Temat: Trade Locked

Siema.
Jak pewnie większość z was wie po dwuletniej przerwie wróciłem do grania w PTGO. Jednak czas zrobił swoje i okazuje się, że nie pamiętam wszystkiego ta dobrze.
Miałem sporo nie wykorzystanych kodów i po paru rozgrywkach podstawowymi taliami postanowiłem zrobić własną talie. Ale podczas budowy decku zauważyłem, że część kart przy liczbie jej ilości ma drugi numer. Specjalnie się nim nie przejąłem i dalej tworzyłem deck. Jadnak po skończeniu wyskoczył mi komunikat mówiący, że nie mogę grać tą talią, bo nie mam wszystkich kart. Postanowiłem więc sprawdzić czy to nie wina owego drugiego numeru, kiedy na niego najechałem pokazał się napis Trade Locked. W pierwszej chwil pomyślałem, że karta jest na wymianę, ale jeszcze tego nie robiłem, a po sprawdzeniu w tarde był pusto. Więc jak zyskać karty Locked?

Długi login, nie? Nie można zmieniać, więc mówcie mi Dejvi.
Zawsze chętnie zagram partyjkę w PTCGO, czy normalnie o ile mam czas. Tylko najpierw piszecie wink

2

Odp: Trade Locked

Kart z kłódką nie możesz wymienić. Zazwyczaj te karty pochodzą z kupna boosterów za monety w sklepie lub są to karty z laddera. "Trade Locked" - zablokowana wymiana :v

Greninja & Dewott