1,676

Odp: Spotkania

Myślę, że można nawet we 3

1,677

Odp: Spotkania

ja bede

1,678

Odp: Spotkania

ja w weekend bede obojetne ktory dzien raczej.

ale ogolnie nie iwem jak u Was, ale u mnie sie wlasnie ferie zaczely. a nawet jezeli u Was juz sie skonczyly to na poczatku semestru nie powinniscie miec duzo roboty, wiec taka propozycja, moze jakis turniej na tygodniu? czwartek np? ktos by sie pisal oprocz weekendu?

1,679

Odp: Spotkania

Ja w ten weekend wolę niedzielę. Co do turnieju w dzień powszedni to raczej odpadam, chyba, że byłoby sporo osób chętnych.

1,680

Odp: Spotkania

W tym tygodniu u mnie tylko niedziela.
Co do turnieju w trakcie weekendu, to raczej ja odpadam hmm

I TYLE XD

1,681

Odp: Spotkania

W tygodniu odpadam ale weekend jest ok.

1,682

Odp: Spotkania

Witam smile Sledzilem wasze forum od dluzszego czasu, ale raczej jako podgladacz anizeli nawet jako jego czlonek smile Ostatecznie jednak za namowa arturomod z ktorym przypadkowo udalo mi sie stoczyc 2 pojedynki na pokoemon tcg online, zarejestrowalem sie i jestem smile Z wielka checia kiedys do was przyjade na spotkanie i pogram smile Aktualnie deck mam zlozony na standardowych Gengarach i Trevenant'ach ale brakuje mi sporo kart jeszcze - glownie trainerow z poprzednich edycji bo zakupy zaczalem od furious fists smile Ale jezli ktos by mial mozliwosc mi pozyczyc na czas spotkania pare kart/wymienic sie to moze i jakso szybciej sie u was stawie smile

Ogolnie o sobie.... w pokemony gralem od BS, czyli od samego poczatku smile Jestem z Lodzi, tutaj tez chodzilem na lige pokemonow na Piotrkowskiej i gralem az do czasow neo revelation (chyba) - no prawie do koncowki czasow kiedy zajmowale sie tym Wizards. Potem jakos odpadlem na pare(nascie?!:D) lat, a bedac w tym momencie juz statecznym czlowiekiem (26 lat) postanowilem powrocic smile Wydaje mi sie ze kieyds bylem dobry... a nawet malo skromnie bardzo co zweryfikowal STS, ale chwalic sie nie bede tm bardziej ze teraz nowe czasy w swiecie Pokemon nastapily big_smile Zaczalem okupywanie sie od boxa furious fists i w planach mam raczej dluzej tuta pozostac smile Zobaczymy jak wyjdzie smile

Tak wiec chcialem sie przedstawic, pokazac ze jest jeszcze paru oldschollowych graczy ktorzy nie moga sobie wybaczyc ze nie pojechali na worldsy kiedys i teraz probuja sobie marzenia odtworzyc big_smile Moze ten wpis zainspiruje innych cichych podlgadaczy do powrotu smile

P.S. Moze ktos by sie odnalzl z deckami z podstawowych edycji ?:) Moje rocket's zapdosy hitmonchany energy removale i slowkingi czekaja smile

1,683

Odp: Spotkania

napisz co bys potrzebowal, zeby zagrac w najblizszy weekend to kazdy wezmie co bedzie mial i Ci pozyczymy.
i przyjdz juz w ten weekend, nie ma na co czekac smile

1,684

Odp: Spotkania

Niestety rowniez jestem czynnie trenujacym triathlonista i ten oraz kolejny tydzien mam obstawiony zgrupowaniami hmm Ale w marcu obiecuje sie pojawic smile

To co na dzien dzisiejszy bym potrzebowal to:
1 Gengar-EX
2 Sigilyph z safeguard'em
2 N
2 Colress
2/3 Float Stone
2 Muscle Band
1 Lysandre
2 Skyla
1 Head Ringer - ale przezyje i bez niego smile

Energie wezme ze starych setow jesli to nie problem smile
Jakos na poczatku przyszlego tygodnia rowniez podam liste have/want ze swoimi rzeczami aby w przyszlosci latwiej bylo to wszystko odnalezc smile

Moj nic na online to rowniez szakalszaleniec

1,685

Odp: Spotkania

z gengarem moze byc problem. nie wiem czy ktos ma. ale reszte to na pewno Ci pozyczymy zebys zagral.
2x N mam na sprzedaz nawet.

edit. rozumiem, ze spotkanie w tym tygodniu w niedziele raczej? mi sobota tak srednio odpowiada, walentynki. a Wam?

1,686

Odp: Spotkania

W tym tygodniu niedziela znów będzie dla mnie dużo lepsza niż sobota.

McLer,
simply The Best
in every contest

1,687

Odp: Spotkania

Nie będzie mnie na 100%. Walę tynki.

:::::::::::||"""\\::::://""\\ ::::::||"""\\.::::||:::||""\\ ::::|| :::::::::::
:::::::::::||:::://:::://::::::\\:::::||:::://:::::||:::||::::\\:::||::::::::::::
:::::::::::||::::\\::://====\\::::||::::\\ ::::||:::||:::://:::||::::::::::::
:::::::::::||__//://::::::::::::\\::||__//:::::||:::||_//:::::||::::::::::::

1,688

Odp: Spotkania

Na mnie nie liczcie: w sobotę może i dałbym radę, ale w niedzielę zdecydowanie odpadam.

1,689

Odp: Spotkania

Postaram się być.

~Prawdziwy Shun

1,690

Odp: Spotkania

To jak? Jutro o 11 w KFC?

1,691

Odp: Spotkania

Chyba na to wygląda smile Do zobaczenia!

1,692

Odp: Spotkania

ja w tym tyg też nope sad

1,693

Odp: Spotkania

moze Wam sie uda byc na 11, a nie 11.30...

1,694

Odp: Spotkania

Sorry, ale w tym tyg niestety nie dam rady, sorry hmm

I TYLE XD

1,695

Odp: Spotkania

Przepraszam Was, ale coś mnie dopadło (chyba zwykłe przeziębienie po prostu), więc dziś jednak się nie pojawię. I sorry, że dopiero teraz o tym napisałem (liczyłem, że może rano nie będę mieć gorączki, ale niestety mam).

McLer,
simply The Best
in every contest

1,696

Odp: Spotkania

Zbieram się od jakiegoś czasu by wyjść z taką propozycją i przyszła na to pora:

Moją sytuację mniej więcej znacie i wiecie, że do realnego grania nie wrócę, bo po prostu nie mam możliwości pojawiać się regularnie. Inwestowanie w grę nie ma dla mnie sensu dla jednej obecności raz na 2/3 miesiące.

Chcę jednak poznać Waszą opinię (szczerą):

Czy jeśli któregoś dnia pojawiłbym się z talią proxów i chciał z Wami pograć na zasadach:

1. Wpłacam normalne wpisowe na boostera i za lokal.
2. Jako proxujący nie biorę udziału w żadnych rankingach.
3. W drafcie nie biorę kart. Ewentualnie tylko kody do PTCGO.
4. W zależności od sytuacji przy nierównej liczbie graczy robię za BYE'a, więc po prostu jedna osoba się nie nudzi.
5. Dodatkowo mogę dorzucić jakieś karty z tych które mi zostały do puli Waszego draftu.

Jeśli będzie sprzeciw to spoko, zrozumiem i dalej będę Was zanudzał taliami z PTCGO ;p

Jeśli nie będzie to pewnie raz na jakiś czas towarzysko bym powiększał liczbę uczestników turnieju.

1,697

Odp: Spotkania

Robert napisał/a:

4. W zależności od sytuacji przy nierównej liczbie graczy robię za BYE'a, więc po prostu jedna osoba się nie nudzi.

Jak dla mnie to powinien być jedyny przypadek, który by taką sytuację dopuszczał. Jakiś czas temu zabroniliśmy granie bez wpisowego w turniejach z wpisowym, ponieważ gracz, który dla klasyfikacji końcowej, draftu itp. "nie istniał" zaburzał wynik turnieju. Tu byłoby tak samo, więc jestem mimo całej mojej sympatii przeciw.

1,698

Odp: Spotkania

Jak dla mnie to powinien być jedyny przypadek, który by taką sytuację dopuszczał. Jakiś czas temu zabroniliśmy granie bez wpisowego w turniejach z wpisowym, ponieważ gracz, który dla klasyfikacji końcowej, draftu itp. "nie istniał" zaburzał wynik turnieju. Tu byłoby tak samo, więc jestem mimo całej mojej sympatii przeciw.

Ależ ja wpisowe chcę płacić normalnie. Macie za friko dodatkowego boostera do draftu + ewentualne bonusy z mojego pudła.
Tak jak wspominałem brałbym w kolejce tylko kody do PTCGO, a z tego co mi wiadomo to na nie nie ma aż tak wielkiego popytu.
Na pewno problemem w tej sytuacji jest ranking, bo wymazanie wyników ze mną faktycznie zaburza kolejność. Z kolei niewymazanie może sprawić, że ktoś przez wyniki ze mną zajmie gorsze lub lepsze miejsce. Coś za coś.
Tak czy siak nawet jeśli bym wygrał to i tak miejsce drugie zgarnia najlepszą kartę, więc moja obecność w rankingu nie ma aż tak wielkiego znaczenia. Dodatkowy booster sprawia, że szanse na coś przyzwoitego są za to większe. 

Wyników ze mną do ELO lub rankingu Andrzeja po prostu chłopaki nie braliby pod uwagę, a nawet jeśli to czy coś by się wtedy stało? Z tego co mi wiadomo zwycięzca rankingu wielkich profitów z tego nie ma. Zresztą w WER i tak by mnie nie było, bo bym nie wyrobił normy smile
Na rankingu mi nie zależy.

Mi chodzi tylko o zabawę i pogranie raz na jakiś czas jak akurat w weekend się zbiorę.
W ramach zadośćuczynienia grania przeze mnie proxami macie po prostu mój wkład w postaci boostera i dodatków.

Jeśli uznacie, że to się Wam opłaca to czasem wpadnę.
Jeśli nie to trudno.

1,699

Odp: Spotkania

@Kakel, akurat jezeli ktos gra bez draftu, ale z normalnym deckiem(bez proxow) i jest uwzgledniany w rankingach i np. zajmie ostatnie miejsce to i tak nic to dla draftu nie zmieni, a nawet jezeli zajmie pierwsze to lepiej dla tego drugiego, bo dostanie najlepszego singla, wiec tego akurat kakel nie rozumiem. ale jezeli chodzi o rankingi to rzeczywiscie bardzo sie kloci obecnosc takiego gracza.

takze akurat jezeli chodzi o mozliwe przypadki to tylko ten 4 jest dla mnie okay.

@Robert, ja ciagle pisze, ze chce wiecej pograc, ale nikt nie chce ponad weekendowe turnieje. jezeli chcesz po prostu sobie pograc z zywym przeciwnikiem, normalnymi kartami to mozemy sie umowic w dowolny dzien spotkac sie i cisnac. proxy mi nie beda przeszkadzac w takiej grze, a zapewne  jeszcze Ci pozycze z pol talii zeby sie przyjemniej gralo.

1,700

Odp: Spotkania

takze akurat jezeli chodzi o mozliwe przypadki to tylko ten 4 jest dla mnie okay.

Wiesz. To rozwiązanie pozwalałoby mi grać i bez wpisowego, ale jeśli mam jechać w weekend by wstrzelić się w BYE'a, a akurat przyjedzie parzysta liczba ludu to wolę pozostać wyłącznie przy PTCGO wink

@Robert, ja ciagle pisze, ze chce wiecej pograc, ale nikt nie chce ponad weekendowe turnieje. jezeli chcesz po prostu sobie pograc z zywym przeciwnikiem, normalnymi kartami to mozemy sie umowic w dowolny dzien spotkac sie i cisnac. proxy mi nie beda przeszkadzac w takiej grze, a zapewne  jeszcze Ci pozycze z pol talii zeby sie przyjemniej gralo.

No właśnie gdybym miał dużo czasu i mógł określać się na 100%... smile