401

Odp: Raporty z Warszawy

StrefaMTG, League Challenge, 03/12/2017, Expanded

Expanded jest ok.

Rundy

I

Kakel - arturomod
Yabol - Tojax
Augustyn - Kars
Dominik WW - Franek WW
Blask bye

II

Augustyn - Yabol
Blask - Kakel
arturomod - Kars
Tojax - Franek WW
Dominik WW bye

III

Augustyn - Blask
Tojax - Kakel
arturomod - Dominik WW
Yabol - Franek WW
Kars bye

OSTATECZNIE

1. Augustyn 3/0/0 (Darkrai-GX/-EX)
2. Blask 2/1/0 (Gardevoir-GX)
3. Yabol 2/1/0 (Night March)
4. Tojax 2/1/0 (Waterbox + Archie's Empoleon/Greninja :ooo)
5. arturomod 2/1/0 (Night March)
6. Kars 1/2/0 (Landorus-EX/Crobat)
7. Kakel 1/2/0 (Waterbox + Archie's Blastoise)
8. Franek WW 1/2/0 (Decidueye)
9. Dominik WW 1/2/0 (Fire Mix)

Kawał super draftu, Buzzwole-GX, Counter Catcher FA, do tego jakieś Gladiony i Counter Energy.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, Inumaru, McLer, Tojax

402

Odp: Raporty z Warszawy

05.12.2017, StrefaMTG, Standard, bo3 KzK

Jeszcze była Aqua, ale tak, jakby jej nie było.

1. Blask 3/1 (win: KNB, Kars, Inumaru) To, co zawsze
2. Kars 3/1 (win: Zapdos, KNB, Inumaru) Alolan Ninetales-GX/Zoroark-GX
3. Inumaru 2/2 (win: KNB, Zapdos) Volcanion-EX/Turtonator-GX
4. Zapdos 2/2 (win: Blask, KNB) To, co zawsze
5. KNB 0/4 Silvally-GX/FireMix

Draft

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5a270e9ce0176/Zdj_cie-0212.jpg
Lusamine FA

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, Inumaru, McLer

403

Odp: Raporty z Warszawy

Ej sto lat mnie na forum nie było, przepraszam, czas powrzucać aktualne wyniki. Na razie Challenge i luzak, później dorzucę jeszcze Cupa i Prerelease.

League Challenge, 14.01.2018, StrefaMTG, Standard bo3

Rundy

I

Blask - Kars
Inumaru - Erma
Franek WW - Robert
Wiktor WW - Karol WW

II

Inumaru - Blask
Kars - Erma
Karol WW - Robert
Franek WW - Wiktor WW

III

(t) Erma - Robert
Inumaru - Franek WW
Wiktor WW - Kars
Blask - Karol WW

aaaaaaand:

1. Inumaru 3/0/0
2. Franek WW 2/1/0 SENIOR
3. Blask 2/1/0
4. Wiktor WW  2/1/0 JUNIOR
5. Kars 1/2/0
6. Karol WW 1/2/0 JUNIOR
7. Erma 0/2/1
8. Robert 0/2/1

_____________________________________________

Luźne granie, StrefaMTG, 18.01.2018, bo3 Standard

Rundy

I

Kars - Wiewiór
Aqua - Zapdos
Shanero bye

II

Zapdos - Shanero
Kars - Aqua
Wiewiór bye

III

Kars - Zapdos
Wiewiór - Shanero
Aqua bye

Ostatecznie

1. Kars 3/0 (Espeon-GX/Zoroark-GX)
2. Aqua 2/1 (Gardevoir-GX/Diancie)
3. Wiewiór 2/1 (Sylveon-GX)
4. Zapdos 1/2 (Solgaleo-GX/Zoroark-GX)
5. Shanero 1/2 (Metagross-GX)

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer, Inumaru

404

Odp: Raporty z Warszawy

20.01 League Cup, StrefaMTG, Standard

RUNDY

I

Szymon Przybył bye
Bulbinek - gepir
(t) Sebek5000 - seba0333
Blask - Augustyn
Erpeg - Matthew
Inumaru - Zapdos
arturomod - Wiewiór

II

gepir bye
(t) Blask - Inumaru
Bulbinek - Erpeg
Szymon Przybył - arturomod
seba0333 - Augustyn
Zapdos - Sebek5000
Wiewiór - Matthew

III

Bulbinek - Szymon Przybył
seba0333 - Inumaru
gepir - Blask
Wiewiór - Zapdos
arturomod - Erpeg
Sebek5000 - Matthew
Augustyn drop

IV
Bulbinek - seba0333
arturomod - gepir
Szymon Przybył - Wiewiór
Sebek5000 - Blask
Inumaru - Erpeg
(t) Zapdos - Matthew

V
Matthew bye
(t) arturomod - Bulbinek
Szymon Przybył - seba0333
Inumaru - Sebek5000
gepir - Wiewiór
(t) Erpeg - Zapdos
Blask drop

TOP4

Bulbinek - Inumaru
Szymon Przybył - arturomod

TOP2

Szymon Przybył - Bulbinek

Aaaaaaaaaand:

1. Szymon Przybył (Sylveon-GX)
2. Bulbinek (Gardevoir-GX/Octillery)
3. arturomod (Golisopod-GX/Zoroark-GX)
4. Inumaru (Volcanion/-EX)
---
5. gepir 3/2/0 (Buzzwole-GX/Garbodor)
6. seba0333 2/2/1 (Xerneas BREAK)
7. Sebek5000 2/2/1 (Gardevoir-GX/Octillery)
8. Wiewiór 2/3/0 (Xerneas BREAK/Silvally-GX)
9. Zapdos 1/2/2 (Solgaleo-GX/Zoroark-GX)
10. Erpeg 1/3/1 (Tapu Bulu-GX/Vikavolt)
11. Matthew 1/3/1 (Drampa-GX/Garbodor)

Top4 decklisty:

Szymon Przybył

+ pokaż spoiler

4x Eevee
3x Sylveon-GX
1x Ralts BUS
1x Gardevoir-GX

4x Team Flare Grunt
4x Puzzle of Time
4x Nest Ball
4x Max Potion
3x Crushing Hammer
2x Acerola
2x Bodybuilding Dumbbells
2x Delinquent
2x Enhanced Hammer
2x Guzma
2x Lusamine
2x Parallel City
1x Counter Catcher
1x Field Blower
1x Gladion
1x N
1x Rare Candy

2x DCE
11x Fairy

Bulbinek (Mateusz Sieradzan)

+ pokaż spoiler

4x Ralts
2x Kirlia
3x Gardevoir-GX
2x Gallade
2x Remoraid
2x Octillery
2x Alolan Vulpix
3x Tapu Lele-GX

4x N
4x Ultra Ball
4x Rare Candy
3x Skyla
3x Guzma
2x Professor Sycamore
2x Brigette
2x Choice Band
2x Field Blower
1x Parallel City
1x Super Rod
1x Energy Retrieval

4x DCE
7x Fairy

arturomod (Artur Rosiński)

+ pokaż spoiler

4x Zorua SLG
1x Zoroark BKT
4x Zoroark-GX
3x Wimpod BUS
2x Golisopod-GX
1x Tapu Koko PR-SM
1x Mewtwo EVO
3x Tapu Lele-GX

4x Acerola
4x Puzzle of Time
4x Guzma
4x N
4x Ultra Ball
3x Brigette
3x Field Blower
2x Enhanced Hammer
2x Choice Band
1x Professor Sycamore
1x Mallow
1x Evosoda
1x Max Potion

4x DCE
3x Grass

Inumaru (Bartosz Bialik)

+ pokaż spoiler

4x Volcanion-EX
3x Volcanion STS
2x Turtonator-GX
1x Ho-Oh-GX BUS
2x Tapu Lele-GX
1x Oranguru SM

4x Professor Sycamore
4x N
4x Guzma
4x Ultra Ball
4x Max Elixir
3x Fighting Fury Belt
2x Float Stone
2x Field Blower
2x Ehanced Hammer
1x Super Rod
1x Switch
1x Kiawe

15x Fire

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer, seba0333, Inumaru, szymon.przybyl

405

Odp: Raporty z Warszawy

21.01.2017, Prerelease Ultra Prism, StrefaMTG

Czas na zaległy raport z prelka Ultra Prism! Sukces, wyprzedały się wszystkie zestawy i dla mnóstwa osób zabrakło miejsca sad . Sora, ale następnym razem dostaniemy dzięki temu więcej zestawów!

JUNIOR & SENIOR

I

Maciej Jędrych - Alan Chajęcki
Joel Perepłyś - Maksymilian Zawiliński
Mateusz Mazur - Jakub Ślendakowski
Marcel Żywarski - Wiktor Popis
Kornel Syta - Maja Mrozek

II

Mateusz Mazur - Maciej Jędrych
Alan Chajęcki - Jakub Ślendakowski
Joel Perepłyś - Kornel Syta
Wiktor Popis - Maksymilian Zawiliński
Maja Mrozek - Marcel Żywarski

III

Mateusz Mazur - Joel Perepłyś
Alan Chajęcki - Wiktor Popis
Maciej Jędrych - Marcel Żywarski
Jakub Ślendakowski - Maja Mrozek
Kornel Syta - Maksymilian Zawiliński

IV

Mateusz Mazur - Alan Chajęcki
Maciej Jędrych - Joel Perepłyś
Jakub Ślendakowski - Wiktor Popis
Maksymilian Zawiliński - Maja Mrozek
Marcel Żywarski - Kornel Syta

MASTER

I

Bulbinek - Kamil Karczewski
Shanero - Hikomikos
AgentX - Krzysztof Kardyś
Łukasz Mrozek - Wiktoria Ptasińska
Kakel - gepir
Blask - Karolina Kardyś
Zapdos - Ben
Sebek5000 - Grzegorz Piotrowiak
Inumaru - Igor Szafrański
Kars - Piotr Kurosad
Shrimp - Mateusz Szczekocki

II

Kars - AgentX
Sebek5000 - Łukasz Mrozek
Inumaru - Blask
Shrimp - Shanero
(t) Zapdos - Bulbinek
Kakel - Hikomikos
Igor Szafrański - Wiktora Ptasińska
Piotr Kurosad - Mateusz Szczekocki
Krzysztof Kardyś - Grzegorz Piotrowiak
gepir - Kamil Karczewski
Karolina Kardyś - Ben

III

Inumaru - Shrimp
Sebek5000 - Kakel
Zapdos - Kars
Bulbinek - Shanero
Blask - Piotr Kurosad
gepir - Łukasz Mrozek
Karolina Kardyś - AgentX
Krzysztof Kardyś - Igor Szafrański
Ben - Grzegorz Piotrowiak
Mateusz Szczekocki - Kamil Karczewski
Wiktoria Ptasińska - Hikomikos

IV

Inumaru - Sebek5000
Zapdos - Blask
Bulbinek - Karolina Kardyś
Kars - Shrimp
gepir - Krzysztof Kardyś
Kakel - Igor Szafrański
AgentX - Mateusz Szczekocki
Ben - Piotr Kurosad
Shanero - Wiktoria Ptasińska
Łukasz Mrozek - Kamil Karczewski
Grzegorz Piotrowiak - Hikomikos

V

Bulbinek - Inumaru
Sebek5000 - Zapdos
Kakel - Kars
gepir - Shanero
Krzysztof Kardyś - Łukasz Mrozek
Ben - AgentX
Karolina Kardyś - Shrimp
Blask - Wiktoria Ptasińska
Igor Szafrański - Piotr Kurosad
Grzegorz Piotrowiak - Mateusz Szczekocki
Hikomikos - Kamil Karczewski

VI

Sebek5000 - Bulbinek
Inumaru - Kakel
gepir - Zapdos
Ben - Krzysztof Kardyś
Kars - Karolina Kardyś
(t) Blask - Shanero
Shrimp - AgentX
Igor Szafrański - Łukasz Mrozek
Mateusz Szczekocki - Hikomikos
Piotr Kurosad - Wiktoria Ptasińska
(Grzegorz Piotrowiak / Kamil Karczewski - drop)

ZATEM:

JUNIOR

1. Marcel Żywarski 2/2/0
2. Kornel Syta 2/2/0
3. Wiktor Popis 1/3/0
4. Maja Mrozek 1/3/0

SENIOR

1. Mateusz Mazur 4/0/0
2. Maciej Jędrych 3/1/0
3. Alan Chajęcki 2/2/0
4. Joel Perepłyś 2/2/0
5. Jakub Ślendakowski 2/2/0
6. Maksymilian Zawiliński 1/3/0

MASTER

1. Inumaru 5/1/0
2. Sebek5000 5/1/0
3. gepir 5/1/0
4. Bulbinek 4/1/1
5. Kakel 4/2/0
6. Kars 4/2/0
7. Ben 4/2/0
8. Zapdos 3/2/1
9. Blask 3/2/1
10. Karolina Kardyś 3/3/0
11. Shrimp 3/3/0
12. Krzysztof Kardyś 3/3/0
13. Igor Szafrański 3/3/0
14. Shanero 2/3/1
15. Łukasz Mrozek 2/4/0
16. AgentX 2/4/0
17. Piotr Kurosiad 2/4/0
18. Mateusz Szczekocki 2/4/0
19. Wiktoria Ptasińska 1/5/0
20. Hikomikos 1/5/0

Słowem - Wrocław, co wy yikes

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

406

Odp: Raporty z Warszawy

League Challenge, StrefaMTG, 10.02.2018, Standard

Runda

I

Kars - Igor WW
Blask - Robert
Kakel - Franek WW
Wiktor WW - Joel

II

Blask - Kars
Kakel - Igor WW
Joel - Robert
Franek WW - Wiktor WW

III

Blask - Kakel
Igor WW - Robert
Kars - Wiktor WW
Franek WW - Joel

Wyniki

1. Blask 3/0/0
2. Kakel 2/1/0
3. Kars 2/1/0
4. Franek WW 2/1/0 SENIOR
5. Wiktor WW 1/2/0 JUNIOR
6. Igor WW 1/2/0
7. Joel 1/2/0 SENIOR
8. Robert 0/3/0

Draft

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5a7f0ff5b673a/IMG_20180210_141949.jpg
XURKITREE-GX

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

407 (edytowany przez Kars 2018-03-19 18:51:28)

Odp: Raporty z Warszawy

Luźne granie, 23/02/2018, Standard, StrefaMTG, bo1 kzk

Każdy z każdym. Z moich obliczeń wynika, że wypala nam średnio co trzeci turniej, na który się próbujemy ustawić, więc następny raport za sto lat.

1. Kakel 3/1 (Empoleon/Zoroark-GX) (w: Inumaru, Zapdos, Kars)
2. Inumaru 3/1 (Buzzwole-GX/Lycanroc-GX) (w: Zapdos, Aqua, Kars)
3. Zapdos 2/2 (Dusk Mane Necrozma-GX/Magnezone) (w: Kars, Aqua)
4. Kars 1/3 (Espeon-GX/Zoroark-GX) (w: Aqua)
5. Aqua 1/3 (Gardevoir-GX/Octillery) (w: Kakel)

W drafcie Silvally-GX.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

408

Odp: Raporty z Warszawy

League Challenge, 03/03/2018, Standard, bo3

I

Blask - Shrimp
(t) Arturomod - Zapdos
Inumaru - Tojax
AgentX - Wiewiór
Kars - Franek WW
Teo MISS

II

Shrimp BYE
Inumaru - Kars
Blask - AgentX
Tojax - Zapdos
Arturomod - Wiewiór
Franek WW - Teo

III

Wiewiór BYE
Blask - Inumaru
Arturomod - Kars
Tojax - AgentX
Zapdos - Teo
Shrimp - Franek WW

IV

Blask - Arturomod
Tojax - Shrimp
Inumaru - Zapdos
(t) Wiewiór - Franek WW
AgentX - Teo
Kars drop

Zatem

1. Blask 4/0/0 (Greninja BREAK)
2. Inumaru 3/1/0 (Buzzwole-GX/Lycanroc-GX)
3. Tojax 3/1/0 (Tapu Koko/Tapu Lele)
4. Arturomod 2/1/1 (Zoroark-GX/Golisopod-GX)
5. Shrimp 2/2/0 (Zoroark-GX/Lycanroc-GX)
6. AgentX 2/2/0 (Lucario/Garchomp)
7. Zapdos 1/2/1 (Dusk Mane Necrozma-GX/Magnezone)
8. Wiewiór 1/2/1 (Xerneas BREAK/Silvally-GX)
9. Franek WW 1/2/1 (Decidueye-GX/Zoroark-GX) - Senior
10. Teo 0/4/0 (Theme deck) - Senior

Na drafcie już mnie nie było, ale podobno nic fajnego nie wypadło.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer, szymon.przybyl

409

Odp: Raporty z Warszawy

21/03/2018, Standard, StrefaMTG, bo1

Parę nowych osób - w tym Mateusz, który wpadł na chwilę i się zawinął - i generalnie zajawka.

I

Kars - Tadej
Blask - Zapdos
Joel - BYE

II

Blask - Kars
Tadej - Joel
Zapdos - BYE

III

Zapdos - Kars
Blask - Joel
Tadej - BYE

IV

Zapdos - Joel
Blask - Tadej
Kars - BYE

Więc

1. Blask 4/0 Gardevoir-GX/Octillery
2. Zapdos 3/1 Dusk Mane Necrozma-GX/Magnezone
3. Tadej 2/2 Zoroark-GX/Golisopod-GX
4. Kars 2/2 Espeon-GX/Garbodor
5. Joel 1/3 Glaceon-GX/mix

Draft żałosny. Darkrai Prism Star łoooooo.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

410

Odp: Raporty z Warszawy

07/04/2018, League Cup, Standard, StrefaMTG

Kars prawie rok temu napisał/a:

(...) i oczywiście kto nas rozsmarował po asfalcie? Betonowy Adrian, fanfary!

Well this ain't changin'

Rundy

I

arturomod - Augustyn
Adriank1 - gepir
Wiewiór - Mariusz WW
(t) szymon.przybyl - Zapdos
(t) Inumaru - Bulbinek
Blask - Sebek5000
agentx - Franek WW
Kakel bye

II

arturomod - agentx
Adriank1 - Kakel
Blask - Wiewiór
(t) szymon.przybyl - Inumaru
Bulbinek - Zapdos
(t) Sebek500 - Augustyn
Franek WW - Mariusz WW
gepir bye

III

Adriank1 - Blask
arturomod - Bulbinek
agentx - Wiewiór
gepir - Kakel
Augustyn - Inumaru
Sebek5000 - Zapdos
szymon.przybyl - Franek WW
Mariusz WW bye

IV

(t) Adriank1 - arturomod
(t) Blask - gepir
agentx - szymon.przybyl
Bulbinek - Augustyn
Sebek5000 - Wiewiór
Kakel - Mariusz WW
Franek WW - Inumaru
Zapdos bye

V

(t) agentx - Adriank1
(t) Blask - arturomod
gepir - Sebek5000
Kakel - Bulbinek
Mariusz WW - Augustyn
Zapdos - Franek WW
Wiewiór bye

/Top Cut: Adriank1 (3/0/2), arturomod (3/0/2), gepir (3/1/1), agentx (3/1/1)/

Top4

Adriank1 - agentx
arturomod - gepir

Top2

Adriank1 - arturomod

Zatem!

1. Adriank1 (Volcaniony/Turtonator-GX/Ho-Oh-GX)
2. arturomod (Zoroark-GX/Golisopod-GX)
3. gepir (Buzzwole-GX/Lycanroc-GX)
4. agentx (Lucario/Garchomp)
--
5. Kakel 3/2/0 (Zoroark-GX/Leafeon-GX)
6. Blask 2/1/2 (Greninja BREAK)
7. Zapdos 2/2/1 (Zoroark-GX/Solgaleo-GX)
8. Bulbinek 2/2/1 (Zoroark-GX/Golisopod-GX)
9. Sebek5000 2/2/1 (Gardevoir-GX/Sylveon-GX/Octillery)
10. Wiewiór 2/3/0 (Glaceon-GX/Lapras-GX)
11. Franek WW 2/3/0 (Zoroark-GX/Decidueye-GX) Senior
12. Mariusz WW 2/3/0 (Empoleon)
13. Augustyn 1/3/1 (Greninja BREAK)
Dnf:
szymon.przybyl 1/1/2 (Sylveon-GX)
Inumaru 0/2/2 (Buzzwole-GX/Lycanroc-GX)

LISTY

+ Adriank1 (Adrian Kastelik)

4x Volcanion EX STS
3x Volcanion STS
2x Tapu Lele GX GRI
1x Turtonator GX GRI
1x Ho-Oh GX BUS
1x Oranguru SM

13x Fire Energy

4x Professor Sycamore
4x Guzma
2x Cynthia
2x N
1x Kiawe
4x Ultra Ball
3x Max Elixir
3x Energy Retrieval
3x Fighting Fury Belt
2x Field Blower
2x Switch
2x Float Stone
1x Super Rod
1x Brooklet Hill
1x Parallel City

+ arutomod (Artur Rosiński)

4x Zorua SGL
4x Zoroark GX SGL
3x Wimpod BUS
2x Golisopod GX BUS
1x Mew EX LT
1x Tapu Koko
3x Tapu Lele GX GRI

3x Grass Energy
4x Double Colorless Energy

4x Guzma
3x N
3x Cynthia
3x Acerola
3x Brigette
4x Ultra Ball
4x Puzzle of Time
3x Field Blower
2x Evosoda
2x Enhanced Hammer
2x Choice Band
1x Max Potion
1x Parallel City

+ gepir (Łukasz Mazurkiewicz)

3x Buzzwole GX CIN
1x Zygarde EX FCO
2x Rockruff P_SM
2x Lycanroc GX GRI
1x Regirock EX FCO
1x Tapu Lele GX GRI
2x Remoraid BKT-2
2x Octillery BKT
1x Sudowoodo BKP
1x Oricorio GRI-4

10x Fighting Energy
4x Double Colorless Energy

4x Guzma
3x Professor Sycamore
3x Cynthia
2x N
4x Ultra Ball
4x Max Elixir
1x Rescue Stretcher
3x Choice Band
3x Float Stone
3x Brooklet Hill

+ agentx (Dawid Mazek)

3x Garchomp UPR
1x Garchomp BKP
2x Gabite UPR
4x Gible UPR
1x Alolan Vulpix GRI
2x Tapu Lele GX GRI
2x Riolu UPR
2x Lucario UPR

5x Fighting Energy
4x Double Colorless Energy
2x Strong Energy

4x Cynthia
2x Brigette
2x Guzma
2x N
1x Gladion
1x Professor Sycamore
4x Ultra Ball
4x Rare Candy
2x Field Blower
1x Pal Pad
1x Rescue Stretcher
1x Super Rod
3x Choice Band
2x Float Stone
1x Brooklet Hill
1x Parallel City

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

411

Odp: Raporty z Warszawy

Niedoszły League Challenge, 10/04/2018, StrefaMTG, bo1, EXPANDED

Expaned + wtorek = super frekwencja. Nigdy więcej.

I

Kakel bye
Inumaru - Kars
Blask - Wiktor WW

II

Wiktor WW bye
Blask - Kars
Kakel - Inumaru

III
Kars bye
Inumaru - Wiktor WW
(t) Kakel - Blask

Noooji
1. Kakel (Bronzong BREAK/Metalbox)
2. Blask (Drampa-GX/Garbodor)
3. Inumaru (Gyarados/Octillery)
4. Wiktor WW (Darkrai-GX/Umbreon-EX) (SENIOR)
5. Kars (Night March)

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, Bye Bye

412 (edytowany przez Kars 2018-04-23 17:55:44)

Odp: Raporty z Warszawy

22/04/2018, StrefaMTG, Prerelease Forbidden Light (1/2)

JUNIOR & SENIOR

I

Maciej Jęd - Joel
Filip Śle - Jakub Kow
Jakub Śle - Marcel Żyw
Wiktor WW - Kornel Syt

II

Filip Śle - Jakub Śle
Jakub Kow - Maciej Jęd
Joel - Kornel Syt
Wiktor WW - Marcel Żyw

III

Filip Śle - drop
Marcel Żyw bye
Jakub Śle - Jakub Kow
Maciej Jęd - Kornel Syt
Wiktor WW - Joel

IV

Kornel Syt bye
Joel - Jakub Kow
Maciej Jęd - Marcel Żyw
Wiktor WW - Jakub Śle

MASTER

I

Aleksandra Ćwi bye
Rhezus - Piotr Kur
Tadej - Maciej Ada
ShrimpCards - arturomod
Kars - Piotr Szu

II

arturomod - drop
Kars - Tadej
Rhezus - Aleksandra Ćwi
ShrimpCards - Maciej Ada
(t) Piotr Szu - Piotr Kur

III

Kars - Rhezus
Aleksandra Ćwi - ShrimpCards
Piotr Kur - Tadej
Maciej Ada - Piotr Szu

IV
Kars - Aleksandra Ćwi
Rhezus - ShrimpCards
Maciej Ada - Piotr Kur
Tadej - Piotr Szu

V
Kars - Maciej Ada
Aleksandra Ćwi - Tadej
Rhezus - Piotr Szu
ShrimpCards - Piotr Kur

So:

Junior
1. Wiktor WW 4/0/0
2. Marcel Żyw 1/3/0
3. Kornel Syt 1/3/0

Senior
1. Maciej Jęd 3/1/0
2. Jakub Śle 2/2/0
3. Joel 2/2/0
4. Jakub Kow 1/3/0
DNF. Filip Śle

Master
1. Kars 5/0/0
2. Rhezus 4/1/0
3. Aleksandra Ćwi 3/2/0
4. ShrimpCards 3/2/0
5. Maciej Ada 2/3/0
6. Tadej 2/3/0
7. Piotr Kur 1/3/1
8. Piotr Szu 0/4/1
DNF. arturomod

Drugi prerelease - za tydzień, w sobotę o 11!

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, Bye Bye

413

Odp: Raporty z Warszawy

Grzegorz Piotrowiak to ja jakby co

414

Odp: Raporty z Warszawy

O super, już drugi raz zapomniałem. Postaram się już więcej nie.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, Bye Bye

415

Odp: Raporty z Warszawy

Kars napisał/a:

O super, już drugi raz zapomniałem. Postaram się już więcej nie.

dzięki wink

416

Odp: Raporty z Warszawy

Ale jakie decki były?}?

417

Odp: Raporty z Warszawy

Prerylisowe, Augi, prerylisowe.

Ja miałem jakieś dziwne coś oparte na Pheromosie promo z Beast Energy PS, do tego 5-2-2 Vivillon z paczki plus Arceus PS, 1-1 Frogadiera i Helioptile. Jak tak patrzyłem po taliach, to królowały głównie psychic boxy z Malamarami i Toxicroaki.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: McLer, Bye Bye

418

Odp: Raporty z Warszawy

Raport z drugiego prerelease'a będzie JUŻ ZA MOMENT, problemy z plikiem. Póki co...

09/05/2018, StrefaMTG, Standard + Forbidden Light, bo1

I
Shun bye
Inumaru - Jakub WW
Erma - Kars
Aqua - Doman

II
Jakub WW bye
Inumaru - Erma
Kars - Doman
Shun - Aqua

III
Doman bye
Inumaru - Shun
Erma - Jakub WW
Kars - Aqua

IV
Aqua bye
Inumaru - Kars
Jakub WW - Doman
Shun - Erma

Standings...
1. Inumaru 3/1 Volcaion(-EX)/Ho-Oh-GX/Kiawe
2. Shun 3/1 Golisopod-GX/Zoroark-GX
3. Erma 2/2 Ho-Oh-GX/Kiawe/Turtonator-GX
4. Kars 2/2 Buzzwole(-GX)/Lycanroc-GX
5. Aqua 2/2 Gardevoir-GX/Octillery
6. Jakub WW 2/2 Buzzwole-GX/Lycanroc-GX
7. Doman 1/3 Glaceon-GX/Lapras-GX

W drafcie Zygarde-GX Fullartowy.

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, arturomod, McLer

419

Odp: Raporty z Warszawy

28/04/2018, StrefaMTG, Prerelease Forbidden Light (2/2)

JUNIOR & SENIOR

I

Gracjan Sas - Marcin Ter
Bartłomiej Gaj - Filip Szl
Kajetan Koś - Antoni Kum
Wiktor WW - Roderyk Urb
Rohan Kum - Aryan Kum

II

Antoni Kum bye
Gracjan Sas - Bartłomiej Gaj
Kajetan Koś - Filip Szl
Marcin Ter - Aryan Kum
Roderyk Urb - Rohan Kum

III

Aryan Kum bye
Kajetan Koś - Gracjan Sas
Bartłomiej Gaj - Antoni Kum
Marcin Ter - Rohan Kum
Roderyk Urb - Filip Szl

IV

Filip Szl bye
Marcin Ter - Kajetan Koś
Gracjan Sas - Roderyk Urb
Bartłomiej Gaj - Rohan Kum
Antoni Kum - Aryan Kum

MASTER

I

Karolina Kar bye
KNB - Emil Pru
Wowa Elc - Zapdos
Agentx - Krzysztof Kar

II

Emil Pru bye
Agentx - Karolina Kar
KNB - Wowa Elc
Zapdos - Krzysztof Kar

III

Krzysztof Kar bye
KNB - Agentx
Zapdos - Karolina Kar
Wowa Elc - Emil Pru

IV

Agentx bye
KNB - Zapdos
Wowa Elc - Karolina Kar
Krzysztof Kar - Emil Pru

So:

Junior

1. Roderyk Urb 2/2/0
2. Rohan Kum 1/3/0
3. Aryan Kum 1/3/0
Dnf. Wiktor WW

Senior

1. Gracjan Sas 3/1/0
2. Kajetan Koś 3/1/0
3. Marcin Ter 3/1/0
4. Bartłomiej Gaj 3/1/0
5. Antoni Kum 2/2/0
6. Filip Szl 1/3/0

Master

1. KNB 4/0/0
2. Agentx 3/1/0
3. Wowa Elc 3/1/0
4. Zapdos 2/2/0
5. Krzysztof Kar 2/2/0
6. Emil Pru 1/3/0
7. Karolina Kar 1/3/0

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

420

Odp: Raporty z Warszawy

League Challenge, StrefaMTG, 19/05/2018

I
Kakel - Robert
Kars - Shanero
(t) Inumaru - Augustyn
Blask - Wiewiór

II
(t) Kakel - Kars
Augustyn - Blask
Inumaru - Shanero
Wiewiór - Robert

III
Augustyn - Kars
Inumaru - Blask
Kakel - Wiewiór
Shanero - Robert

SO
1. Augustyn 2/0/1
2. Inumaru 2/0/1
3. Kakel 2/0/1
4. Kars 1/1/1
5. Blask 1/2/0
6. Shanero 1/2/0
7. Wiewiór 1/2/0
8. Robert 0/3/0

Bez decków, bo OTP za pasem. Warto nadmienić, że za zajęte miejsce były promki z Malamarem i w przyszłym miesiącu też będą.

Draft:

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye, McLer

421

Odp: Raporty z Warszawy

League Challenge, 03/06/2018, StrefaMTG

Sobota + promka za Challenge z Malamarem + promka za ligę z Buzzwolem = F R E K W E N C J A

I

Tojax - Agentx
Augustyn - Kars
Blask - Shanero
(t) Shun - Zapdos
Kakel - Wiewiór
Nestor Dub WW - Jan Cho WW

II

(t) Kakel - Tojax
Augustyn - Blask
Shun - Agentx
Wiewiór - Shanero
Zapdos - Nestor Dub WW
Kars - Jan Cho WW

III

Jan Cho - drop
Shanero bye
Augustyn - Tojax
Shun - Kakel
Blask - Zapdos
Kars - Wiewiór
Agentx - Nestor Dub WW

IV

Agentx bye
Shun - Augustyn
Blask - Kars
Zapdos - Tojax
Kakel - Shanero
Wiewiór - Nestor Dub WW

Wyniki

01. Shun 3/0/1 (Buzzwole)
02. Augustyn 3/1/0 (Lycanroc)
03. Blask 3/1/0 (Buzzwole/Lycanroc)
04. Zapdos 2/1/1 (Buzzroc)
05. Kakel 2/1/1 (Buzzwole-GX)
06. Kars 2/2/0 (Lycanroc-GX)
07. Agentx 2/2/0 (Buzzwole-GX/Lycanroc-GX)
08. Wiewiór 2/2/0(Buzz-GXroc-GX)
09. Tojax 1/2/1 (Lycanroc-GX/Buzzwole-GX)
10. Shanero 1/3/0 (Lycanwole)
11. Nestor Dub WW 1/3/0 (Rocbuzz)
12. Jan Cho WW 0/2/0 (elowzzub-XG\cornacyl-XG)

Do zoba na OTP!

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Bye Bye

422

Odp: Raporty z Warszawy

Ja grałem buzzwolem, a nie lycanrockiem. Pozdro

Podziękowali za posta: Wiewiór

423

Odp: Raporty z Warszawy

Trzy zaległe raporty:

___________________________________________________________________________________

League Cup, 23/06, StrefaMTG, Standard, bo3

I
(t) Robert Kę 3M - Sebek5000
(t) Szymon.przybyl - Seba0333
Gepir - Michał Jar 3M
(t) Blask - Krzysztof Jar 3M
Manchox - Jan Mich WW

II
(t) Manchox - Gepir
(t) Blask - Robert Kę 3M
Seba0333 - Krzysztof Jar 3M
Szymon.przybyl - Sebek5000
Michał Jar 3M - Jan Mich WW

III
(t) Manchox - Szymon.przybyl
Gepir - Seba0333
Robert Kę 3M - Michał Jar 3M
Blask - Sebek5000
Krzysztof Jar 3M - Jan Mich WW

IV
Szymon.przybyl - Gepir
Blask - Manchox
Robert Kę 3M - Seba0333
Krzysztof Jar 3M - Michał Jar 3M
Sebek5000 - Jan Mich WW

Topka: Blask 2/0/2; Szymon.przybyl 2/0/2; Robert Kę 3M 2/0/2; Gepir 2/1/1

Top4
Blask - Gepir
Szymon.przybyl - Robert Kę 3M

Top2
Blask - Szymon.przybyl

Zatem:

1. Blask (Gardevoir-GX/Octillery)
2. Szymon.przybyl (Buzzwole/Lyncanroc-GX)
3. Robert Kę 3M (Tapu Koko/Tapu Lele/Naganadel-GX)
4. Gepir (Xerneas BREAK)
--
5. Krzysztof Jar 3M 2/1/1 (Malamar/(DW) Necrozma-GX)
6. Manchox 1/1/2 (Buzzwole/Lycanroc-GX)
7. Seba0333 1/2/1 (Greninja-GX/Zoroark-GX)
8. Sebek5000 1/2/1 (Gardevoir-GX/Octillery/Sylveon-GX)
9. Michał Jar 3M 1/3/0 (Greninja-GX/Latios/Octillery)
10. Jan Mich WW 0/4/0 (Grass/Fighting Mix) - SENIOR

___________________________________________________________________________________

Luźne granie, 11/07, StrefaMTG, Standard, bo3/1 kzk

01. Shanero 3/0 (Buzzwole(-GX)/Lycanroc-GX) (w: Wiewiór, Erma, Kars)
02. Wiewiór 2/1 (Lapras-GX/Glaceon-GX) (w: Kars, Erma)
03. Kars 1/2 (Malamar/(DW) Necrozma-GX) (w: Erma)
04. Erma 0/3 (Ho-Oh-GX/Kiawe)

Bez draftu.

___________________________________________________________________________________

League Challenge, 14/07, StrefaMTG, Standard, bo3

I
Wiewiór - Shanero
Nestor Dub - Robert
Kars - Augustyn
Jan Woj WW - Adam Bou WW

II
Shanero bye
Kars - Nestor Dub WW
Augustyn - Adam Bou
Wiewiór - Jan Woj wW

III
(t) Augustyn - Wiewiór
Shanero - Adam Bou WW
Nestor Dub WW - Jan Woj WW

So:
01. Wiewiór 2/0/1 (Lapras-GX/Glaceon-GX)
02. Shanero 2/1/0 (Metagross-GX/Solgaleo-GX)
03. Nestor Dub WW 2/1/0 (Ruska Gardy)
04. Augustyn 1/1/1 (Buzzroc)
05. Jan Woj WW 1/2/0 (??) - SENIOR
06. Adam Bou WW 0/3/0 (??) - SENIOR
DNF ):
07. Kars 2/0/0 (Malamar/(DW) Necrozma-GX)
08. Robert 0/1/0 (??)

To wszystko niestety prawda.