Temat: Wakacyjne pomysły.

Alola! Z (już) słonecznej Słowenii.

Wczoraj wieczorem w końcu przestało podać:). Z pięknym słońcem przeszło mi do głowy kilka fajnych pomysłów na Trainery wpasowójące się do regionu Alola z Pokemon Sun&Moon. I hope you like it;)

Item
Fishing Net

Flip 2 coins. If both of them are heads shuffle 2 Pokemon from your discard pile in to your deck. If both of them are tails shuffle 2 Item cards in to your deck. If 1 of them is heads and 1 tails shuffle Pokemon and Item card in to your deck.

Mieliśmy już wędkę, teraz czas na sieć rybacką. Rozwiązanie ciekawe, bo można "wyławiać" Itemy. Oczywiście nie zastąpił by Super Rod, ale fajnie by się grało.
----------------------------------------------------------------

Item
Quick Ball

Search in your deck for Pokemon with no Retreat Cost and put it in to your hand. Then shuffle your deck.

Nowa piłka!:) Zawsze brakowało mi jakiejś przeciw wagi dla Heavy Ball'a, więc dla odmiany zrobiłem coś do wszukiwania poków bez Retreat Cost'a. Jak na razie pasował by do Greninji bo Dive Ball rotuje.
----------------------------------------------------------------

Item-Pokemon Tool
Wise Glasses

Apply Wakness and Resistance done by attacks from this Pokemon to 1 of your opponents benched Pokemon.

(Don't apply Weakness and Resistance done to benched Pokemon). Tekst dobrze nam znany prawda? Nie wiem jak was, ale mnie często denerwuje. Sądzę, że tak karta jest zbalansowana i chętnie bym grał.
Można by ją wykorzystać do Necrozmy GX.
----------------------------------------------------------------

Supporter
Pokemon Veteran

In this turn every Steage 2 Pokemon you have in play do 40 more damage to your opponent's Active Pokemon (beafore appling Weakness and Resistance)

Kukui x2. Karta przydatna dla talii z długą linią ewolucyjną.
----------------------------------------------------------------

Stadion
Mount Hokulani

Each (L) and (C) Pokemon do 10 more damage to Benched Pokemon (your and your opponent's) (after appling Weakness and Resistance)

Po raz kolejny coś dla pokemonów na benchu. Stadionów dla pokemonów typu normalnego jest mało, połączenia z elektrycznym nie ma w ogóle. I to można by połączyć z wymyślonymi powyżej Wise Glasses.
----------------------------------------------------------------

To tyle z mojej strony. Co sądzicie o tych Trainerach? Gralibyście?

Pozdr. Z Słowenii Dawid

(P. S Proszę nie hejtować tych pomysłów, bo mam dobry humor. Propozycje drobnej poprawy kart jak najbardziej dozwolone;) )

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Wakacyjne pomysły.

Ja bym widział w twojej piłce nie quick balla tylko fast balla (bo on jest dobry w grach na łapanie szybkich pokemonów), a role quick balla widziałbym bardziej w stylu:

Item
Quick ball

You can search your bench for one of your pokemon and put it in your hand. You can only use this card at your first turn.

Wise glasses wygląda bardzo znajomo, mount hokulani bym zbuffował trochę, przez podniesie damage'a do 20 aplikowanego przed weaknessem, a pokemon Veteran wygląda na dobre wsparcie dla stage dwójek.

3

Odp: Wakacyjne pomysły.

Wise Glasses wygląda znajomo bo to praktycznie to samo co Wide Lens ROS wink Przy czym WL nie ma ograniczenia do jednego pokemona, więc jest nawet lepsze smile

4

Odp: Wakacyjne pomysły.

Kurcze dopiero teraz zauważyłem. Trzeba będzie zmienić. Dzięki, że napisałeś;)

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

5

Odp: Wakacyjne pomysły.

Edit Wise Glasses- jeszcze raz dzięki że zauważyłeś Schen

Item-Pokemon Tool
Black Galsses

Flip a coin. If heads you may remove all effects of attacks of this Pokemon.

Ranger w pigułce!:) No nie do końca, ale podobny. Gdyby ten tool miał ten sam efekt, to Pokemon Ranger zszedł by na drugi plan. Ale ja bym używał.
I wiem, że Black Glasses pierwotnie wspiera pokemony typu Dark, ale koniecznie chciałem jakieś okulary. Miałem do wyboru jeszcze Choise Glasses, ale "czarne" bardziej mi pasowały, bo wiecie czerń wszystko zakrywa;)

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink