Temat: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Witam, ostatnio zacząłem grać w internecie w TGC i naszła mnie ochota na zaczęcie kolekcjonowania kart. Wiem że w sieci roi się od podróbek dlatego chciałbym zapytać gdzie najlepiej zaopatrywać się w karty/boostery? Chciałbym również kupić jakis klaser i koszulki. Czy możecie mi doradzić jakiś sklep czy to internetowy czy stacjonarny?

2

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

http://cracowcrew.pl/gdzie-kupowac-karty/

3

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

dziękuję smile

4

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Nie chcę spamować nowych postów, więc tematycznie dołączam się z pytaniem. Wiadomo coś o Crimson Invasion w TESCO? Może już gdzieś ktoś widział?

Podziękowania za transakcje dla: Adrian22, adriank1, Aveross, Babidi, Banzail, Bidulek, Bulbinek, Fosgen_2004, Inumaru, Kakel, Kars, Kicek91, kixos, Koga, konradmadry, Krizz, Lesiu, Lokolin, mcszuwacz, Piterr, Schen, ShrimpCards, sikorkatrol, szymon.przybyl, wexegon01, X-Wing666.

5

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Jest duża szansa, że CRI nie będzie w sieciówkach. poprzednie dodatki z serii SM miały nastawioną na to kampanię reklamową. Youtuberzy (i nie tylko) dostawali informacje o tym. W przypadku Crimson Invasion dostałem info o wyjściu dodatku, ale pierwszy raz nie było informacji odnośnie Tesco, Toys'r'Us.

6

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

W tesco jest CRI, już widziałem na pewno theme decki i boostery, ale moje tesco jest na wsi i nigdy nie mielismy blistrów, więc pewnie w większych tesco są i blistry.

7

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

O, to dobra wiadomość. Ciekawe dlaczego tym razem o tym nie wspomnieli.

8 (edytowany przez eMDe 2018-02-09 13:35:12)

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Czesc, myslicie ze to oryginalne boostery?
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7171860634

Bo chcialem kupic wieksza ilosc

9

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Po cenie wnioskuję że tak, ale kupując pojedyncze boostery przez internet trzeba uważać na ważone (choć podobno już nie jest to możliwe), a poza tym taka sama cena jest w większości sklepów z planszówkami/karciankami.

10

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Co to znaczy wazone? Zwykly rare wazy mniej niz holo ?

11

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Tak, karty na miejscu Rare'a mają różną wagę, zależnie czy są Holo Rare, zwykły Rare, czy Ultra Rare. Dlatego są dwa różne kody, które też mają różne wagi. Podobno różnica wag obecnie między bosterami z Ultra Rare'ami a tymi ze zwykłymi Rare'ami jest na poziomie czwartego miejsca po przecinku (w gramach).

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

12

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

Az sprawdze bo mam wage z 5 miejscem po przecinku. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A slyszeliscie cos o tym ze w oryginlnych booster boxach w co trzecim boosterze jest holo rare lub ultra rare?

13

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

eMDe napisał/a:

Az sprawdze bo mam wage z 5 miejscem po przecinku. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A slyszeliscie cos o tym ze w oryginlnych booster boxach w co trzecim boosterze jest holo rare lub ultra rare?

Odgrzewany kotlet wink
Oczywiście możesz pobawić się wagą, to nawet ciekawe. Kup sobie trochę starych boosterów z okresu wczesnego XY oraz takie z SM i porównaj wyniki. Mogą Ci się one spodobać wink
Co do kart holo i ultra rare w co trzecim boosterze to jest ot prawdziwe ale tylko dla pierwszego nakładu Sun & Moon. Tylko pierwszy rzut boxów był mapowalny. Później TPCI naprawiło swój błąd podczas dodruku. Chyba żaden inny dodatek nie był mapowalny, a przynajmniej ja nie słyszałem.

14

Odp: Gdzie kupować aby nie zostać oszukanym

28 zl za blister z Lucario lub Decidueye to dobra cena? Set CI.