401

Odp: Raporty z Warszawy

StrefaMTG, League Challenge, 03/12/2017, Expanded

Expanded jest ok.

Rundy

I

Kakel - arturomod
Yabol - Tojax
Augustyn - Kars
Dominik WW - Franek WW
Blask bye

II

Augustyn - Yabol
Blask - Kakel
arturomod - Kars
Tojax - Franek WW
Dominik WW bye

III

Augustyn - Blask
Tojax - Kakel
arturomod - Dominik WW
Yabol - Franek WW
Kars bye

OSTATECZNIE

1. Augustyn 3/0/0 (Darkrai-GX/-EX)
2. Blask 2/1/0 (Gardevoir-GX)
3. Yabol 2/1/0 (Night March)
4. Tojax 2/1/0 (Waterbox + Archie's Empoleon/Greninja :ooo)
5. arturomod 2/1/0 (Night March)
6. Kars 1/2/0 (Landorus-EX/Crobat)
7. Kakel 1/2/0 (Waterbox + Archie's Blastoise)
8. Franek WW 1/2/0 (Decidueye)
9. Dominik WW 1/2/0 (Fire Mix)

Kawał super draftu, Buzzwole-GX, Counter Catcher FA, do tego jakieś Gladiony i Counter Energy.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Inumaru, McLer, Tojax

402

Odp: Raporty z Warszawy

05.12.2017, StrefaMTG, Standard, bo3 KzK

Jeszcze była Aqua, ale tak, jakby jej nie było.

1. Blask 3/1 (win: KNB, Kars, Inumaru) To, co zawsze
2. Kars 3/1 (win: Zapdos, KNB, Inumaru) Alolan Ninetales-GX/Zoroark-GX
3. Inumaru 2/2 (win: KNB, Zapdos) Volcanion-EX/Turtonator-GX
4. Zapdos 2/2 (win: Blask, KNB) To, co zawsze
5. KNB 0/4 Silvally-GX/FireMix

Draft

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5a270e9ce0176/Zdj_cie-0212.jpg
Lusamine FA

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Inumaru, McLer

403

Odp: Raporty z Warszawy

Ej sto lat mnie na forum nie było, przepraszam, czas powrzucać aktualne wyniki. Na razie Challenge i luzak, później dorzucę jeszcze Cupa i Prerelease.

League Challenge, 14.01.2018, StrefaMTG, Standard bo3

Rundy

I

Blask - Kars
Inumaru - Erma
Franek WW - Robert
Wiktor WW - Karol WW

II

Inumaru - Blask
Kars - Erma
Karol WW - Robert
Franek WW - Wiktor WW

III

(t) Erma - Robert
Inumaru - Franek WW
Wiktor WW - Kars
Blask - Karol WW

aaaaaaand:

1. Inumaru 3/0/0
2. Franek WW 2/1/0 SENIOR
3. Blask 2/1/0
4. Wiktor WW  2/1/0 JUNIOR
5. Kars 1/2/0
6. Karol WW 1/2/0 JUNIOR
7. Erma 0/2/1
8. Robert 0/2/1

_____________________________________________

Luźne granie, StrefaMTG, 18.01.2018, bo3 Standard

Rundy

I

Kars - Wiewiór
Aqua - Zapdos
Shanero bye

II

Zapdos - Shanero
Kars - Aqua
Wiewiór bye

III

Kars - Zapdos
Wiewiór - Shanero
Aqua bye

Ostatecznie

1. Kars 3/0 (Espeon-GX/Zoroark-GX)
2. Aqua 2/1 (Gardevoir-GX/Diancie)
3. Wiewiór 2/1 (Sylveon-GX)
4. Zapdos 1/2 (Solgaleo-GX/Zoroark-GX)
5. Shanero 1/2 (Metagross-GX)

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Inumaru

404

Odp: Raporty z Warszawy

20.01 League Cup, StrefaMTG, Standard

RUNDY

I

Szymon Przybył bye
Bulbinek - gepir
(t) Sebek5000 - seba0333
Blask - Augustyn
Erpeg - Matthew
Inumaru - Zapdos
arturomod - Wiewiór

II

gepir bye
(t) Blask - Inumaru
Bulbinek - Erpeg
Szymon Przybył - arturomod
seba0333 - Augustyn
Zapdos - Sebek5000
Wiewiór - Matthew

III

Bulbinek - Szymon Przybył
seba0333 - Inumaru
gepir - Blask
Wiewiór - Zapdos
arturomod - Erpeg
Sebek5000 - Matthew
Augustyn drop

IV
Bulbinek - seba0333
arturomod - gepir
Szymon Przybył - Wiewiór
Sebek5000 - Blask
Inumaru - Erpeg
(t) Zapdos - Matthew

V
Matthew bye
(t) arturomod - Bulbinek
Szymon Przybył - seba0333
Inumaru - Sebek5000
gepir - Wiewiór
(t) Erpeg - Zapdos
Blask drop

TOP4

Bulbinek - Inumaru
Szymon Przybył - arturomod

TOP2

Szymon Przybył - Bulbinek

Aaaaaaaaaand:

1. Szymon Przybył (Sylveon-GX)
2. Bulbinek (Gardevoir-GX/Octillery)
3. arturomod (Golisopod-GX/Zoroark-GX)
4. Inumaru (Volcanion/-EX)
---
5. gepir 3/2/0 (Buzzwole-GX/Garbodor)
6. seba0333 2/2/1 (Xerneas BREAK)
7. Sebek5000 2/2/1 (Gardevoir-GX/Octillery)
8. Wiewiór 2/3/0 (Xerneas BREAK/Silvally-GX)
9. Zapdos 1/2/2 (Solgaleo-GX/Zoroark-GX)
10. Erpeg 1/3/1 (Tapu Bulu-GX/Vikavolt)
11. Matthew 1/3/1 (Drampa-GX/Garbodor)

Top4 decklisty:

Szymon Przybył

+ pokaż spoiler

4x Eevee
3x Sylveon-GX
1x Ralts BUS
1x Gardevoir-GX

4x Team Flare Grunt
4x Puzzle of Time
4x Nest Ball
4x Max Potion
3x Crushing Hammer
2x Acerola
2x Bodybuilding Dumbbells
2x Delinquent
2x Enhanced Hammer
2x Guzma
2x Lusamine
2x Parallel City
1x Counter Catcher
1x Field Blower
1x Gladion
1x N
1x Rare Candy

2x DCE
11x Fairy

Bulbinek (Mateusz Sieradzan)

+ pokaż spoiler

4x Ralts
2x Kirlia
3x Gardevoir-GX
2x Gallade
2x Remoraid
2x Octillery
2x Alolan Vulpix
3x Tapu Lele-GX

4x N
4x Ultra Ball
4x Rare Candy
3x Skyla
3x Guzma
2x Professor Sycamore
2x Brigette
2x Choice Band
2x Field Blower
1x Parallel City
1x Super Rod
1x Energy Retrieval

4x DCE
7x Fairy

arturomod (Artur Rosiński)

+ pokaż spoiler

4x Zorua SLG
1x Zoroark BKT
4x Zoroark-GX
3x Wimpod BUS
2x Golisopod-GX
1x Tapu Koko PR-SM
1x Mewtwo EVO
3x Tapu Lele-GX

4x Acerola
4x Puzzle of Time
4x Guzma
4x N
4x Ultra Ball
3x Brigette
3x Field Blower
2x Enhanced Hammer
2x Choice Band
1x Professor Sycamore
1x Mallow
1x Evosoda
1x Max Potion

4x DCE
3x Grass

Inumaru (Bartosz Bialik)

+ pokaż spoiler

4x Volcanion-EX
3x Volcanion STS
2x Turtonator-GX
1x Ho-Oh-GX BUS
2x Tapu Lele-GX
1x Oranguru SM

4x Professor Sycamore
4x N
4x Guzma
4x Ultra Ball
4x Max Elixir
3x Fighting Fury Belt
2x Float Stone
2x Field Blower
2x Ehanced Hammer
1x Super Rod
1x Switch
1x Kiawe

15x Fire

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: seba0333, Inumaru, szymon.przybyl

405

Odp: Raporty z Warszawy

21.01.2017, Prerelease Ultra Prism, StrefaMTG

Czas na zaległy raport z prelka Ultra Prism! Sukces, wyprzedały się wszystkie zestawy i dla mnóstwa osób zabrakło miejsca sad . Sora, ale następnym razem dostaniemy dzięki temu więcej zestawów!

JUNIOR & SENIOR

I

Maciej Jędrych - Alan Chajęcki
Joel Perepłyś - Maksymilian Zawiliński
Mateusz Mazur - Jakub Ślendakowski
Marcel Żywarski - Wiktor Popis
Kornel Syta - Maja Mrozek

II

Mateusz Mazur - Maciej Jędrych
Alan Chajęcki - Jakub Ślendakowski
Joel Perepłyś - Kornel Syta
Wiktor Popis - Maksymilian Zawiliński
Maja Mrozek - Marcel Żywarski

III

Mateusz Mazur - Joel Perepłyś
Alan Chajęcki - Wiktor Popis
Maciej Jędrych - Marcel Żywarski
Jakub Ślendakowski - Maja Mrozek
Kornel Syta - Maksymilian Zawiliński

IV

Mateusz Mazur - Alan Chajęcki
Maciej Jędrych - Joel Perepłyś
Jakub Ślendakowski - Wiktor Popis
Maksymilian Zawiliński - Maja Mrozek
Marcel Żywarski - Kornel Syta

MASTER

I

Bulbinek - Kamil Karczewski
Shanero - Hikomikos
AgentX - Krzysztof Kardyś
Łukasz Mrozek - Wiktoria Ptasińska
Kakel - gepir
Blask - Karolina Kardyś
Zapdos - Ben
Sebek5000 - Grzegorz Piotrowiak
Inumaru - Igor Szafrański
Kars - Piotr Kurosad
Shrimp - Mateusz Szczekocki

II

Kars - AgentX
Sebek5000 - Łukasz Mrozek
Inumaru - Blask
Shrimp - Shanero
(t) Zapdos - Bulbinek
Kakel - Hikomikos
Igor Szafrański - Wiktora Ptasińska
Piotr Kurosad - Mateusz Szczekocki
Krzysztof Kardyś - Grzegorz Piotrowiak
gepir - Kamil Karczewski
Karolina Kardyś - Ben

III

Inumaru - Shrimp
Sebek5000 - Kakel
Zapdos - Kars
Bulbinek - Shanero
Blask - Piotr Kurosad
gepir - Łukasz Mrozek
Karolina Kardyś - AgentX
Krzysztof Kardyś - Igor Szafrański
Ben - Grzegorz Piotrowiak
Mateusz Szczekocki - Kamil Karczewski
Wiktoria Ptasińska - Hikomikos

IV

Inumaru - Sebek5000
Zapdos - Blask
Bulbinek - Karolina Kardyś
Kars - Shrimp
gepir - Krzysztof Kardyś
Kakel - Igor Szafrański
AgentX - Mateusz Szczekocki
Ben - Piotr Kurosad
Shanero - Wiktoria Ptasińska
Łukasz Mrozek - Kamil Karczewski
Grzegorz Piotrowiak - Hikomikos

V

Bulbinek - Inumaru
Sebek5000 - Zapdos
Kakel - Kars
gepir - Shanero
Krzysztof Kardyś - Łukasz Mrozek
Ben - AgentX
Karolina Kardyś - Shrimp
Blask - Wiktoria Ptasińska
Igor Szafrański - Piotr Kurosad
Grzegorz Piotrowiak - Mateusz Szczekocki
Hikomikos - Kamil Karczewski

VI

Sebek5000 - Bulbinek
Inumaru - Kakel
gepir - Zapdos
Ben - Krzysztof Kardyś
Kars - Karolina Kardyś
(t) Blask - Shanero
Shrimp - AgentX
Igor Szafrański - Łukasz Mrozek
Mateusz Szczekocki - Hikomikos
Piotr Kurosad - Wiktoria Ptasińska
(Grzegorz Piotrowiak / Kamil Karczewski - drop)

ZATEM:

JUNIOR

1. Marcel Żywarski 2/2/0
2. Kornel Syta 2/2/0
3. Wiktor Popis 1/3/0
4. Maja Mrozek 1/3/0

SENIOR

1. Mateusz Mazur 4/0/0
2. Maciej Jędrych 3/1/0
3. Alan Chajęcki 2/2/0
4. Joel Perepłyś 2/2/0
5. Jakub Ślendakowski 2/2/0
6. Maksymilian Zawiliński 1/3/0

MASTER

1. Inumaru 5/1/0
2. Sebek5000 5/1/0
3. gepir 5/1/0
4. Bulbinek 4/1/1
5. Kakel 4/2/0
6. Kars 4/2/0
7. Ben 4/2/0
8. Zapdos 3/2/1
9. Blask 3/2/1
10. Karolina Kardyś 3/3/0
11. Shrimp 3/3/0
12. Krzysztof Kardyś 3/3/0
13. Igor Szafrański 3/3/0
14. Shanero 2/3/1
15. Łukasz Mrozek 2/4/0
16. AgentX 2/4/0
17. Piotr Kurosiad 2/4/0
18. Mateusz Szczekocki 2/4/0
19. Wiktoria Ptasińska 1/5/0
20. Hikomikos 1/5/0

Słowem - Wrocław, co wy yikes

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer

406

Odp: Raporty z Warszawy

League Challenge, StrefaMTG, 10.02.2018, Standard

Runda

I

Kars - Igor WW
Blask - Robert
Kakel - Franek WW
Wiktor WW - Joel

II

Blask - Kars
Kakel - Igor WW
Joel - Robert
Franek WW - Wiktor WW

III

Blask - Kakel
Igor WW - Robert
Kars - Wiktor WW
Franek WW - Joel

Wyniki

1. Blask 3/0/0
2. Kakel 2/1/0
3. Kars 2/1/0
4. Franek WW 2/1/0 SENIOR
5. Wiktor WW 1/2/0 JUNIOR
6. Igor WW 1/2/0
7. Joel 1/2/0 SENIOR
8. Robert 0/3/0

Draft

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5a7f0ff5b673a/IMG_20180210_141949.jpg
XURKITREE-GX

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer