1

Temat: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Wypadałoby zacząć się przygotowywać do OTP, bo to już za miesiąc. Na początek kwestia dojazdu. Ja z Yabolem chcemy jechać do Katowic w piątek (29 maja). Przy okazji chcemy to zgrać z Białymstokiem, który będzie miał w Warszawie przesiadkę. Sprzedaż biletów na pociągi tego dnia zaczyna się pojutrze i podobno jest szansa na tańsze bilety jeśli się je w miarę od razu kupi. Więc jeśli ktoś chce zabrać się z nami to niech pisze tutaj lub do Yabola.
Podobnie jeśli ktoś chce jechać w sobotę to też niech pisze, może uda się wam zgrać.

2

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

A ile kosztują tańsze bilety i czy chodzi o pierdolino?
W każdym razie ja jestem chętny, tylko o której ten wyjazd?

3

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Ja pewnie wolałbym jechać w sobotę. I przejechałbym sie tym naszym Pierdolino, nie powiem big_smile

4

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Ja planuję polecieć tak osobiście:

http://s2.postimg.org/r9nceax1l/poci_g.jpg

5

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Prawie na pewno jadę w piątek, ale możliwe, że będę jechał sam ze Skarżyska. Jak będę wiedział dokładnie, dam znać.

To wszystko niestety prawda.

6

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Wy z Białegostoku to macie różne Podlasie Express i inne takie busy, one chyba są tańsze

7

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

A no mamy, tylko wszystkie max do Wawy jeżdżą. tongue

8

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Pendolino jest MEGA tanie, pierwsza pula biletów ze zniżką studencką to 24,01 zł. ;p Tylko trzeba kupować jak tylko się pojawią (a pojawiają się 30 dni przed odjazdem czyli pojutrze?).

Ja będę jechał faktycznie tym 15:50 w piątek.
Kto wyjeżdża z Wawy i chce to zgłaszać się, jak kupię wszystkie w jednej transakcji to będziemy mieli miejsca obok siebie.

9

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

widzę że dużo osób z Wawy będzie w piątek smile i coraz mocniej utwierdzam się w tym żeby na 100% być w piątek

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

10

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Hasło na Piątek


http://ptcg.eu/forum/extensions/om_images/img/553f571abfdef/patyk_1632.jpg

Podziękowali za posta: Kars

11

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

to jakiś tani Yabol?

12

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Odbiorę/odbierzemy was z dworca, będę monitorował temat żeby określić potencjalną liczbę ludzi na beforka.

Mamy zaproszenie na grilla, ciekawostka, weźcie to pod uwagę w swoich planach big_smile

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer

13

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Do Yabola napisałem co i jak.

Kicek rewanż?

14

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Manchox Rewanż big_smile i z Warszawą chetnie rozegram big_smile

OTP 2016 Organizator
Online Tournaments Organizator

15

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

OK, tez moge jechać w piatek. A co z powrotem? W sobotę po turnieju?

16

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Kupiłem:

6 biletów
studenckie dla: Konrada, Kakela, Artura, Kuby K. i mnie
normalny dla: Manchoxa

Wszystkie są kupione oddzielnie; w razie jakby ktoś zdezerterował to da się (chyba do 15 min przed odjazdem) POJEDYNCZO zwrócić z potrąceniem tylko 20% ceny.

Jak ktoś jeszcze chce to szybko, bo się skończą.

17

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Dobra, to jeszcze ja.

To wszystko niestety prawda.

18

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Ja też się wybieram (będę robić za widownię). Planuję jechać Polskim Busem w sobotę (tym o 6:30). Niestety wyjazd w piątek w moim wypadku odpada.

19

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

kolejny studencki dla Karsa kupiony. Jest teraz super, mamy caly 4-osobowy stolik i 3 miejsca z 4-osobowego stolika obok. Jakby ktoś się jeszcze znalazł (Amphi? Mcler?) to byłoby mega. tongue

20

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

KNB1307 czemu nie chcesz zagrać w turnieju? sad

(Kakel, jak ci bardzo przeszkadza taki offtop w tym temacie to daj znać, usunę)

21

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Lesiu - Bardzo prosty powód - BO NIE UMIEM. Tak przyznaje się miałam rok czasu od poprzedniego OTP i tylko talię znalazłam (tyle że już nieaktualna).
Mówi się trudno wezmę aparat i poudaje fotografa jak rok temu.

Czyli pewnie będę jechać sama w sobotę busem (ostatnio miałam prawie całe piętro dla siebie). Trudno życzę miłej zabawy w piątek. A jak planujecie wrócić wszyscy pociągiem?

22

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Trochę późno się budzę, ale kij z tym. Ja bym się wybrał najpóźniejszym w piątek, albo w sobotę o świcie jakoś. Do piątku mam praktyki i raczej nie będę miał możliwości wcześniejszego się z nich zwolnienia. Nie ma powodu abyście o mnie pamiętali załatwiając transport, ale tak jak już pisałem w kwestii nocowania - będę szczęśliwy jeśli znajdzie się dla mnie kawałek podłogi i dostęp do bieżącej wody.
Pozdrawiam
Koga

Mam Landorusa EX na zbyciu

23

Odp: OTP 2015 - warszawski temat organizacyjny

Już Ci pisałem, Koga, że nocleg z piątku na sobotę by się znalazł - musisz tylko napisać o której przyjedziesz, żebyśmy dali radę wszystko zorganizować.

Pisz na PW w tej sprawie, wszystko mamy już zaplanowane.

adriank1's Strona

Podziękowali za posta: McLer