26

Odp: Raporty z Łodzi

Piterr i Bulbinek chyba mieli remis w trzeciej rundzie.

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

27

Odp: Raporty z Łodzi

arturomod napisał/a:

Piterr i Bulbinek chyba mieli remis w trzeciej rundzie.

Fakt, źle przepisałem z programu, dzięki za czujność smile Poprawiłem

28

Odp: Raporty z Łodzi

Mam ciekawe spostrzeżenie: Łukasz zajął 3. miejsce, nie grając z żadnym innym zawodnikiem z top 8 big_smile.

Szkoda, że z Piterrem nam zabrakło czasu, sytuacja w ostatnim meczu była arcyciekawa, ale to się tak musiało skończyć (gdybyśmy nie terminowali, pewnie jeszcze z pół godziny by nam zesżło xP). Wkurzenie na to, że zwaliłem ostatni mecz z Arturem, bo mogłem wyciągnąć remis i podium, też już mi minęło smile.

Fajna organizacja, miły turniej, świetnie się było z Wami zobaczyć i pograć i w ogóle duże punkty za to, że ogarniacie i organizujecie takie rzeczy. Dzięki i do następnego razu smile!

Podziękowali za posta: arturomod, szymon.przybyl

29

Odp: Raporty z Łodzi

Bulbinek napisał/a:

Mam ciekawe spostrzeżenie: Łukasz zajął 3. miejsce, nie grając z żadnym innym zawodnikiem z top 8 big_smile.

Niezwykle przykro mi z tego powodu. Niestety, dead draw w 2 grach pierwszej rundy spowodował, że w kolejnych mierzyłem się głównie ze słabszymi zawodnikami. A w ostatniej rundzie jeszcze sparowało mnie w dół z Bartoszem. Głównie przez to uznaję ten turniej za mało udany, bo nie było możliwości sprawdzić talii na jakieś bardziej kompetetywne match-upy.

Podziękowali za posta: mcszuwacz

30

Odp: Raporty z Łodzi

gepir napisał/a:

nie było możliwości sprawdzić talii na jakieś bardziej kompetetywne match-upy.

Lepiej się nie odzywaj. Były możliwości gry na competitive match-upy, lecz nie było tego dużo (grałem kolejno na: Raikou/Electrode, Yveltal/Garbodor, Darkrai, M Gardevoir/Xerneas).

Dla przyjaciół i ludzi z Wrocławia Kacper. Dla reszty Kacper lub jeżeli ktoś woli to Kacper, ewentualnie "ten co poskramia Crobaty i Wobbuffety".
Jeżeli szukasz mojego ELO, to jestem wpisany jako Kacper (z Wrocławia).

31 (edytowany przez szymon.przybyl 2017-02-05 22:53:39)

Odp: Raporty z Łodzi

05.02.2017, GameLord, Standard + S&M, swiss 2 rundy BO3
1. Rudy (Pidgeot EX/Dragonite EX) 2-0
1. Szymon (Waterbox/Tauros GX) 2-0
3. seba0333 (Beedrill/Espeon GX) 1-1
3. Dylan (M Slowbro EX/Lapras GX) 1-1
5. Matthew (Yanmega BREAK/Amoonguss) 0-2
5. Maciek (Lanturn/Cloyster) 0-2

Szymon - Matthew
Dylan - Maciek
Rudy - seba0333

Szymon - Dylan
Rudy - Maciek
seba0333 - Matthew

Podziękowali za posta: seba0333

32

Odp: Raporty z Łodzi

12.02.2017, GameLord, Standard + S&M, swiss BO3
1. Eryk (M Gardevoir EX) 3-0-0
2. Rudy (Pidgeot EX/Dragonite EX) 2-0-1
3. Dylan (M Slowbro EX) 1-1-1
4. seba0333 (Beedrill) 1-2-0
4. Matthew (Gengar/Crobat) 1-2-0
6. Maciek (Passimian) 0-3-0

Eryk - Matthew
seba0333 - Maciek
Rudy - Dylan

Eryk - seba0333
Rudy - Matthew
Dylan - Maciek

Eryk - Dylan
Rudy - seba0333
Matthew - Maciek

33

Odp: Raporty z Łodzi

18.02.2017, GameLord, League Challenge, Standard, swiss BO3
Masterzy:
1. Szymon (Waterbox) 3-0-0
2. szakalszaleniec (Decidueye GX) 2-1-0
3. Eryk (M Gardevoir EX STS) 2-1-0
4. Matthew (Gengar/Crobat) 1-2-0
5. Filip (Garchomp/Carbink) 1-2-0
6. Mrówa (M Mewtwo EX) 0-3-0

Seniorzy:
1. Erpeg (Pidgeot EX/Dragonite EX) 3-0-0
2. Dylan (Umbreon GX/Glaceon EX) 2-1-0
3. seba0333 (Beedrill) 1-2-0
4. Maciek (Typhlosion) 0-3-0

Eryk - Filip
Matthew - Mrówa
Szymon - szakalszaleniec
seba0333 - Maciek
Erpeg - Dylan

Szymon - Eryk
Filip - Mrówa
Erpeg - Matthew
szakalszaleniec - Maciek
Dylan - seba0333

Szymon - Matthew
szakalszaleniec - Filip
Eryk - Mrówa
Erpeg - seba0333
Dylan - Maciek

Draft: Incineroar GX, Tsareena, Passimian, 2x Nest Ball, Crushing Hammer

+ pokaż spoiler

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/58a88f170a3be/IMG_20170218_163015.jpg

34

Odp: Raporty z Łodzi

26.02.2017, GameLord, Expanded, swiss BO3
1. Dylan (Eeveelucje/Zoroark) 3-0
2. Bartek (Golduck) 2-1
3. Eryk (M Lucario EX/Garchomp) 2-1
4. Erpeg (Dragonite EX/Tauros GX/Pidgeot EX) 2-1
5. prObie (Serperior/Snorlax GX) 1-2
5. Mrówa (M Mewtwo EX) 1-2
7. Damian (Articuno EX (Plasma) PS) 1-2

Mrówa - Damian
Dylan - prObie
Eryk - Erpeg
Bartek bye

Dylan - Mrówa
Bartek - Eryk
prObie - Damian
Erpeg bye

Dylan - Bartosz
Erpeg - prObie
Eryk - Mrówa
Damian bye

35

Odp: Raporty z Łodzi

04.03.2017, GameLord, Standard, swiss BO1
1. Szymon (Waterbox) 4-1
2. Eryk (Garchomp) 4-1
3. seba0333 (Marowak BREAK/ZygardeEX) 3-2
4. Dylan (Eeveelucje/Zoroark) 2-3
5. prObie (Serperior/Snorlax GX) 2-3
6. Damian (Greninja) 2-3
7. Mrówa (Crobat/M Mewtwo EX) 2-3
8. Filip (DarkTina) 1-4

Mrówa - Damian
seba0333 - prObie
Eryk - Szymon
Dylan - Filip

seba0333 - Dylan
Szymon - Mrówa
Eryk - Damian
prObie - Filip

seba0333 - Eryk
Dylan - Mrówa
Szymon - prObie
Damian - Filip

Szymon - seba0333
Eryk - Dylan
prObie - Damian
Filip - Mrówa

Damian - seba0333
Eryk - Filip
Szymon - Dylan
Mrówa - prObie

Draft z 2 boosterów PCL: Wailord EX PCL, Exp. Share PCL RH, Wonder Energy PCL, Sceptile PCL, Bunnelby PCL-2, Spinda PCL

36

Odp: Raporty z Łodzi

11.03.2017, GameLord, Standard, swiss BO1
1. prObie (Serperior/Lurantis GX) 3-0
2. Matthew (Greninja) 2-1
3. Dylan (Greninja) 2-1
4. Szymon (Waterbox) 2-1
5. Filip (Beedrill) 1-2
6. Maciek (Typhlosion) 1-2
7. seba0333 (Marowak BREAK/Zygarde EX) 1-2
8. Hubert (Golduck) 0-1

Szymon - seba0333
Dylan - Hubert
Filip - Maciek
prObie - Matthew

Dylan - Filip
prObie - Szymon
Matthew - Maciek
seba0333 bye

prObie - Dylan
Matthew - Filip
Maciek - seba0333
Szymon bye

Draft z 3 boosterów S&M: Lapras GX FA, Tauros GX, 2x Ultra Ball (jeden RH), Crushing Hammer, Dragonair

Podziękowali za posta: prObie

37 (edytowany przez szymon.przybyl 2017-05-12 11:38:43)

Odp: Raporty z Łodzi

19.03.2017, GameLord, League Challenge, Standard, swiss BO3

Masterzy:
1. Szymon (Volcanion) 2-0-1
2. szakalszaleniec (Decidueye GX) 2-0-1
3. Matthew (Greninja) 1-0-2
4. Kars (M Mewtwo EX/Espeon GX) 1-1-1
5. Eryk (Garchomp/Zygarde EX) 1-2-0
6. Velfa (Golduck) 1-2-0

Seniorzy:
1. Dylan (Greninja) 2-0-1
2. seba0333 (Marowak BREAK/Zygarde EX) 2-1-0
3. Maciek (Passimian) 1-2-0

Drop:
Erpeg 0-2-0
Hubert (Golduck) 0-1-0

szakalszaleniec  - Eryk
Matthew - Szymon
Kars - Velfa
seba0333 - Erpeg
Dylan - Maciek

szakalszaleniec - Kars
Szymon - Eryk
Matthew - Erpeg
Dylan - seba0333
Maciek - Hubert
Velfa bye

Szymon - Kars
szakalszaleniec - Velfa
Dylan - Matthew
seba0333 - Maciek
Eryk bye

38

Odp: Raporty z Łodzi

Przesiąść się na Volcaniona i trafić od razu na Greninję, M Mewtwo i Garchompa to niezly chrzest bojowy. Tym bardziej gratuluję wygranej, choć przyznam - nie do końca wszystko rozumiem big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: szymon.przybyl, McLer

39

Odp: Raporty z Łodzi

adriank1 napisał/a:

Przesiąść się na Volcaniona i trafić od razu na Greninję, M Mewtwo i Garchompa to niezly chrzest bojowy. Tym bardziej gratuluję wygranej, choć przyznam - nie do końca wszystko rozumiem big_smile

Volcanionem zagrałem głównie dlatego, że jakiś czas temu dozbierałem komplet, a Aqua Patch się zbliża, więc są to ostatnie turnieje na których można coś ugrać tą talią bez obawy o zgniecenie weaknessem smile

Co do matchupów, pokrótce opiszę jak to wyglądało:

1. Greninja (Matthew)
W pierwszej rundzie zdołałem unieszkodliwić Froakie, zanim wyeluował w Frogadiera, zdjąłem jeszcze bodajrze Talonflame, po czym został samotny Staryu. W drugiej - Matthew zrobił szybki Duplicates, później dwie Greninje BREAK w grze i nie miałem już szans. Trzecia runda była już bardziej wyrównana, ale złapała nas terminacja.
WL

2. Garchomp/Zygarde EX (Eryk)
Tu skupiałem się na jak najszybszym zdejmowaniu Garchompów, lub jego pre-ewolucji, co się nieźle sprawdziło - od Garchompa w ciągu dwóch rund dostałem tylko raz, poza tym najwięcej trudności sprawiał Zygarde EX z FFB, ale zdjęcie go na dwa hity Volcanionami EX wystarczyło do wygranej.
WW

3. M MewtwoEX/Espeon GX (Kars)
W tym meczu najbadziej pomogło mi to, że poki które psują ten matchup Volcanionom, Kars zredukował - linia Mewtwo EX 3-2 i Garbodor 2-1. Przez to miał problem z wystawieniem zarówno pierwszego (dostałem z Psychic Infinity tylko bodajże 2 razy), jak i drugiego (wystawił Garbo w pierwszej rundzie bardzo późno, a w drugiej się sprizował).
WW

40

Odp: Raporty z Łodzi

25.03.2017, GameLord, Standard, swiss BO3
1. Eryk (mill) 3-0-0
2. Dylan (Eeveelucje/Ash Greninja) 2-1-0
3. seba0333 (Rainbow Road) 1-1-1
4. Erpeg (Lurantis GX) 1-2-0
5. Maciek (Passimian) 1-2-0
6. Filip (Solgaleo GX) 0-1-1

seba0333 - Filip
Eryk - Erpeg
Dylan - Maciek

Eryk - Dylan
seba0333 - Erpeg
Maciek - Filip

Eryk - seba0333
Erpeg - Maciek
Dylan bye
Filip drop

41 (edytowany przez Bulbinek 2017-04-09 13:18:30)

Odp: Raporty z Łodzi

Szczegółowe wyniki dzisiejszego League Cupa pewnie jeszcze ktoś wrzuci, raport z mojej perspektywy (3. miejsce po przegranej w półfinale, 2. miejsce po swissie).

Grałem Primalami, gdyby ktoś wątpił.

1. runda: prObie (Serperior/Lurantis GX)

Teoretycznie matchup dla Primali tragiczny, niemniej przeciwnikowi brakowało wieeeeeelu kart do kompletnego decka, dlatego miał duże problemy z rozstawieniem się, co mogłem wykorzystywać. I wykorzystać się udało, mimo weaknessa Godzille Zniszczenia w obydwu grach w końcu rozstawiały się do tego stopnia, że moja przewaga na stole wystarczyła do zwycięstwa. Kluczowe było kasowanie Fomantisów i Lurantisów, zanim stół zostanie zapchany energiami.

Wynik: 1/0/0

2. runda: Arturomod (Decyduje Plume)

W pierwszej grze Arturowi talia rozstawiała się dość średnio, nie było Plume'a, a kiedy wystawił Beedrilla, szczęśliwie miałem na łapie Lysandre'a do załatwienia go. Mecz bez większej historii, stopniowo ładowałem Primale, aż miałem taką przewagę, ze przeciwnik nic nie mógł zrobić. W drugiej grze słaby draw z kolei u mnie, baaaardzo ciężko szło i właściwie od początku zdawało się jasne, że tej gry nie wyciągnę. Choć i tak trwała dość długo smile. Ledwo zaczęliśmy wiec grę trzecią i nastała terminacja, toteż obydwje musieliśmy zadowolić się remisem.

Wynik: 1/0/1

3. runda: Inu (Houndoom mill)

Podziwiam. Szczerze podziwiam. Że mimo wyjątkowo złej mety Inu dotrzymał postanowienia z wtorku i zagrał tym millem. I mimo bariery matchup wcale nie jest dla mnie łatwy, Raticate i Gumshoos psują zabawę xP. W pierwszej grze trochę pecha, bo zdecydowanie zbyt mocno spadały mi energie, w decydującym momencie Inu N-ował na 1, kiedy miałem w talii już tylko jedną energię i jednego Sycamore'a, a oprócz tego chyba 10 innych kart - dobranie energii wygrywało mi grę, niedobranie przegrywało. Ale i tak energia weszła, ufff smile. W drugiej grze bardzo słaby draw na początku, odblokowałem się zdecydowanie zbyt późno, żeby to wyratować. Na trzecią grę zabrakło czasu, a o tego fuksa w grze pierwszej Inu był na mnie salty przez resztę dnia (przepraszam :<!).

Wynik: 1/0/2

4. runda: seba0333 (Eeveelucje)

W obydwu grach dość duża przewaga, próby obijania Primali na benchu niewiele przeciwnikowi dawały, Dark Call GX tylko opóźniał nieuchronne, Glaceona EX omijałem Lysandrem. W drugiej grze lekki dead draw na początku, ale szybko się wykaraskałem.

Wynik: 2/0/2

5. Runda: Poranny Blask (Lapras GX)

Przewagę matchupu miałem bardzo dużą, co było widać zwłaszcza w pierwszej grze, kiedy przeciwnik nawet nie zbliżył się do zwycięstwa. W drugiej Damian sprytnie utrudniał mi życie Team Skull Gruntami, przez co nieomal zabrakło mi zasobów, ale w ostatniej turze - po zrzuceniu wszystkich śmieci i mając już pewność, że idealnie na styk starczy - wygrałem Sycamorem po całą talię, w tym potrójne mega turbo smile.

Wynik: 3/0/2

Półfinał: znów Poranny Blask (Lapras GX)

No cóż, karma z tej szczęśliwej gry przeciwko Inu wrócila xP. Mimo dobrego matchupu trafiłem na mocny dead draw w pierwszej grze - w którymś momencie Groudony były tak poobijane, że mogłem już liczyć tylko na to, że w ktorejś turze po zaatakowaniu Damian nie dobierze ani Rangera, ani nic switchującego, tak się jednak nie stało. W drugiej grze draw dużo lepszy, u Damiana gorszy, szybkie zwycięstwo. Trzecia gra... i dead draw nie do wyciągnięcia. Po kilkunastu turach dostałem pierwszego supportera dociągającego i była to moja tura ostatnia, kiedy już nic się nie dało zrobić, bo przeciwnikowi zostały dwa prize'y, a na aktywie przymusem był obity Groudon. Życie smile.

A, no i muszę pochwalić Damiana za taktykę z Team Skull Gruntami, za wyłapanie podobnego niuansu dającego szanse w tak trudnym matchupie - szacun smile.

Tak czy tak, topki były, czyli turniej na plus smile. Pochwała za organizację dla Szymona i Karsa, zwłaszcza że wyszło chyba dużo problemów wymagających ich interwencji - praktycznie co chwilę kątem oka widziałem, jak ktoś woła sędziego. No i full art Team Skull Grunta wyciagnięty z jednego z wygranych boosterków też niczego sobie (w ciągu trzech sekund od wydropienia miałem trzech chętnych na tę kartę xD). Do następnego razu!

Podziękowali za posta: Piterr, szymon.przybyl, Kars, Matilol

42

Odp: Raporty z Łodzi

08.04.2017, GameLord, League Cup, Standard, swiss BO3 + Top 4

Drugi i jak dotąd największy League Cup w Polsce! Odwiedziła nas spora ekipa z Wrocławia oraz po dwóch graczy z Warszawy i Gdańska - fajnie że wpadliście i zapraszamy ponownie smile Sędziowaliśmy ja z Karsem, któremu dziękuję za równie sprawne ogarnianie wszystkiego jak na Cupie w Wawie!

Masterzy:
1. szakalszaleniec 6-1-0 (Decidueye GX/Vileplume)
2. Poranny_Blask 4-2-1 (Lapras GX)
3. Bulbinek 3-1-2 (Primal Groudon EX)
4. Piterr 3-2-1 (Tauros GX/Garbodor/Jolteon EX/Glaceon EX)
5. arturomod 2-0-3 (Decidueye GX/Vileplume)
6. mcszuwacz 3-2-0 (M Alakazam EX)
7. Matthew 3-2-0 (Greninja)
8. Bartosz Hołoszkiewicz 2-1-2 (Volcaniony)
9. Inumaru 2-1-2 (Houndoom EX/Raticate)
10. Karol Grzymała 2-1-2 (Volcaniony)
11. Eryk 2-2-1 (M Gardevoir EX GEN)
12. prObie 2-3-0 (Lurantis GX/Serperior)
13. gepir 2-3-0 (Yveltale/Garbodor)
14. Mrówa 1-4-0 (M Mewtwo EX/Gengar)
15. Andrea Lenti 1-4-0 (M Tyranitar EX AOR/Ash-Greninja EX P_XY)
16. Filip 1-3-0 (Solgaleo GX/Lurantis GX)

Seniorzy:
1. Erpeg 2-2-1 (Espeon GX/Garbodor)
2. Maciek 2-3-0 (Greninja)
3. seba0333 1-3-1 (Umbreon GX/Jolteon EX/Glaceon EX)


Runda 1:
arturomod - Karol Grzymała
Bulbinek - prObie
Piterr - mcszuwacz
Mrówa - Andrea Lenti
Bartosz Hołoszkiewicz - Inumaru
Poranny_Blask - szakalszaleniec
Matthew - Filip
gepir - Eryk
Erpeg - seba0333
Maciek bye

Runda 2:
Poranny_Blask - Matthew
Piterr - Mrówa
arturomod - Bulbinek
Inumaru - gepir
Bartosz Hołoszkiewicz - Filip
mcszuwacz - Eryk
Karol Grzymała - prObie
szakalszaleniec - Erpeg
seba0333 - Maciek
Andrea Lenti bye

Runda 3:
Poranny_Blask -  Piterr
Inumaru - Bulbinek
arturomod - Bartosz Hołoszkiewicz
Matthew - Mrówa
gepir - Andrea Lenti
Karol Grzymała -  mcszuwacz
Eryk - Filip
szakalszaleniec - seba0333
Erpeg - Maciek
prObie bye

Runda 4:
Poranny_Blask - Karol Grzymała
szakalszaleniec - Matthew
Piterr - gepir
arturomod - Inumaru
mcszuwacz - prObie
Eryk - Mrówa
Bartosz Hołoszkiewicz - Erpeg
Maciek - Andrea Lenti
Bulbinek - seba0333
Flilp bye

Runda 5:
Bulbinek - Poranny_Blask
arturomod - Piterr
szakalszaleniec - Bartosz Hołoszkiewicz
Karol Grzymała - Eryk
mcszuwacz - gepir
prObie - Andrea Lenti
Inumaru - seba0333
Erpeg - Mrówa
Matthew - Maciek
Filip drop

Top 4:
szakalszaleniec - Piterr
Poranny_Blask - Bulbinek

Finał:
szakalszaleniec - Poranny_Blask

Podziękowali za posta: Piterr, kochaśpaniwójcik, Bulbinek

43

Odp: Raporty z Łodzi

Ciekawy turniej był smile Gratuluję zwycięzcom i sędziom za samozaparcie dla was z Karsem i poświęcenie się smile

Przyznam, że część rzeczy chciałbym mieć na taśmie - na przykład to, jak Undefeated-Człowiek-Remis (UCR) grając item lockiem znowu zrobił trzy remisy big_smile Nie mniej mnie fascynuje jak Blask (biję pokłony uznania) ograł w półfinale Bulbinka - nie widzę innej opcji niż dwa dead handy Groudonów i terminacja w trzeciej grze. A Szakal widzę szaleństwo po porażce w pierwszej rundzie - wyobrażam sobie Laprasa który dziko Judge'uje Decyduja, aż do skutku.

Panowie, tym razem nie ma przebacz - poproszę raporty smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

44

Odp: Raporty z Łodzi

adriank1 napisał/a:

Nie mniej mnie fascynuje jak Blask (biję pokłony uznania) ograł w półfinale Bulbinka - nie widzę innej opcji niż dwa dead handy Groudonów i terminacja w trzeciej grze. A Szakal widzę szaleństwo po porażce w pierwszej rundzie - wyobrażam sobie Laprasa który dziko Judge'uje Decyduja, aż do skutku.

To pewnie przypadłość PTCGO i tego, że ludzie tam raczej nie używają mózgu, ale mój bilans Laprasem na Groudony do tej pory to 3:0, a po wyjściu SM2 Lapras dostanie jeszcze removal stadionu inny niż Delinquent big_smile

45

Odp: Raporty z Łodzi

Ja dwa remisy z trzech uzyskałem na własne życzenie - w grze z Bartkiem wydeckowałem się grając Shaymina na 6, a z Piterrem nie wystawiłem Plume'a (miałem na ręce przed N oponenta), przez co dostałem Crushinga na DCE spod Lugii... Gdyby Plume był na stole, wówczas po dołożeniu drugiej DCE robiłbym KO po ostatnią nagrodę w ostatniej rundzie terminacji na zwycięstwo i pewne topki sad Raportu nie będzie, bo szkoda strzępić klawiatury tongue

46

Odp: Raporty z Łodzi

Nie mniej mnie fascynuje jak Blask (biję pokłony uznania) ograł w półfinale Bulbinka - nie widzę innej opcji niż dwa dead handy Groudonów i terminacja w trzeciej grze

No przecież napisałem w raporcie - dwa dead drawy, w pierwszej i w trzeciej grze (o dziwo, zmieściliśmy się bez terminacji smile). Choć oczywiście uznanie dla Damiana, że potrafił zmaksymalizować swoje szanse, bo to też sztuka - np. sprytnie zauważył, że kiedy specjalnie nie zagrywałem strongów w pierwszych turach, coby nie zostały "zmłotkowane", to należało je skasować Team Skull Gruntem. A te strongi są bardzo ważne dla gry. Na tyle, że biorąc pod uwagę rosnącą liczbę matchupów wymagających bicia 240 (Laprasy, Decyduje, Quazy), zaczynam poważnie rozważać Kukuia albo powrót do special charge'a.

Niemniej mimo wszystko uważam, że matchup jest zdecydowanie korzystny dla Primali (co było widać w swissie, kiedy dead drawów nie miałem). Realnie patrząc, jeśli nie mam problemow z rozstawieniem, do zwycięstwa Damian musi liczyć na to, że staną się co najmniej dwa z trzech poniższych (lub któreś dwa razy): wywali Laprasem w Groudona przed moim atakiem, nie dostanę nic switchującego po Ice Beamie, będę musiał uderzyć bez OHKO. To dość mało prawdopodobne.

Podziękowali za posta: adriank1

47

Odp: Raporty z Łodzi

Życiowy wynik nieogranym deckiem, złożonym na chwilę przed zapisami z pożyczonych kart brzmi jak dobra historia na hallowodzki film.

Gdy pojawiły się parowania do pierwszej rundy oraz zostały odkryte pierwsze karty mina mi zrzedła. Przyjechałem z zamiarem dobrej zabawy na turnieju i już na starcie przyszło mi się mierzyć z najlepszym deckiem w obecnej mecie. Zamiast zaciśnięcia pięści do walki i obmyślania super strategii spokojnie odetchnąłem i godziłem się z porażką, chciałem po prostu cieszyć się samą grą. W pierwszej grze z Szakalem trafiłem idealnie Team Skull Grunt na dwa DC, a w drugiej pomimo kilku moich muliganów Szakal musiał N'ować i złapała nas szybko terminacja.

Od drugiej gry siedziałem na pierwszym stole i nie opuściłem go aż do końca. Jeśli chodzi o resztę pojedynków, to zauważyłem zależność, im bardziej się spinałem mając dobry match'up tym jedynie mega szczęście pozwoliło uzyskać dobre wyniki. A im mniej myślałem o wyniku a bardziej o samej radości z gry tym sprawy przybierały lepszy obrót.

Los odwrócił się ode mnie dopiero w finale. W pierwszej grze nie miałem choćby jednej energii, a w drugiej stadionu.
Cieszy mnie niezmiernie fakt, że jako jedyny gracz zrobiłem topki na dwóch LCupach i to dwoma zupełnie różnymi deckami. Ostatnie doświadczenia kierują moje myśli do możliwego debiutu na arenie międzynarodowej.

Podziękowali za posta: Bulbinek, gepir, adriank1

48 (edytowany przez szymon.przybyl 2017-04-23 18:17:50)

Odp: Raporty z Łodzi

23.04.2017, GameLord, League Challenge, Standard, swiss BO3
Masterzy:
1. Szymon (Lapras GX) 3-0
2. szakalszaleniec (Lycanroc GX) 2-1
3. Eryk (M Gardevoir EX/Xerneas) 2-1
4. Damon (Tauros GX/Jolteon EX/Glaceon EX) 1-2
5. Mrówa (M Mewtwo EX) 0-3

Seniorzy:
1. Dylan (Umbreon GX/Bunnelby/Sableye AOR) 2-1
2. Erpeg (M Mewtwo EX/Espeon GX) 2-1
3. seba0333 (Beedrille) 0-3

Eryk - Mrówa
szakalszaleniec - Damon
Szymon - seba0333
Dylan - Erpeg

Szymon - szakalszaleniec
Eryk - Damon
Erpeg - Mrówa
Dylan - seba0333

Szymon - Eryk
Damon - Mrówa
szakalszaleniec - Dylan
Erpeg - seba0333

Draft: Mewtwo EX EVO, Kukui RH, Ultra Ball

49

Odp: Raporty z Łodzi

szymon.przybyl napisał/a:

Draft: M Mewtwo EX EVO, Kukui RH, Ultra Ball


To w EVO był jakiś M Mewtwo? tongue Gratuluję wygranej!

Podziękowali za posta: szymon.przybyl

50 (edytowany przez szymon.przybyl 2017-05-13 18:00:17)

Odp: Raporty z Łodzi

29.04.2017, GameLord, Expanded, swiss BO3
1. Szymon (Archie's Blastoise) 2-0-1
2. prObie (Lurantis GX/Serperior) 2-1-0
3. Eryk (Trevenant/Espeon GX) 1-1-1
4. Dylan (Umbreon GX/Bunnelby/Sableye) 1-1-0
5. Filip (fightingi) 0-2-0

Szymon - prObie
Eryk - Filip
Dylan lose (dołączył od 2 rundy)

Szymon - Eryk
prObie - Filip
Dylan bye

prObie - Eryk
Szymon - Dylan
Filip drop

Draft: Lillie SM-2, Professor Kukui SM