Temat: Akcja - Reaktywacja :)

Siemaneczko.

Jak za pewne część osób już wie niedawno na naszej Facebookowej stronie pojawił się nowy gracz z Śląska, z pytaniem o turnieje w Katowicach. Bez skutku próbowaliśmy ustalić jakiś termin spotkania, ale jak zwykle prawie każdemu pasował inny dzień, wiec utknęliśmy w martwym punkcie.
Jednak wczoraj pewien z przedstawicieli sklepu Sarmata Gry powiedział, że chcą reaktywować pokemony w Katowicach i są chętni do rozpoczęcia współpracy i rozwoju środowiska pokemonów na Śląsku. Obecnie mają już w sprzedaży boostery i talie z najnowszego dodatku Burning Shadows.
Więc co powiecie? Moim zdaniem dobrze było by mieć jakieś stałem miejsce spotkań (nie koniecznie galerię handlową), z atmosferą do gry i w ogóle, zamiast robić 4 spotkania na rok, z czego któreś i tak nie wypala. Nie mówię, żeby robić od razu oficjalną ligę pokemon tak jak w Łodzi, czy coś w tym stylu. Po prostu, żeby na początku móc się spotkać i pograć dla samej przyjemności, a w miedzy czasie ustalić co będzie potem. Kto wie, może jeśli wszystko dobrze się potoczy zrobimy sobie League Challenge:)
Chciałbym, żeby pod tym postem odezwały się osoby z Śląska, chętne do gry i pomocy w rozwoju karcianki. Ja niestety nie jestem do tego zdolny ze względu na moją niepełnoletniość, ale będę pomagał w miarę moich możliwości.
To co, robimy reaktywację?:D

Jeszcze raz dziękuję z okazaną pomoc i proszę o zawiadomienie osób, które nie odwiedzają forum lub chcą zacząć grać że jest coś takiego.

Pozdr. Dejvi

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Akcja - Reaktywacja :)

Spróbujemy się spotkać 20 sierpnia (niedziela). Niedługo podam dane sklepu, ale ponoć nie jest zbyt daleko od dworca.

Ktoś chętny? Jak macie chęć grać a nie macie kart to weźcie proxy, zobaczymy na miejscu co z tego wyjdzie smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer