1

Temat: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

Dzień dobry wszystkim, oto z dawna przez wszystkich wyczekiwany temat smile


Dziękuję wszystkim za przybycie i stworzenie fantastycznej atmosfery Ogólnopolskiego Turnieju Pokemon! Szkoda, że zabrakło sporej części łódzkiej reprezentacji, jak i Gdańska, ale z pewnością będzie jeszcze wiele turniejów, na których przyjdzie nam się zmierzyć.

Dziękuję wszystkim sędziom - przede wszystkim Piotrkowi Opiole, który stanął na wysokości zadania i z pełną profesjonalnością nam poheadjudgował. Polecam tego człowieka na sędziowanie premier eventów big_smile Tu również dzięki za nagrody boosterkowe w przystępnej cenie.

Dziękuję Adrianowi K. za przejęcie głosu przed ostatnią rundą i szybkie i zdecydowane naprawienie problemu z usunięciem Kosiarza z turnieju. Dzięki również dla Adriana za pomoc przy dopinaniu regulaminu na ostatni guzik i przydatne wskazówki, a także za ufundowanie nagrody dla najlepszego Łodzianina.

Dziękuję Karsowi za motywację do wrzucania list i wyników po turnieju, gdyby nie jego telefony i wiadomości na decklisty, standingi i ten właśnie temat czekalibyście pewnie jeszcze kilka dobrych dni... tongue

Dziękuję Pandzie za ogarnięcie kamer i nagrywanie gier, jak i załatwienie promek Gyaradosowych i alteracji! Kraków się szybciej zebrał i zapomniałem wręczyć Gyaradosy za top8, postaram się je dostarczyć przy okazji najbliższej wizyty w Krakowie sad

Dziękuję wszystkim, którzy złożyli się na puchary dla drugiego i trzeciego miejsca, a zwłaszcza Schenowi, który był pomysłodawcą tej akcji.

Gratulacje dla Artura i Inumaru, świetnych graczy, którzy wzięli na turniej talie, które dobrze znają i które mają ograne do perfekcji, a dla których miejsce w mecie znów się pojawiło smile W pełni zasłużony finał. Gratulacje również dla pozostałych graczy z top 8, Pandy, Adriana Pałetko/Pałetki/Pałetka? (wybacz, nie wiem), Rexia, Bonka, Wexa i Adriana K., dobra robota!

Przepraszam Kosiarza za to usunięcie, nie wiem, jak to się stało hmm Musiał pójść jakiś miscklick jak próbowaliśmy zdropować Kordiana, ale nie umieliśmy.

Dzięki wszystkim fotografom i pomocnikom przy sprzątaniu smile

Pozdrawiam i do następnego razu!

Obecna liczba Patratów: prawie 600 chyba, potem policzę

2

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

To teraz moja kolej big_smile

Przede wszystkim ogromne podziękowania należą się Piterrowi za organizacje wspaniałego turnieju, który zdecydowanie zapadnie ja długo w mej pamięci. Za dwa noclegi, wspólną wieczerze przed OTP, pożyczenie kart na oba turnieje, soczek i zwłaszcza, za bardzo synpatyczne spędzenie trzech dni smile

Jeszcze jedne "główniejsze" podziękowania, należą się dla Andersa. Ogólnie za wszystko, załaszcza za towarzystwo w długiej podróży, świetną zabawę przed, w trakcie i po Ogólnopolskim Turnieju Pokémon, bilety, niezapomniane wymiany i dyskusje na temat karcianki wink

Dla Kasi (sis Yabola), Kakela i Augiego za wspólnie spędzoną noc i wieczerze u Piterra (jakkolwiek to brzmi). Dla Bulbinka, Blaska, Averossa za pożyczenie/sprzedaż kart do talii na OTP lub Challenge'a. Dla Velfy i Poli za wymiany. Dla wszystkich przeciwników podczas trwania OTP i niedzielnego turnieju. Dla osób za stworzenie naprawdę fajnej atmosfery podczas after-party. Wszystkikm uczestnikom OTP za przybycie, sędziom, operatorom sprzętu smile
Gratulacje dla tegorocznego zwycięzcy i dla wszystkich którzy weszli do topek!

Greninja & Dewott

Podziękowali za posta: Anders, Piterr

3

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

Przede wszystkim chciałbym podziękować Piterrowi- za wspaniałą organizację samego turnieju, dużą salę do grania, fajnego grilla i wszystko, co zrobił, aby zorganizować to OTP. Ponadto wszystkim zawodnikom za tak liczne przybycie, Pandzie za nagrywanie gier i promki, naszemu niezawodnemu sędziemu Piotrkowi Opiole oraz Adrianowi za ogarnięcie sytuacji przed ostatnią rundą. Do tego jeszcze wielkie dzięki dla tych, którzy jakkolwiek pomogli w organizacji(sprzątnięcie sali, kupienie rzeczy na AfterParty itd.).

Gratuluję Arturowi mistrzostwa Polski oraz wszystkim graczom z TOP8 odniesionego rezultatu. Gratuluję Adrianowi niesamowicie wyrównanej i bliskiej gry przeciwko Inumarowi. No i gratulacje dla wszystkich tych, którzy są zadowoleni ze swojego wyniku.

Mam nadzieję, że za rok spotkamy się w równie fajnej atmosferze, co najmniej tak samo licznym gronie oraz na równie wysokim poziomie, co w tym roku.

Jeszcze raz dzięki wszystkim i do następnego!

Podziękowali za posta: arturomod, adriank1, Piterr

4

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

Było pięknie, było świetnie, podziękowania należą się absolutnie wszystkim zawodnikom i uczestnikom, a w szczególności Piotrkowi za wspaniałą organizację, Karsowi, Inumaru (za nocleg też!) Lokolinowi, Kakelowi i Matilolowi za wsparcie, sparingi, przygotowanie i wspaniałe mecze, Piotrkowi Opiole za profesjonalne podejście do sędziowania, Poli za wprowadzanie wyników, całej ekipie z Warszawy za wyborne towarzystwo, Krakowowi za pokazanie, że Garbodor to jednak big thing i dużo, dużo więcej.

Gratulacje dla całego top 7, a w szczególności Arturowi i Inumaru (grałem z finalistami, yay!), a szczególne gratulacje dla Adriana Pałetki który jak wąż wślizgnął się do top 8, ograł zwycięzcę swissa a potem w top 4 walczył już jak równy z równym. Volcanion nie umarł, choć miał pod górę jak pod Everest

Gratulacje również dla tych którzy byli blisko, szczególnie tych którzy przegrali swoje win-and-iny - Augustyn, Kars i McSzuwacz. Może uda się następnym razem? No i mimo wszystko Matilolowi, bardzo przykre, że z jedną porażką można odpaść z turnieju (drugim tie-breakerem!) i akurat musiała być to porażka ze mną - tak złego scenariusza bym nie wyśnił w najgorszych koszmarach.

Cieszę się z każdego, kogo mogłem spotkać w ten weekend.

Do zobaczenia za rok!

5

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

To po kolei:
- Dzięki dla Piterra za świetny turniej, świetny bifor i świetny after.
- Dzięki dla Yabola za pożyczenie Shayminów EX.
- Dzięki dla Adriana za to, że zawsze niestrudzenie odpowiadał na moje głupie pomysły na temat udoskonalania talii.
- Dzięki dla Matiego, że jego też złapała w pewnym momencie głupawka, to pewnie przez ten mirror Grenindż. Samemu byłoby trudno. 9/11 BOIS.
- Dzięki dla Augiego za milion dobrych rad przed turniejem, nie ze wszystkich skorzystałem, ale nie miałem Spindy ;( .
- Dzięki dla Andersa za to, że towarzyszył mi w mojej wędrówce po lepszych stołach.
- Dzięki dla Karsa i Velfy za przyjemną podróż w dwie strony.
- Dzięki dla Schena i Gepira za to, że rozstali się z uśmiechem na twarzy ze swoimi Vikavoltami GX. Pierwszy deck w Standardzie, który mi sprawia seryjnie frajdę od lat.
- Dzięki dla Pandy za te krótkie chwile rozmów między rundami, gość grał chyba 10 godzin niemal bez przerwy i za to, że dzięki niemu mogę zobaczyć jak kretyńsko wyglądam grając.
- Dzięki dla Bidulka za miłe towarzystwo u Piterra.
- Dzięki dla Wexa, że pozwolił mi dotknąć swojego sam wie czego wink .
- Dzięki dla niegrających, dzięki którym mieliśmy sędziowanie, wprowadzanie wyników czy nagrywanie meczów (to ostatnie bodaj robił brat Pandy?).
- Dzięki dla wszystkich moich przeciwników za fajne gierki.

- Gratki dla Artura, bo należało mu się zwycięstwo na OTP.
- Gratki dla Inu za to, że doszedł aż do finału, mimo że jest never lucky.
- Gratki dla Rexia i Adriana Pałetki, bo znów mogliśmy doświadczyć El Classico na OTP.
- Gratki dla Kasi (siostry Yabola) za to, że z nami wytrzymała cały weekend. Największy podziw.

Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam.

Żeby nie było tak różowo jeszcze przemyślenie:
Jedyne co było gorsze w stosunku do zeszłego roku to chyba tylko sędziowanie. Może po prostu byłem jedyną osobą, która w trakcie turnieju dostała dwa złe rulingi i przez to mam spaczony obraz. Albo jestem rozpieszczony przez to, jaką świetną robotą na Cupie w Warszawie (i podobno też w Łodzi) odwalili Kars z Szymonem Przybyłem. Niech Piotrek zdobywa doświadczenie na LC'kach, będzie już tylko lepiej!

Do następnego (w Łodzi?)!

Podziękowali za posta: Matilol, Inumaru, McLer, adriank1, Anders, arturomod, Piterr, Bidulek

6

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

O, to ja do moich podziękowań z tematu z wynikami dorzucę jeszcze wielkie BIGAP dla:
[] Adriana i Lokolina, którzy ogarniali grilla i przygotowywali kiełbaski dla wszystkich afterujących, mam nadzieję, że nie poparzyliście sobie łap jakoś bardzo;
[] Blaska, z którym przewieźliśmy rzeczy pięciu osób z mieszkania Inu po tym, jak się okazało, że dom Piterra jest na drugim końcu Wrocławia i nie zdążymy ich odebrać;
[] Gepira i Inumaru, którzy nas prowadzili po mieście na tyle sprawnie, że nie musieliśmy brać taxy w drodze do i z domu Piotrasa;
[] Velfy, dzięki której mieliśmy na afterze musztardę i majonez big_smile
Dzięki!

To wszystko niestety prawda.

Podziękowali za posta: Piterr, McLer, gepir

7

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

Dziękuję Piterr'owi i wszystkim zaangażowanym w organizację tego OTP za zapewnie świetnych warunków do gry oraz sprawnego przebiegu imprezy! Podziw za dotrzymanie ram czasowych (koniec o 22, dokładnie tak jak było to zaplanowane)!

Dziękuję rywalom za wymagające i ciekawe pojedynki (Wexu, Grzesiek, Bonku, Kosiarz, Wiewiór, Kars, Lokolin)!

Podziękowania też dla Cracow Crew za nagrywanie meczów i złapanie akurat tego, którego przebiegu zupełnie nie pamiętam (tak jak mój rywal - Kars big_smile), a chciałbym go przeanalizować. Czekam niecierpliwie na jego premierę smile

Podziękowali za posta: Piterr

8

Odp: Podziękowania, gratulacje, żale, skargi i przemyślenia

szymon.przybyl napisał/a:

Podziękowania też dla Cracow Crew za nagrywanie meczów i złapanie akurat tego, którego przebiegu zupełnie nie pamiętam (tak jak mój rywal - Kars big_smile), a chciałbym go przeanalizować. Czekam niecierpliwie na jego premierę smile

Dzięki za cierpliwość smile
Doczekałeś się!

https://www.youtube.com/watch?v=4eHhXIJKXA8

Panda's Strona

Podziękowali za posta: szymon.przybyl