Temat: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Witam, ostatnio zacząłem grać w internecie w TGC i naszła mnie ochota na zaczęcie kolekcjonowania kart. Wiem że w sieci roi się od podróbek dlatego chciałbym zapytać gdzie najlepiej zaopatrywać się w karty/boostery? Chciałbym również kupić jakis klaser i koszulki. Czy możecie mi doradzić jakiś sklep czy to internetowy czy stacjonarny?

2

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

http://cracowcrew.pl/gdzie-kupowac-karty/

3

dziękuję smile

4

Nie chcę spamować nowych postów, więc tematycznie dołączam się z pytaniem. Wiadomo coś o Crimson Invasion w TESCO? Może już gdzieś ktoś widział?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

5

Jest duża szansa, że CRI nie będzie w sieciówkach. poprzednie dodatki z serii SM miały nastawioną na to kampanię reklamową. Youtuberzy (i nie tylko) dostawali informacje o tym. W przypadku Crimson Invasion dostałem info o wyjściu dodatku, ale pierwszy raz nie było informacji odnośnie Tesco, Toys'r'Us.

6

W tesco jest CRI, już widziałem na pewno theme decki i boostery, ale moje tesco jest na wsi i nigdy nie mielismy blistrów, więc pewnie w większych tesco są i blistry.

7

O, to dobra wiadomość. Ciekawe dlaczego tym razem o tym nie wspomnieli.