1 (edytowany przez raphelvaphel 2013-11-15 00:10:47)

Temat: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/527f85d8c40db/ban12.jpg

Link Klik!

Jesteśmy początkującym PBF-em o tematyce Pokemon. Działamy od lipca tego roku i zgromadziliśmy na naszym pokładzie ponad 50 użytkowników, którzy napisali łącznie ponad 320 postów i mamy chrapkę na więcej! smile

Znacząco różnimy się od już istniejących for tego typu i staramy się by u nas nie tworzyło się jedno grono wzajemnej adoracji, które spychałoby resztę użytkowników w cień. Stawiamy na równość i dobrą zabawę, która powinna dotyczyć każdego. smile

Mamy u siebie oprócz działów MG, które są podstawą gry, działy z Day-Care gdzie można rozmnożyć i podtrenować swoje stworki, Safari Zone (w budowie), które służy jako dodatkowe źródło Pokemonów, a także rozbudowane Centrum handlu i walk z różnymi NPC.

Stawiamy na patriotyzm, dlatego wszystkie nazwy (ataki, zdolności, itemy), którym dało się utworzyć sensowne tłumaczenia zostało przetłumaczone na język polski a by uniknąć pomyłek w nawiasach stosujemy również nazwy oryginalne.

Ale to wszystko tylko gadanie, zapraszam na forum, zarejestruj się i graj razem z nami. smile Enjoy!

2

Odp: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

Bardzo bogata oprawa graficzna. Jestem pod wrażeniem waszych zdolności artystycznych. Dobry grafik to podstawa.

Co prawda jest to kwestia gustu, ale do mnie przemawiają jasne, przejrzyste fora z wyraźnym tekstem - pomarańczowy, żywy kolor trochę mnie razi po oczach. Kolejna rzecz, która mi się nie podoba to układ - 3 pionowe kolumny, awatary o rozmiarze 250x250 pikseli sprawiają, że kolumna z treścią postów ma zaledwie 500 pikseli. Jestem pewien, że wasza utalentowana ekipa graficzna jest w stanie to poprawić/ulepszyć.

Fajnie byłoby też przenieść się na jakiś sensowniejszy serwer i pozbyć reklam. Kumple w pracy opowiadali mi o hostingach płatnych sms'em, koszty rzędu 3zł na miesiąc nikogo nie załamią, a jakość działania jest znacznie lepsza od hostingów darmowych, no i nie ma reklam.

Spróbujcie trochę ograniczyć ilość danych do załadowania - strona główna zajmuje aktualnie około 1.5 MB.

Tyle ode mnie, pozdrawiam i życzę powodzenia z projektem smile

3

Odp: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

Bardziej mi się podoba, to że musze się zalogować, aby przeczytać regulamin xD

4

Odp: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

Zaakceptuj regulamin, żeby poznać regulamin. Dobre.

7 miejsce ECC 2013
19 miejsce ECC 2014
Więcej grzechów nie pamiętam. Za wszystkie lock decki serdecznie dziękuję.

5

Odp: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

Oł żesz. Poprawiłem. Już można czytać regulamin bez logowania.
Jeżeli chodzi o serwer to póki co zostaniemy gdzie jesteśmy, trzeba si najpierw rozbujać.
Avatary daliśmy duże by każdy mógł sobie ustawić co chce. Przy okazji też potrzeba mniej tekstu żeby uzbierać linijkę co dla ścisłych umysłów i początkujących graczy jest ważne. ^^"
I na koniec dzięki za wszelkie pochlebstwa. smile

6

Odp: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

Zapraszam do obejrzenia nowego layoutu. smile I oczywiście do aktywnego uczestnictwa w życiu forum.

7

Odp: PokeNova - nowy pbf o tematyce Pokemon

Poszukuję grafika do stworzenia bannera i tła dla forum. Propozycje proszę przesyłać najlepiej na priva na forum PokeNova.