Temat: Koszalin

Witam serdecznie!

Wstępnie, chciałbym się z Wami przywitać, jako że jest to mój pierwszy post w tym miejscu. Mam na imię Adrian, jestem założycielem koszalińskiej ligi Pokemon od trzech miesięcy. Część z Was może mnie już znać z kontaktu na FB lub wizyt w Waszych ligach (tu ukłon dla Wrocławia i Gdańska). Nasza liga pomalutku się rozrasta, organizujemy spotkania, małe nieoficjalne turnieje oraz uczymy zasad gry. Nasza załoga liczy aktualnie około 7-8 graczy na spotkanie, w pełnej puli 13 zarejestrowanych członków. Bierzemy udział w imprezach pro publicznych, celem wypromowania Pokemonów w Polsce. W tę sobotę byliśmy na Święcie Pułku w Koszalinie, gdzie otworzyliśmy własne stoisko.

Jeśli ktoś jest z Koszalina lub okolic, serdecznie zapraszam do kontaktu na FB, który podany został w moim profilu, lub wiadomości tutaj.

Spotkania klubu organizowane są co tydzień w czwartek o 17:00 w klubie wojskowym JW 1223, na ulicy 4 Marca. Co tydzień generuję wydarzenie na FB gdzie objaśniam co i jak się odbywa. Na facebooku możecie Nasz znaleźć wyszukując Klub Gier Karcianych Koszalin.

Pozdrawiam,
~Szalony

Umysł Szalony's Strona

Podziękowali za posta: Piterr, arturomod

2

Odp: Koszalin

Jak będziecie robili League Cupa to piszcie - wtedy na pewno możecie liczyć na to, ze gracze z całego kraju Was odwiedza smile