Temat: Zimowe Citiesy Czechy/Słowacja

Siemanko.

Citiesy to małe turnieje rangi miejskiej, które zwykle zbierają mniejszą obsadę niż regionalsy - ściągają graczy powiedzmy z obszaru kilku województw (regionalsy już z całego kontynentu).

Wpadłbym na takie, jednak jechanie tylko na jeden turniej tej rangi byłoby troche niedosytem - nagrody też pewnie będą mniejsze, więc taki wyjazd pewnie również by się nie zwrócił.

Zobaczcie jednak jaki jest sprytny plan...

http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/5679ab0172b87/Przechwytywanie.jpg

Z góry mówię, że preferowałbym weekend numer jeden - a to dlatego, że z dużego miasta łatwiej wrócić - no i Slany są bliżej Pragi. Do tego nigdy nie byłem w Pradze, a może po turnieju w Slanach znalazłaby się chwilka na zwiedzanie smile

Tak czy siak, są to dopiero plany - czekam jednak na wyrażenie wstępnego zainteresowania.

PS: Z pewnych względów nie liczyłbym tym razem na samochód, ale może ktoś inny akurat będzie miał taki środek lokomocji do zaoferowania?

PS2: Slany Expanded, Praga Standard

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

2

Odp: Zimowe Citiesy Czechy/Słowacja

Ciekawa opcja tylko jak sobie spojrzalem na mozliwosci logistyczne to bylaby chyba niestety dosc kosztowna. Polski bus w obie strony na ten moment 170 zyla. Wyjazd z Wawy o 19.00 w piatek 15.01 i bus w dniu pierwszego turnieju 16.01 jest w Pradze o 5.30. Trzeba sie jeszcze dostac do tej drugiej miejscowosci ale to pewnie by sie jakos ogarnelo nie? Powrot w niedziele wyjazd z Pragi o 20.40 i w Warszawie jest 7.10. Turniej do tej godziny sie skonczy? Konieczny jest tylko jeden nocleg z soboty na niedziele. Bede sledzil temat i na ten moment ostroznie wyrazam zainteresowanie.

3

Odp: Zimowe Citiesy Czechy/Słowacja

JuESeJ i Kanadyjczycy zrobili mi niespodziankę i dwa dni po weekendzie świątecznym (i dzień po katowickim turnieju...) dostarczyli mi wszystkie możliwe paczki. Teraz mogę grać smile

Polski Bus nie zdrożał i wciąż koszt w obie strony do Pragi to 170 zł. Doliczyć trzeba podróż do Slanów i ze Slanów oraz nocleg w Pradze.

Jeśli znajdę jakiegoś pewnego towarzysza podróży z Warszawy, jakiś poludzki hotel w przystępnej cenie i nic mi po drodze nie wypadnie to chyba bym się tam wybrał.