkadiusz Zając 1/3/0
12.    Oskar Bakalarski 1/3/0
13.    Adrian Pasowiec 1/3/0

Runda 1
Adam Celarek [W] vs Adrian Pasowiec
Adrian Pałetko [W] vs Krzysztof Alechnowicz
Marcin Kaczmarski [W] vs Szymon Czekaj
Jakub Harmaciński [W] vs Arkadiusz Zając
Grzegorz Guzma Żak [W] vs Hubert Cichostępski
Rafał Kaczmarski[W]  vs Oskar Bakalarski

Runda 2
Jakub Harmaciński [W] vs Marcin Kaczmarski
Grzegorz Guzma Żak vs Adrian Pałetko [W]
Hubert Cichostępski vs Krzysztof Alechnowicz [W]
Arkadiusz Zając vs Adrian Pasowiec [W]
Adam Celarek [W] vs Rafał Kaczmarski
Mateusz Wiślański [W] vs Oskar Bakalarski

Runda 3
Adrian Pałetko [W] vs Adam Celarek
Jakub Harmaciński vs Grzegorz Guzma Żak [W]
Szymon Czekaj vs Krzysztof Alechnowicz [W]
Marcin Kaczmarski [W] vs Adrian Pasowiec
Hubert Cichostępski [W] vs Oskar Bakalarski
Mateusz Wiślański [W] vs Rafał Kaczmarski

Runda 4
Adrian Pałetko [W] vs Marcin Kaczmarski
Adam Celarek vs Jakub Harmaciński [W]
Krzysztof Alechnowicz [W] vs Arkadiusz Zając
Hubert Cichostępski [W] vs Szymon Czekaj
Adrian Pasowiec vs Rafał Kaczmarski [W]
Mateusz Wiślański vs Grzegorz Guzma Żak[W]

W nagrodach Marshadow Gx i dużo Choice Bandów.

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

227

Odp: Raporty z Krakowa

W sobotę 10 marca w sklepie Dragonus odbył się drugi już krakowski turniej League Cup. Udział wzięło w nim 19 graczy (15 mastersów oraz 4 seniorów). Po 5 rundach swissa wyłoniona została czwórka graczy, którzy zmierzyli się w topce o zwycięstwo.

Przebieg rund wyglądał następująco (wygrani boldem, remisy podkreślone)

Runda 1:
Matilol vs Dominik Niemiec
Gepir vs Michał KR
Kuba Dębiec vs Rafał Kaczmarski
Harma vs Arkadiusz Zając
Guzma vs Bulbinek
Adrian Pałetko vs Manchox
Adam KR vs Adriank1
Arczi vs Michał KR3 (Ma)
Miśka vs Mateusz KR
Augustyn – Bye

Runda 2:
Adrian Pałetko vs Augustyn
Adam KR vs Michał KR3 (Ma)
Manchox vs Rafał Kaczmarski
Harma vs Matilol
Arczi vs Adriank1
Bulbinek vs Gepir
Michał KR vs Guzma
Arkadiusz Zając vs Dominik Niemiec
Kuba Dębiec vs Mateusz KR
Miśka – Bye

Runda 3:
Manchox vs Guzma
Bulbinek vs Arczi
Miśka vs Kuba Dębiec
Harma vs Adriank1
Dominik Niemiec vs Michał KR3 (Ma)
Mateusz KR vs Augustyn
Adrian Pałetko vs Michał KR
Matilol vs Adam KR
Gepir vs Arkadiusz Zając

Runda 4:
Adrian Pałetko vs Adriank1
Michał KR3 (Ma) vs Gepir
Arkadiusz Zając vs Miśka
Matilol vs Guzma 
Arczi vs Manchox
Kuba Dębiec vs Harma
Augustyn vs Michał KR
Dominik Niemiec vs Adam KR
Mateusz KR vs Bulbinek

Runda 5:
Augustyn vs Matilol
Guzma vs Adam KR
Bulbinek vs Kuba Dębiec
Adriank1 vs Gepir
Manchox vs Dominik Niemiec
Mateusz KR vs Arkadiusz Zając
Adrian Pałetko vs Harma
Arczi vs Michał KR
Michał KR3 (Ma) vs Miśka

Standingi po 5 rundach swissa:

Seniorzy:
1. Mateusz KR (Glaceon GX/Ninetales)
2. Miśka (Garbodor/Lunala GX)
3. Jakub Dębiec (Vikabulu)
4. Rafał Kaczmarski [drop] (Ho-oh/Kiawe)

Masters:
1. Adrian Pałetko (Zoroark/Weavile)
2. Augustyn (Zoroark GX/Golisopod GX)
3. Matilol (Zoroark GX/ Garbodor)
4. Arczi (Lapras GX/Salazzle)

5. Gepir (Zoroark GX/Weavile)
6. Harma (Zoroark GX/Lycanroc GX)
7. Michał KR3 (Ma) (Zoroark GX/Golisopod GX)
8. Adriank1 (Vikabulu)
9. Guzma (Golisopod GX/Garbodor)
10. Michał KR (Zoroark GX/Decidueye GX)
11. Manchox (Buzzwole GX/Garbodor)
12. Adam KR (Zoroark GX/Weavile)
13. Bulbinek (Dusk Mane Necrozma GX/Magnezone)
14. Dominik Niemiec (Metagross GX)
15. Arkadiusz Zając (Garchomp)

Po nagrodzeniu seniorów nastąpiła faza top4 dla mastersów:

Top4:
Adrian Pałetko vs Arczi
Matilol vs Augustyn

Finał:
Adrian Pałetko vs Matilol

Gratulacje dla Adriana za zwycięstwo oraz serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za wspólną grę. Mamy nadzieję, że turniej się podobał i że zobaczymy się jeszcze nie raz na kolejnych spotkaniach smile

Do zobaczenia!

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

228 (edytowany przez Demerel 2018-04-02 13:07:36)

Odp: Raporty z Krakowa

Sobotni turniej w Dragonusie (17.03.18). 11 graczy zmierzyło się w trzech rundach BO3 smile.
Zwycięzcy boldem, remisy podkreślone.

Runda 1:
Adam KR vs Harma
Adrian Pałetko vs Klusek
Dominik Nie KR vs Guzma
Kuba Dębiec vs Miśka
Maks Bakowski vs Mateusz KR
Oskar Bak KR - Bye

Runda 2:
Oskar Bak KR vs Kuba Dębiec
Mateusz KR vs Guzma
Maks Bakowski vs Miśka
Harma vs Adrian Pałetko
Dominik Nie KR vs Adam KR
Klusek – Bye

Runda 3:
Oskar Bak KR vs Klusek
Mateusz KR vs Dominik Nie KR
Maks Bakowski vs Kuba Dębiec
Harma vs Guzma
Adrian Pałetko vs Adam KR
Miśka – Bye

Standingi:
1. Harma (Zoroark GX/Lycanroc GX)
2. Guzma (Zoroark GX/Golisopod GX)
3. Mateusz KR (Ninetales GX/Glaceon GX)
4. Maks Bakowski
5. Kuba Dębiec (Vikabulu)
6. Klusek (Zoroark GX/Golisopod GX)
7. Adam KR (Zoroark GX/Counter Energy)
8. Miśka (Garbodor/Lunala GX)
9. Adrian Pałetko (Zoroark GX/Golisopod GX)
10. Oskar Bak KR
11. Dominik Nie KR (Metagross GX)

W nagrodach niestety nic interesującego

229 (edytowany przez Demerel 2018-04-02 13:07:10)

Odp: Raporty z Krakowa

W sobotę (24.03.18) w sklepie Dragonus odbył się turniej rangi League Challenge smile 8 graczy zmierzyło się w 3 rundach BO3. Zwycięzcy boldem, remisy podkreślone.

Runda 1:
Adam KR vs Guzma
Adrian Pałetko vs Harma
Kuba Dębiec vs Miśka
Maks Bak KR  vs Oskar Bak KR

Runda 2:
Adam KR vs Harma
Adrian Pałetko vs Guzma
Kuba Dębiec vs Oskar Bak KR
Miśka vs Maks Bak KR

Runda 3:
Adam KR vs Adrian Pałetko
Guzma vs Kuba Dębiec
Harma vs Maks Bak KR
Miśka vs Oskar Bak KR

Standingi:
1. Guzma (Golisopod GX/Garbodor)
2. Adrian Pałetko (Zoroark GX/Weavile)
3. Miśka (Garbodor/Lunala GX)
4. Kuba Dębiec (Vikabulu)
5. Adam KR (Zoroark GX/Lycanroc GX)
6. Harma (Zoroark GX/Lycanroc GX)
7. Maks Bak KR
8. Oskar Bak KR

W nagrodach Glaceon GX, Super Boost Energy oraz garść przydatnych trainerów smile

230

Odp: Raporty z Krakowa

Sobotni turniej w sklepie Dragonus (31.03.18). 7 graczy, 3 rundy BO3 smile Zwycięzcy boldem, remisy podkreślone.

Runda 1:
Adam KR vs Adrian Pałetko
Mateusz KR vs Maks Bak KR
Harma vs Oskar Bak KR
Reksio - Bye

Runda 2:
Harma vs Adrian Pałetko
Mateusz KR vs Reksio
Adam KR vs Oskar Bak KR
Maks Bak KR - Bye

Runda 3:
Adrian Pałetko vs Reksio
Mateusz KR vs Adam KR
Harma vs Maks Bak KR
Oskar Bak KR - Bye

Standingi:
1. Reksio (Zoroark GX/Lycanroc GX)
2. Adrian Pałetko (Zoroark GX/Weavile)
3. Harma (Zoroark GX/Lycanroc GX)
4. Mateusz KR (Glaceon GX/Alolan Ninetales GX)
5. Adam KR (Espeon GX/Garbodor)
6. Maks Bak KR (Zoroark GX/Weavile)
7. Oskar Bak KR (Marshadow GX)

W ramach nagród otworzyliśmy Lucario GX Boxa. Niestety, poza samym Lucario GX nic interesującego nie trafiliśmy.

231

Odp: Raporty z Krakowa

Sobotni turniej (07.04.18) rozegraliśmy w kawiarni Albo tak. 8 graczy, 7 rund BO1 po 30 minut na każdą, każdy z każdym smile Zwycięzcy boldem.

Runda 1:
Adrian Pałetko vs Dominik Nie KR
Guzma vs Harma
Kuba Dębiec vs Adam KR
Michał KR3 (Ma) vs Mateusz KR

Runda 2:
Adrian Pałetko vs Adam KR
Dominik Nie KR vs Michał KR3 (Ma)
Guzma vs Mateusz KR
Harma vs Kuba Dębiec

Runda 3:
Adrian Pałetko vs Kuba Dębiec
Dominik Nie KR vs Adam KR
Guzma vs Michał KR3 (Ma)
Mateusz KR vs Harma

Runda 4:
Adrian Pałetko vs Guzma
Dominik Nie KR vs Harma
Kuba Dębiec vs Mateusz KR
Adam KR vs Michał KR3 (Ma)

Runda 5:
Adrian Pałetko vs Mateusz KR
Dominik Nie KR vs Kuba Dębiec
Guzma vs Adam KR
Harma vs Michał KR3 (Ma)

Runda 6:
Adrian Pałetko vs Harma
Guzma vs Dominik Nie KR
Kuba Dębiec vs Michał KR3 (Ma)
Mateusz KR vs Adam KR

Runda 7:
Adrian Pałetko vs Michał KR3 (Ma)
Dominik Nie KR vs Mateusz KR
Guzma vs Kuba Dębiec
Harma vs Adam KR

Standingi:
1. Adrian Pałetko (Lucario GX/Lycanroc GX)
2. Harma (Zoroark GX/Lycanroc GX)
3. Adam KR (Vikabulu)
4. Mateusz KR (Glaceon GX/Alolan Ninetales GX)
5. Michał KR3 (Ma) (Lucario GX/Zoroark GX)
6. Guzma (Golisopod GX/Garbodor)
7. Kuba Dębiec (Vikabulu)
8. Dominik Nie KR (Lucario GX)

Podobnie jak w zeszłym tygodniu w ramach nagród zdecydowaliśmy się otworzyć Lucario GX Boxa. Niestety i tym razem poza samym Lucario i garścią trainerów nie trafiliśmy niczego wartego wzmianki.

232

Odp: Raporty z Krakowa

W sobotę (14.04.18) rozegraliśmy w sklepie Dragonus kolejny turniej rangi League Challenge smile 12 graczy zmierzyło się w 3 rundach BO3. Zwycięzcy boldem, remisy podkreślone.

Runda 1:
Adam KR vs Harma
Hubert Cich KR vs Szymon Czy KR
Kuba Dębiec vs Mateusz KR
Adrian Pałetko vs Dominik Nie KR
Guzma vs Miśka
Szymon Śmiały vs Bartłomiej Śmiały

Runda 2:
Adrian Pałetko vs Harma
Dominik Nie KR vs Adam KR
Mateusz KR vs Bartłomiej Śmiały
Guzma vs Hubert Cich KR
Szymon Czy KR vs Szymon Śmiały
Miśka vs Kuba Dębiec

Runda 3:
Guzma vs Adrian Pałetko
Adam KR vs Miśka
Mateusz KR vs Szymon Czy KR
Hubert Cich KR vs Harma
Dominik Nie KR vs Szymon Śmiały
Kuba Dębiec vs Bartłomiej Śmiały

Standingi:
1. Adrian Pałetko
2. Mateusz KR
3. Harma
4. Guzma
5. Kuba Dębiec
6. Dominik Nie KR
7. Adam KR
8. Bartłomiej Śmiały
9. Hubert Cich KR
10. Szymon Czy KR
11. Miśka
12. Szymon Śmiały

Serdeczne podziękowania dla wszystkich obecnych smile W nagrodach Dusk Mane Necrozma GX, Cynthia oraz garść przydatnych trainerów.

233

Odp: Raporty z Krakowa

Zaległy raport z sobotniego(12.05.18) turnieju. 11 graczy, 3 rundy BO3 smile
Zwycięzcy boldem, remisy podkreślone.

Runda 1:
Adam KR vs Adrian Pałetko
Dominik Nie KR vs Reksio
Gabriel Kukla vs Kuba Dębiec
Guzma vs Harma
Oskar Bak KR vs Mateusz KR
Artur Hoffmann - Bye

Runda 2:
Adam KR vs Guzma
Adrian Pałetko vs Reksio
Artur Hoffmann vs Mateusz KR
Dominik Nie KR vs Gabriel Kukla
Harma vs Kuba Dębiec
Oskar Bak KR - Bye

Runda 3:
Adam KR vs Oskar Bak KR
Adrian Pałetko vs Guzma
Artur Hoffmann vs Reksio
Dominik Nie KR vs Harma
Kuba Dębiec vs Mateusz KR
Gabriel Kukla - Bye

Standingi:
1. Guzma
2. Harma
3. Mateusz KR
4. Adrian Pałetko
5. Reksio
6. Artur Hoffmann
7. Kuba Dębiec
8. Adam KR
9. Oskar Bak KR
10. Dominik Nie KR
11. Gabriel Kukla

W nagrodach Xerneas GX RR smile

234

Odp: Raporty z Krakowa

Sobotni turniej (19.05.18) - 6 graczy, 3 rundy BO3 smile
Zwycięzcy boldem:

Runda 1:
Drobne vs Adam KR
Harma vs Kuba Dębiec
Dominik Nie KR vs Mateusz KR

Runda 2:
Drobne vs Dominik Nie KR
Adam KR vs Kuba Dębiec
Harma vs Mateusz KR

Runda 3:
Drobne vs Harma
Adam KR vs Mateusz KR
Kuba Dębiec vs Dominik Nie KR

Standingi:
1. Drobne
2. Harma
3. Adam KR
4. Mateusz KR
5. Kuba Dębiec
6. Dominik Nie KR

Z ciekawszych rzeczy w nagrodach: Naganadel GX FA, Palkia GX, Malamar i mysterious treasure smile

235

Odp: Raporty z Krakowa

Raport z sobotniego(26.05.18) turnieju. 9 graczy, 3 rundy BO3 smile
Zwycięzcy boldem, remisy podkreślone:

Runda 1:
Adam KR vs Guzma
Adrian Pałetko vs Drobne
Mateusz KR vs Kuba Dębiec
Oskar Bak KR vs Artur Hof KR
Harma - Bye

Runda 2:
Harma vs Adrian Pałetko
Guzma vs Mateusz KR
Adam KR vs Oskar Bak KR
Artur Hof KR vs Drobne
Kuba Dębiec - Bye

Runda 3:
Harma vs Guzma
Adrian Pałetko vs Adam KR
Kuba Dębiec vs Drobne
Artur Hof KR Mateusz KR
Oskar Bak KR - Bye

Standingi:
1. Harma
2. Guzma
3. Adrian Pałetko
4. Mateusz KR
5. Drobne
6. Artur Hof KR
7. Kuba Dębiec
8. Adam KR
9. Oskar Bak KR